Derby se červenalo

Sport 06 / 04 / 2011

Sousedské derby nepostrádalo zajímavé momenty. Diváci viděli zahozenou penaltu a dvě červené karty. Fotbalisté Dolního Němčí odjeli z Chropyně s debaklem.
Chropyně - Dol.Němčí 7:0 (4:0)
Domácí vedli v 8. minutě již 2:0. Ve 20. minutě přidal pohotovou dorážkou třetí branku Salajka. Hosté si za tohoto stavu vytvořili snad jedinou tutovku, ale Stojaspal neuspěl. Druhá půle měla podobný průběh jako první, domácí neustále dobývali branku Bobčíka a dalšími třemi brankami stanovili konečnou podobu na 7:0. Rozhodčí  Tkadlec, diváků: 150
Dolní Němčí: Bobčík - Kadlček T., Šmehlík, Zimčík, Krchňáček, Stojaspal K., Bída, Cmol, Stojaspal M., Pitner, Skopal, střídali: Kadlček L., Chladil, Škařupa.
Hluk - O.N.Ves 2:0 (0:0)
Zápas mohl začít lépe pro hosty, nedorozumění obránců s golmanem Máčala nevyužil. V dalším průběhu diváci viděli neurovnanou hru. Za zmínku stojí ve 30. min.  jen střela Martina Zalubila do boční sítě. Vzruch přinesla poté až 41. min., kdy nařízenou penaltu nedal J. Machala. V 65. min. uviděl červenou domácí Říha a o tři minuty později i hostující Kadaš. V 70. min.  se dostal k míči Radoch, který nedal Hájkovi šanci. Výhru domácích pečetil Martin Zalubil v 88. min. Rozhodčí Bělunek, 200 diváků.
Hluk: Fojtík - Machala A., Jurásek, Machala J., Botek, Dufka, Zalubil Mi., Zalubil Ma., Machala O., Radoch, Hlaváček. Střídali: Říha. Miroš
O.N.Ves: Hájek - Zálešák R., Franta, Kadaš, Šálek R., Vařecha, Sládeček, Máčala, Galuška, Pokorný, Straka. Střídal: Zálešák M., Kreisl, Píštěk.

Val. Klobouky - Luhačovice 0:2 (0:1), Morkovice - Spytihněv 4:2 (1:1), Vel. Karlovice - Kateřinice 1:0 (0:0), 1.Valašský FC - Provodov 1:2 (0:0), Holešov -Slušovice 4:0 (2:0), Vigantice - FC Vsetín 1:0 (1:0)

1. Morkovice    19    11    4    4    58:25    37
2. Spytihněv    18    12    1    5    51:27    37
3. Luhačovice    19    10    3    6    38:24    33
4. V. Karlovice    18    9    5    4    29:17    32
5. Vsetín    18    8    6    4    21:17    30
6. Vigantice    18    8    5    5    32:27    29
7. Slušovice    19    7    7    5    30:27    28
8. Kateřinice    18    9    1    8    36:36    28