Derby v Jalubí rozhodla už sedmá minuta

Slovácko Sport 23 / 10 / 2014

Nedakonice - Zlechov 3:1 (1:0)
Na hodovou neděli domácí nastoupili v silně kombinované sestavě, ale na hrací ploše to nebylo znát. V první půli se hrál oboustranně útočný fotbal s řadou šancí, střelecky se prosadil pouze Beránek ve 38. min. V 50. min. pak své sólo zakončil Klečka - 2:0. Po hodině hry se po rohovém kopu zapsal do listiny střelců hostující Andrýsek, ale domácí měli více ze hry a v 83. min. Beránek proměnil penaltu. Poslední slovo patřilo hostům, kteří snižovali v 87. min. Vendelem.
V. Otrokovice B - Kunovice 0:2 (0:1)
V první půli byli aktivnější domácí, ale do vedení šli hosté krásnou střelou Šebáka. Po přestávce domácí ve snaze vyrovnat otevřeli hru a hosté z brejku dali Lahodným druhý gól.
St. Město - Koryčany 1:2 PK (1:0)
 V první půli viděli diváci utkání výborné úrovně se šancemi na obou stranách, domácí vedli od 11. min. brankou V. Trubačíka z penalty. Po přestávce hosté rychle vyrovnali a byli až do konce utkání lepším mužstvem, ale vítěznou branku nedali. Na penalty byli úspěšnější hosté.
Havřice - Morkovice B 0:4 (0:3)
Na brankové příležitosti jasně zvítězili domácí, ale střeleckou nemohoucností se připravili o tři body. Hosté získali rozhodující náskok už do přestávky. Branky: Šimčík P. 2, Koláček, Pajgr.
Jalubí - Sušice 0:1 (0:1)
V sousedském derby utkání domácí zaspali první dvacetiminutovku a hosté toho využili ke vstřelení vítězné branky Šurem ze 7. min. hry. Po přestávce se hrálo jen směrem k hostující brance, ale domácí střelecky selhali. Domácí si stěžují na výkon rozhodčího, který dle jejich mínění faul na Botka vytáhl ze šestnáctky.
Vlčnov - Prakšice3:4 (0:2)
Hosté byli v první půli lepším celkem a po zásluze vedli 0:2. Domácí po přestávce zabrali a v 80. min. dokázali srovnat na 2:2 a vzápětí měli dvě velké šance na obrat ve skóre. Co se nepovedlo domácím, to se podařilo soupeři, po dvou rychlých protiútocích dali dvě branky a definitivně odrazili nápor Vlčnova. Domácím se podařilo v samém závěru dát kontaktní gól, ale na další zvrat už neměli dostatek času. Od 88. min. hráli domácí bez vyloučeného Tománka, který uviděl druhou ŽK.
Buchlovice - Ořechov 2:0 (1:0)