Derniéra na Hané Broďanům zhořkla

Uherský Brod Sport 15 / 11 / 2018

Je dobojováno! Třetí liga dopsala poslední podzimní kapitolu. Fotbalisté ČSK Uherský Brod se s první polovinou soutěže rozloučili porážkou v Hlučíně, kde už do poločasu nabrali tříbrankové manko.
Hlučín - UH. BROD 3:1
„Šance měly oba týmy, ale soupeř byl produktivnější a zaslouženě vyhrál,“ komentoval porážku Martin Onda, trenér týmu od Olšavy.
Slezané měli raketový start, když už v sedmé minutě po tečované střele otevřeli skóre zápasu. Jak se ale míč dostal do branky, asi nevěděl ani autor gólu. „Střela ze střední vzdálenosti byla snad dvakrát tečovaná a zapadla za záda brankáře Dostála,“ pokrčil rameny Onda.
Rychlý gól jeho družině přistřihl křídla, hrála jakoby se zataženou ruční brzdou a po dvaceti minutách inkasovala po povedené akci soupeře podruhé. Broďané ale nepanikařili, tlačili se do šestnáctky soupeře, ale z žádného mráčku nezapršelo. Naopak. Ve druhé minutě nastavení inkasovali potřetí… To byl poslední hřebíček do rakve. Druhá půle už byla vyrovnaná, z několika šancí na obou stranách se však ujala jen povedená rána Michalce. Branka: Michalec. Poločas 3:0.
UHERSKÝ BROD: Dostál - Kovář, Vrága, M. David, Blanař - Mančík, Hradil, Hruboš, Malenovský - Michalec (82. Dolina), Chwaszcz.