Desáté kolo pro Zbyňka Rýce

Desáté kolo pro Zbyňka Rýce
Uherské Hradiště Sport 16 / 03 / 2016

V předposledním kole Hope pětky se nejvíce dařilo Zbyňku Rýcovi ze Svárova, který zvítězil s devíti body. V celkovém pořadí se na průběžné první příčce drží František Botek z Kudlovic, ovšem náskok před ostatními soutěžícími je minimální. O všem se rozhodne v posledním kole.

9 Z. Rýc (Svárov). 8 K. Blaha (Huštěnovice). 7 Z. Borýsek (UH), R. Kouřil (UH), L. Kovařík (UO), M. Rozsypálek (Jar.), O. Hlavinka (Jar.), F. Botek (Kudlovice), R. Holásek (UH), V. Kadlčíková (Popovice), D. Hykl (Jar.), J. Jakšík (Topolná), J. Schön (Mistřice), P. Ševčík (UB), M. Jančová (D. Němčí), S. Gajdošík (UH), L. Zichová (Traplice), J. Omelka (Bánov), M. Schön (Mistřice). 6 J. Mazůrek ml. (Kun.), M. Plundrák (Mor. Písek), P. Jančová (D. Němčí), J. Bělovská (Kněžpole), O. Adamík (Huštěnovice), J. Mazurková (UH). 5 M. Hlavinková (Jar.), M. Janůšek (UH), V. Volčík (UH), F. Rýc (Svárov), M. Kundera (SM), K. Kopeček (UB), J. Nikl (UH), J. Javor (Vlčnov), J. Zemek (UB), P. Hlavinka (Jar.), A. Kolaja ml. (Svárov), A. Kolaja (Svárov), P. Večeřa (UH), P. Svoboda (Mor. Písek), J. Pauřík (Kun.), M. Hyklová (Jar.), A. Pauřík (Kněžpole). 4 V. Tomáštík (UH), Z. Brázdil (UH), M. Vaškových (UH), P. Zelinka (D. Němčí), L. Svoboda (Podolí), M. Weintrittová (Míkovice). 3 Z. Bělovský (Kněžpole), T. Doležal (UH). 2 L. Hanáček (UB), F. Šupka (Kun.), M. Zapletal (Kudlovice), I. Mařák (UH), M. Bělovský (Kněžpole), E. Ebner (SM), F. Piňos (Hluk). 1 A. Trávníčková (Traplice), L. Mikulka (Spytihněv).

Průběžné pořadí
62 F. Botek (Kudlovice).
61 J. Schön (Mistřice).
60 L. Zichová (Traplice).
59 J. Jakšík (Topolná).
57 O. Adamík (Huštěnovice).
56 P. Ševčík (UB).
55 F. Rýc (Svárov), K. Blaha (Huštěnovice), A. Kolaja (Svárov), L. Kovařík (UO), R. Kouřil (UH).
54 M. Plundrák (Mor. Písek), D. Hykl (Jar.), S. Gajdošík (UH), J. Omelka (Bánov).
53 K. Kopeček (UB), J. Zemek (UB).
52 M. Rozsypálek (Jar.), F. Šupka (Kun.).
51 J. Mazurková (UH).
50 M. Hlavinková (Jar.), Z. Rýc (Svárov), M. Schön (Mistřice).
49 J. Javor (Vlčnov), R. Holásek (UH).
48 V. Volčík (UH), Z. Borýsek (UH), T. Doležal (UH), V. Kadlčíková (Popovice).
47 P. Hlavinka (Jar.), J. Pauřík (Kun.).
46 M. Vaškových (UH), P. Svoboda (Mor. Písek), J. Mazůrek ml. (Kun.).
45 A. Pauřík (Kněžpole).
44 E. Ebner (SM), I. Mařák (UH), A. Bánovský (Kněžpole).
43 A. Kolaja ml. (Svárov), L. Mikulka (Spytihněv).
41 O. Hlavinka (Jar.), P. Večeřa (UH).
40 L. Hanáček (UB).
39 M. Jančová (D. Němčí), J. Nikl (UH), Z. Bělovský (Kněžpole), M. Kundera (SM), Z. Brázdil (UH).
38 M. Doležalová (UH), P. Zelinka (D. Němčí).
37 J. Šurmánek (Jar.), L. Svoboda (Podolí).
36 M. Janůšek (UH), M. Zapletal (Kudlovice).
35 M. Bělovský (Kněžpole), I. Štefko (UB).
33 A. Trávníčková (Traplice), V. Tomáštík (UH), J. Bělovská (Kněžpole).
32 M. Šurmánek (Jar.).
24 Z. Brož (Jar.).
20 P. Jančová (D. Němčí), Z. Horký (Nedakonice).
19 M. Weintrittová (Míkovice).
18 M. Hyklová (Jar.), K. Blaha ml. (Huštěnovice).
14 J. Matulka (UH), Z. Jančová (Ostrava).
12 A. Krpal (Stříbrnice).
11 F. Piňos (Hluk).
5 Š. Kret (D. Němčí).
4 A. Ševčíková (UB).

Správné výsledky 10. kola
1. 2:1  2. x:x  3. 1:3  4. 8:4  5. 5:1

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace