Desáté kolo pro Medka

Desáté kolo pro Medka
Uherské Hradiště Sport 10 / 10 / 2011

Josef Medek z Topolné se stal s dvanácti body vítězem desátého kola Slovácké sedmy.
12 Medek J. (Topolná).
10 Pavelka S. (Kudlovice).
9 Nepraš P. (Jar.), Kostková M. (UB).
8 Kozelková A. (Kněžpole), Vávra M. (Kostelany n/M.), Abrhámová M. (UH).
7 Bublík E. (SM), Vávra J. (Tupesy), Červenka J. (Tupesy), Mařák I. (UH), Plundrák M. (M. Písek), Slováček D. (Brno), Hrubošová J. (Kněžpole), Slováčková M. (SM), Hoferek O. (UH).
6 Mazurková J. (UH), Jančová M. (D. Němčí), Zemková M. (UB), Salvet P. (Bojkovice), Kyncl J. (SM), Pospíšil A. (Bílovice), Princová M. (Kun.), Jančová P. (D. Němčí).
5 Bukvald A. (SM), Kužela M. (Vlčnov), Procházka J. (Tupesy), Blaha K. (Huštěnovice), Schön J. (Mistřice), Kieryk V. (UH), Javor J. (Vlčnov), Zichová L. (UH), Vaculová L. (UB), Schnürmacherová J. (UB), Zelinka P. (D. Němčí), Blahuš I. (Sady), Hykl D. (Jar.), Měrka R. (Mařatice), Mikulík L. (Kudlovice), Kozelek O. (Kněžpole).
4 Ludvíček J. (Boršice), Křůmal F. (Březolupy), Vaverka F. (Huštěnovice), Matulka J. (UH), Volaříková L. (Nivnice), Mikliš st. M. (Těšov), Měrková V. (Jar.), Trávníčková A. (Traplice), Remeš V. (Kněžpole), Kučík I. (Jankovice), Rosík V. (Kudlovice), Habarta P. (Sady), Kovařík Z. (Sady), Bělovský Z. (Kněžpole), Štěpaník M. (Babice), Janík M. (UO), Kundera M. (SM), Rýc Z. (Svárov), Weintrittová M. (Míkovice), Jelínek L. (UH), Rýc F. (Svárov), Kozelek V. (Kněžpole), Dohnal T. (Topolná), Kadlčíková V. (Popovice), Dufka M. (H. Němčí), Bělovský M. (Kněžpole).
3 Hubáček A. (Kun.), Hejda V. (SM), Zpěvák A. (Sady), Botek F. (Kudlovice), Šumíček I. (Kudlovice), Živnůstek J. (Suchdol), Svoboda P. (M.Písek), Gajdošík F. (Jar.), Kozelek F. (Topolná), Srnec J. (UB), Salvet L. (Bojkovice), Křiklava Z. (Osvětimany), Hanák K. (UB), Slováček K. (UH), Horký J. (Nedakonice), Borýsek Z. (UH), Bánovský A. (Kněžpole), Pokorák V. (Ořechov), Zemek J. (UB), Bělovská J. (Kněžpole), Bukvald P. (SM), Ševčík P. (UB), Rozsypálek M. (Jar.), Gabriel P. (UH), Bečica M. (Mařatice), Stehlík P. (UB), Schön M. (Mistřice), Melichárek V. (Jar.), Pipal V. (Sady), Doležal T. (UH), Krsička P. (Sušice), Kaňovský M. (Bílovice), Vacula P. (UB), Dvořáčková M. (Třebíč), Horká V. (Buchlovice), Boček D. (UH), Glac J. (ONV), Kromsián V. (UH), Zemek R. (UB), Bartošíková L. (UH).
2 Šašinka J. (Záhorovice), Gajdošík S. (UH), Kopeček K. (UB), Janůšek M. (UH), Michalcio Z. (UH), Volařík R. (Nivnice), Křůmalová M. (Březolupy), Thomayerová J. (UB), Kalina L. (UB), Krejčiřík L. (Luhačovice), Garžík K. (UH), Neděla J. (Popovice), Vlachynský M. (Sady), Kolaja A. (Svárov), Hladiš L. (Šumice), Kaňovský T. (Bílovice), Mikulčíková Z. (Popovice), Křůmal P. (Březolupy), Zapletalová M. (Vlčnov), Bureš J. (Sady), Šupka F. (Kun.), Bečicová P. (Mařatice), Blažek A. (Kun.), Stehlíková M. (UB), Kadlčík M. (Topolná), Vaškových R. (Ořechov), Schnürmacher F. (UB), Kouřil R. (UH), Janošek P. (Kudlovice), Vacula P. (UB), Knot T. (UH).
1 Pauřík J. (Kun.), Brázdil Z. (UH), Hřib J. (Šumice), Pauřík A. (Kněžpole), Brulíková A. (Šumice), Měrka M. (Jar.), Omelka J. (Bánov), Řihák M. (UB), Vacula L. (UB), Surma J. (Sady), Schnürmacher F. (UB), Jahodová M. (Nivnice), Šťasta J. (Huštěnovice), Večeřa P. (UH), Podškubková H. (Vlčnov), Mikliš M. (Těšov), Volčík V. (UH), Vaškových M. (UH), Jančová Z. (D. Němčí), Mahdal T. (Bánov), Omelka M. (Bánov), Mazůrek ml. J. (Kun.).
0 Mazůrek J. (Kun.).

Průběžné pořadí
85 Medek J. (Topolná),
84 Kyncl J. (SM).
82 Mazurková J. (UH).
82 Vávra J. (Tupesy),
79 Jelínek L. (UH).
78 Gabriel P. (UH),
77 Kostková M. (UB),
76 Podškubková H. (Vlčnov),
76 Vaculová L. (UB).
75 Kadlčíková V. (Popovice).
75 Dohnal T. (Topolná).
75 Hoferek O. (UH).
74 Bělovský Z. (Kněžpole),
74 Hykl D. (Jar.),
74 Gajdošík F. (Jar.),
73 Boček D. (UH),
72 Hanák K. (Drslavice),
72 Rýc Z. (Svárov),
71 Mikulčíková Z. (Popovice),
71 Knot T. (UH).
71 Pokorák V. (Ořechov),
70 Pauřík A. (Kněžpole),
70 Rozsypálek M. (Jar.),
70 Salvet P. (Bojkovice),
69 Mahdal T. (Bánov),
69 Kromsián V. (UH).
69 Zpěvák A. (Sady),
69 Blaha K. (Huštěnovice),
69 Plundrák M. (M. Písek),
68 Omelka J. (Bánov),
68 Svoboda P. (M. Písek),
68 Borýsek Z. (UH),
68 Doležal T. (UH).
68 Kundera M. (SM),
68 Javor J. (Vlčnov),
68 Nepraš P. (Jar.),
67 Vacula P. (UB).
67 Trávníčková A. (Traplice),
67 Rýc F. (Svárov).
67 Mařák I. (UH),
67 Schön M. (Mistřice),
66 Večeřa P. (UH),
66 Blažek A. (Kun.).
66 Volařík R. (Nivnice),
66 Krsička P. (Sušice),
66 Bečica M. (Mařatice),
66 Hrubošová J. (Kněžpole),
65 Brázdil Z. (UH),
65 Šašinka J. (Záhorovice),
65 Michalcio Z. (UH),
65 Abrhámová M. (Mařatice).
64 Janůšek M. (UH),
64 Bukvald P. (SM),
64 Janík M. (UO),
64 Mikliš st. M. (Těšov),
64 Zichová L. (UH),
63 Vacula L. (UB),
63 Princová M. (Kun.).
62 Omelka M. (Bánov).
62 Šupka F. (Kun.),
62 Kadlčík M. (Topolná),
62 Křiklava Z. (Osvětimany),
62 Vávra M. (Kostelany n/M),
61 Zapletalová M. (Vlčnov),
61 Hladiš L. (Šumice),
61 Botek F. (Kudlovice),
61 Kozelek F. (Topolná),
61 Glac J. (ONV),
61 Měrková V. (Jar.),
61 Měrka R. (Mařatice),
60 Blahuš I. (Sady),
59 Kovařík Z. (Sady),
59 Jančová M. (D. Němčí),
58 Rozsypálek Z. (Javorovec).
58 Janošek P. (Kudlovice),
58 Dvořáčková M. (Třebíč).
58 Horká V. (Buchlovice),
58 Hubáček A. (Kun.),
58 Horký J. (Nedakonice),
58 Melichárek V. (Jar.),
58 Kozelek V. (Kněžpole),
58 Kozelek O. (Kněžpole).
58 Slováčková M. (SM),
57 Řihák M. (UB),
57 Hřib J. (Šumice),
57 Vacula P. (UB),
57 Stehlík P. (UB),
57 Rosík V. (Kudlovice),
57 Dufka M. (H. Němčí).
57 Schnürmacherová J. (UB),
57 Procházka J. (Tupesy),
56 Kurýr D. (UH),
56 Vaškových M. (UH).
56 Zemek J. (UB),
56 Zemek R. (UB).
56 Šumíček I. (Kudlovice),
56 Bělovský M. (Kněžpole).
55 Mikliš M. (Těšov),
55 Kolaja A. (Svárov),
55 Kaňovský M. (Bílovice),
55 Remeš V. (Kněžpole),
55 Vaverka F. (Huštěnovice),
55 Volaříková L. (Nivnice),
55 Pospíšil A. (Bílovice),
54 Měrka M. (Jar.),
54 Vaškových R. (Ořechov).
54 Bartošíková L. (UH).
54 Mikulík L. (Kudlovice),
53 Remeš L. (Kněžpole),
53 Mazůrek ml. J. (Kun.).
53 Thomayerová J. (UB),
53 Pipal V. (Sady),
53 Zelinka P. (D. Němčí),
52 Bureš J. (Sady),
52 Stehlíková M. (UB).
52 Slováček K. (UH),
52 Zemková M. (UB),
52 Pavelka S. (Kudlovice).
51 Garžík K. (UH),
51 Bělovská J. (Kněžpole),
51 Weintrittová M. (Míkovice),
50 Schön J. (Mistřice),
50 Šťasta J. (Huštěnovice),
50 Volčík V. (UH).
50 Brulíková A. (Šumice),
50 Kaňovský T. (Bílovice),
50 Gajdošík S. (UH),
49 Kalina L. (UB),
49 Ševčík P. (UB),
49 Kučík I. (Jankovice),
48 Surma J. (Sady),
47 Tomáštík P. (Záhorovice),
47 Červenka J. (Tupesy),
46 Schnürmacher F. (UB),
46 Hejda V. (SM),
46 Salvet L. (Bojkovice),
46 Ludvíček J. (Boršice),
45 Pospíšil R. (Bílovice),
45 Kolařík R. (Sady),
45 Jančík M. (Jar.).
45 Neděla J. (Popovice),
45 Bukvald A. (SM),
44 Matulka J. (UH),
44 Štěpaník M. (Babice),
43 Jahodová M. (Nivnice).
43 Vlachynský M. (Sady).
43 Srnec J. (UB),
42 Doležalová M. (UH).
42 Kopeček K. (UB),
42 Bánovský A. (Kněžpole).
42 Kužela M. (Vlčnov),
41 Mazůrek st. J. (Kun.),
40 Pauřík J. (Kun.),
39 Blažková R. (UH),
39 Mikulka L. (Topolná).
38 Jančová P. (D. Němčí).
37 Kazík J. (Mařatice).
36 Ebner E. (SM).
35 Křůmal F. (Březolupy),
34 Kret Š. (UO).
34 Schnürmacher F. (UB).
32 Dobeš A. (UH),
32 Slováček D. (Brno),
31 Jančová Z. (D. Němčí).
31 Křůmalová M. (Březolupy),
31 Bublík E. (SM),
30 Haluza M. (Těšov),
30 Hanáček P. (Jar.),
30 Fiala L. (UH),
27 Mikulka T. (Topolná),
27 David T. (Sady).
27 Kraváček B. (Kudlovice).
27 Moravec R. (UB).
26 Krpal A. (Stříbrnice).
25 Hruboš L. (Kněžpole).
23 Španiel O. (M. Písek),
23 Koudela A. (Bojkovice).
22 Bartoň P. (Buchlovice).
19 Šimík V. (Nedakonice).
19 Dvouletý R. (Nedakonice).
19 Křůmal P. (Březolupy),
17 Blaha ml. K. (Huštěnovice).
16 Prokeš M. (SM),
14 Holásek R. (UH).
13 Krejčiřík L. (Luhačovice).
12 Šrámek P. (UH).
11 Habarta P. (Sady).
10 Kovařík L. (UH).
10 Bečicová P. (Mařatice).
9 Michalec R. (UH),
9 Kouřil R. (UH).
8 Svoboda L. (Podolí).
8 Kozelková A. (Kněžpole)
7 Lekeš L. (UB),
6 Kieryk V. (Mařatice),
5 Křiklavová M. (Osvětimany),
5 Dvouletá R. (Nedakonice),
5 Vlk V. (Jalubí),
4 Podškubka L. (Vlčnov).
4 Kunderová M. (SM)
3 Kloček K. (Traplice).
3 Bělovský Z. (Zlechov).
3 Živnůstek J. (Suchdol)
2 Máčala J. (Vážany),

SPRÁVNÉ VÝSLEDKY 10. KOLA
1. 2:1   2. 0:2   3. 1:1   4. 4:3   5. 4:2   6. 0:2   7. 2:1

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace