Desáté kolo přineslo čtveřici devítibodových

Desáté kolo přineslo čtveřici devítibodových
Uherské Hradiště Sport 06 / 06 / 2011

Desáté kolo Slovácké sedmy přineslo hned čtveřici vítězů, která získala po devíti bodech. Kdo z nich bude opravdovým vítězem, rozhodne až telefonický rozstřel.
V celkovém pořadí se do průběžného pořadí vyhoupla Vendula Kadlčíková z Popovic.
9 Janík M. (UO), Stehlík P. (UB), Hruboš L. (Kněžpole), Kadlčíková V. (Popovice).

8 Brož Z. (Jar.), Procházka J. (Tupesy), Blaha K. (Huštěnovice), Šojdr F. (Šumice), Měrka M. (Jar.), Ševčík J. (Veletiny), Mikliš st. M. (Těšov), Vávra J. (Tupesy), Kovařík Z. (Sady), Zemková M. (UB), Rozsypálek M. (Jar.), Zapletalová M. (Vlčnov).
7 Mazurková J. (UH), Botek F. (Kudlovice), Gášek J. (UH), Medek J. (Topolná), Červenka J. (Tupesy), Kozelková A. (Kněžpole), Hanák K. (Drslavice), Horká V. (Buchlovice), Dobeš A. (UH), Bělovský Z. (Kněžpole), Salvet P. (Bojkovice), Dujka F. (Bílovice).
6 Šašinka J. (Záhorovice), Janůšek M. (UH), Schön J. (Mistřice), Javor J. (Vlčnov), Zichová L. (UH), Tomáštík P. (Záhorovice), Kolaja A. (Svárov), Rýc Z. (Svárov), Weintrittová M. (Míkovice), Nepraš P. (Jar.), Bureš J. (Sady), Máčala J. (Vážany).
5 Svoboda P. (M. Písek), Omelka J. (Bánov), Slováček K. (UH), Zemek J. (UB), Mikulčíková Z. (Popovice), Jahoda P. (Nivnice), Večeřa P. (UH), Kundera M. (SM), Mikliš R. (UB), Bečica M. (Mařatice), Křůmal P. (Březolupy), Měrka R. (Mařatice), Kyncl J. (SM), Bartoň P. (Buchlovice), Mikulka L. (Topolná), Kovařík M. (Sady).
4 Pongo Ĺ. (UH), Michalcio Z. (UH), Šimík V. (Nedakonice), Ebner E. (SM), Kozelek F. (Topolná), Vacula L. (UB), Vaculová L. (UB), Fusek M. (SM), Ježek Z. (Hluk), Horký J. (Nedakonice), Schnürmacher F. (UB), Mařák I. (UH), Zelinka P. (D. Němčí), Kaňovský T. (Bílovice), Pipalová M. (Sady), Blažková R. (UH), Kostková M. (UB), Pospíšil R. (Bílovice), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Šupka F. (Kun.), Doležal T. (UH), Kazík J. (Mařatice), Doležalová M. (UH), Stehlíková M. (UB), Kozelek V. (Kněžpole), Vaškových R. (Ořechov), Remeš L. (Kněžpole), Dvořáčková M. (Třebíč), Vacula P. (UB), Jančová Z. (D. Němčí).
3 Hubáček A. (Kunovice), Kovařík L. (UO), Bukvald A. (SM), Pauřík J. (Kun.), Zpěvák A. (Sady), Křůmal F. (Březolupy), Šumíček I. (Kudlovice), Hřib J. (Šumice), Pauřík A. (Kněžpole), Gajdošík F. (Jar.), Kieryk V. (Mařatice), Salvet L. (Bojkovice), Svoboda L. (Podolí), Křiklavová M. (Osvětimany), Remeš V. (Kněžpole), Kučík I. (Jankovice), Rosík V. (Kudlovice), Neděla J. (Popovice), Jančová M. (D. Němčí), Pokorák V. (Ořechov), Schnürmacherová J. (UB), Pavelka S. (Kudlovice), Šťasta J. (Huštěnovice), Macela M. (Mařatice), Podškubková H. (Vlčnov), Kolařík R. (Sady), Jančík M. (Jar.), Andrlík T. (Záhorovice), Heja B. (Záhorovice), Schön M. (Mistřice), Šurmánková A. (Jar.), Hrubošová J. (Kněžpole), Pipal V. (Sady), Mikliš ml. M. (Těšov), Blažek A. (Kun.), Rýc F. (Svárov), Zajacová J. (Kudlovice), Hoferek O. (Topolná), Abrhámová M. (Mařatice), Kašný P. (Kněžpole), Omelka M. (Bánov), Kozelek O. (Kněžpole).
2 Gajdošík S. (UH), Brázdil Z. (UH), Sucháň J. (Huštěnovice), Měrková V. (Jar.), Řihák M. (UB), Křiklava Z. (Osvětimany), Trávníčková A. (Traplice), Borýsek Z. (UH), Bánovský A. (Kněžpole), Bělovská J. (Kněžpole), Plundrák M. (M. Písek), Štěpaník M. (Babice), Bukvald P. (SM), Ševčík P. (UB), Slováček D. (Brno), Pospíšil A. (Bílovice), Skopal L. (Kudlovice), Slováčková M. (SM), Skopalová A. (Kudlovice), Remešová R. (Kněžpole), Kaňovský M. (Bílovice), Vacula P. (UB), Schnürmacher F. (UB), Vaškových M. (UH), Jančová P. (D. Němčí), Bělovský M. (Kněžpole).
1 Hladiš L. (Šumice), Duda F. (Březolupy), Kopeček K. (UB), Thomayerová J. (UB), Lekeš L. (UB), Volčík V. (UH), Kadlčík M. (Topolná), Zemek R. (UB).
0 Hykl D. (Jar.).

Průběžné pořadí
71 Kadlčíková V. (Popovice).
70 Medek J. (Topolná).
69 Weintrittová M. (Míkovice), Doležalová M. (UH), Kozelek V. (Kněžpole), Kozelek O. (Kněžpole).
68 Javor J. (Vlčnov), Bečica M. (Mařatice), Slováčková M. (SM).
67 Kolaja A. (Svárov), Plundrák M. (M. Písek), Janík M. (UO), Večeřa P. (UH), Kyncl J. (SM), Dujka F. (Bílovice).
66 Hoferek O. (Topolná).
65 Mazurková J. (UH), Gášek J. (UH), Mařák I. (UH), Zemková M. (UB), Kostková M. (UB).
64 Brož Z. (Jar.), Vávra J. (Tupesy), Kolařík R. (Sady).
63 Šašinka J. (Záhorovice), Ševčík J. (Veletiny), Zelinka P. (D. Němčí).
62 Michalcio Z. (UH), Horký J. (Nedakonice).
61 Omelka J. (Bánov), Tomáštík P. (Záhorovice), Šupka F. (Kun.), Doležal T. (UH).
60 Janůšek M. (UH), Svoboda P. (M. Písek), Vacula L. (UB), Nepraš P. (Jar.).
59 Ebner E. (SM), Kozelek F. (Topolná), Vaculová L. (UB), Podškubková H. (Vlčnov), Zapletalová M. (Vlčnov), Měrka R. (Mařatice), Dvořáčková M. (Třebíč).
58 Kovařík L. (UO), Schön J. (Mistřice), Borýsek Z. (UH), Bělovská J. (Kněžpole), Mikulčíková Z. (Popovice), Salvet P. (Bojkovice), Pospíšil A. (Bílovice), Mikulka L. (Topolná), Vacula P. (UB), Omelka M. (Bánov).
57 Pauřík A. (Kněžpole), Měrka M. (Jar.), Křiklavová M. (Osvětimany), Slováček K. (UH), Pokorák V. (Ořechov), Stehlík P. (UB), Mikliš ml. M. (Těšov), Stehlíková M. (UB), Vacula P. (UB), Remeš L. (Kněžpole).
56 Blaha K. (Huštěnovice), Gajdošík F. (Jar.), Horká V. (Buchlovice), Kaňovský T. (Bílovice), Bělovský Z. (Kněžpole), Pipal V. (Sady), Skopal L. (Kudlovice).
55 Zpěvák A. (Sady), Procházka J. (Tupesy), Mikliš st. M. (Těšov), Křiklava Z. (Osvětimany), Lekeš L. (UB), Hruboš L. (Kněžpole), Zemek R. (UB).
54 Kopeček K. (UB), Botek F. (Kudlovice), Bartoň P. (Buchlovice), Kadlčík M. (Topolná).
53 Šimík V. (Nedakonice), Měrková V. (Jar.), Rýc Z. (Svárov), Šimek L. (Bánov), Andrlík T. (Záhorovice), David T. (Sady).
52 Hanák K. (Drslavice), Zemek J. (UB), Kovařík Z. (Sady), Blažek A. (Kun.), Abrhámová M. (Mařatice), Bělovský M. (Kněžpole).
51 Hubáček A. (Kunovice), Pauřík J. (Kun.), Pongo Ĺ. (UH), Sucháň J. (Huštěnovice), Červenka J. (Tupesy), Neděla J. (Popovice), Schnürmacherová J. (UB), Pavelka S. (Kudlovice), Blažková R. (UH), Pospíšil R. (Bílovice).
50 Schnürmacher F. (UB), Rozsypálek M. (Jar.), Kundera M. (SM), Jančík M. (Jar.), Šurmánková A. (Jar.), Hrubošová J. (Kněžpole).
49 Hřib J. (Šumice), Jančová M. (D. Němčí).
48 Remeš V. (Kněžpole), Garžík K. (UH), Štěpaník M. (Babice), Jahoda P. (Nivnice), Dvouletý R. (Nedakonice), Vaškových R. (Ořechov).
47 Gajdošík S. (UH), Křůmal F. (Březolupy), Šumíček I. (Kudlovice), Thomayerová J. (UB), Křůmal P. (Březolupy), Jelínek L. (UH), Skopalová A. (Kudlovice).
46 Zichová L. (UH), Kraváček B. (Kudlovice), Hykl D. (Jar.), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Zajacová J. (Kudlovice), Kaňovský M. (Bílovice), Schnürmacher F. (UB), Jančová P. (D. Němčí).
45 Hladiš L. (Šumice), Brázdil Z. (UH), Volčík V. (UH).
44 Salvet L. (Bojkovice), Fusek M. (SM), Rýc F. (Svárov), Remešová R. (Kněžpole).
43 Kučík I. (Jankovice), Rosík V. (Kudlovice), Ševčík P. (UB), Dvouletá R. (Nedakonice), Boček D. (UH).
42 Heja B. (Záhorovice), Jančová Z. (D. Němčí).
41 Bukvald P. (SM), Šťasta J. (Huštěnovice), Schön M. (Mistřice), Bureš J. (Sady), Adamík O. (Huštěnovice).
40 Bukvald A. (SM), Slováček D. (Brno), Mahdalíková B. (Sady).
39 Ludvíček J. (Boršice), Srnec J. (UB), Řihák M. (UB), Trávníčková A. (Traplice), Ježek Z. (Hluk).
37 Krpal A. (Stříbrnice).
36 Bánovský A. (Kněžpole), Kučera M. (UH), Mikulka T. (Topolná).
35 Macela M. (Mařatice), Melichárek V. (Jar.).
34 Fiala L. (UH), Kalina L. (UB).
33 Balaštík A. (Sady).
32 Vlk V. (Jalubí), Mikliš R. (UB).
31 Hanáček P. (Jar.), Kloček ml. K. (Traplice).
30 Šojdr F. (Šumice), Pravdová K. (Vlčnov), Vaškových M. (UH), Burda L. (Knežpole).
29 Dobeš A. (UH), Katrňák M. (Kudlovice).
27 Kovařík P. (Boršice), Šurmánek M. (Jar.).
26 Kozelková A. (Kněžpole), Krsička P. (Sušice).
25 Kieryk V. (Mařatice).
23 Holásek R. (UH).
22 Svoboda L. (Podolí).
21 Kovařík M. (Sady).
18 Kret Š. (UO), Španiel O. (M. Písek).
17 Kaňovská M. (Bílovice).
16 Frola M. (Salaš).
15 Střítecký M. (Huštěnovice).
14 Máčala J. (Vážany).
13 Kazík J. (Mařatice).
12 Šopíková B. (Bánov), Juračka M. (Sady).
11 Němec P. (Kostelany n/M.).
9 Škrášek P. (UH).
8 Paurik M. (Sady), Palinková D. (UH).
7 Podškubka L. (Vlčnov), Glac J. (ONV).
5 Kašný P. (Kněžpole), Páchová M. (Polešovice).
4 Duda F. (Březolupy), Marek D. (Kostelany n/M.), Pipalová M. (Sady).
3 Hejda V. (SM), Buš V. (Kudlovice), Grebeníček J. (Sady), Michalec R. (UH).
2 Surma J. (Sady).
1 Duda F. (Březolupy).

SPRÁVNÉ VÝSLEDKY 10. KOLA
1. 2:2   2. 2:3   3. 3:2   4. 1:2   5. 7:3   6. 5:2   7. 5:3

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace