Desáté kolo zatím bez vítěze

Desáté kolo zatím bez vítěze
Uherské Hradiště Sport 16 / 10 / 2014

V desátém kole Aquapark Slovácké sedmy se nejvíce dařilo staroměstskému Pavlu Vandovi a mistřické Marii Měrkové. Oba získali shodně po čtrnácti bodech. O vítězi tak rozhodne telefonický rozstřel. Do čela průběžného pořadí se probojoval Tomáš Doležal s 82 body.
14 P. Vanda (SM), V. Měrková (Mistřice).
13 T. Doležal (UH), R. Měrka (Mařatice), M. Měrka (Mistřice).
12 J. Ludvíček (Boršice), M. Brožová (Jar.), F. Šupka (Kun.).
11 P. Krsička (Sušice), R. Holásek (UH), L. Kovařík (UO), F. Rýc (Svárov), M. Krsičková (Sušice), F. Botek (Kudlovice), S. Gajdošík (UH), V. Kadlčíková (Popovice).
10 D. Hykl (Jar.), A. Pauřík (Kněžpole), J. Svobodová (D. Němčí), V. Jančík (Jar.), M. Janůšek (UH), V. Melichárek (Jar.), J. Horký (Nedakonice), M. Rozsypálek (Jar.), J. Koželuha (Zlechov), P. Zelinka (D. Němčí), O. Kozelek (Kněžpole), J. Javor (Vlčnov).
9 A. Janošková (Kudlovice), Z. Rýc (Svárov), J. Omelka (Bánov), A. Kolaja (Svárov), D. Slováček (Brno), Z. Křiklava (Osvětimany), P. Ševčík (UB), J. Medek (Topolná), K. Kopeček (UB), J. Schön (Mistřice), M. Plundrák (Mor. Písek), S. Tinka (D. Němčí), J. Matulka (UH), L. Omelková (Bánov), F. Vaverka (Huštěnovice), A. Koudela (Bojkovice), A. Bánovský (Kněžpole), J. Mikulková (Spytihněv), F. Gajdošík (Tupesy), J. Gazdík (UB), M. Jančová (D. Němčí).
8 R. Kouřil (UH), L. Mikulík (Kudlovice), V. Remeš ml. (Kněžpole), M. Weintrittová (Míkovice), M. Hlavinková (Jar.), V. Volčík (UH), L. Salvet (Bojkovice), L. Remeš (Kněžpole), T. Janošek (Kudlovice), I. Štefko (UB), J. Hřib (Šumice), Z. Bělovský (Kněžpole), O. Adamík (Huštěnovice), A. Trávníčková (Traplice), J. Janků (Březová), O. Blaha (Mistřice), O. Hlavinka (Jar.), J. Zemek (UB), L. Hanáček (UB), M. Kadlčík (Topolná), M. Čech (Kudlovice).
7 I. Kučík (Jankovice), A. Jašová (Veletiny), J. Červenka (Tupesy), L. Kalina (UB), M. Zapletalová (Vlčnov), P. Jančová (D. Němčí), A. Sojáková (Nedakonice), M. Zapletal (Kudlovice), J. Mazůrek ml. (Kun.), K. Blaha (Huštěnovice), M. Bělovský (Kněžpole), Z. Borýsek (UH), V. Horká (Buchlovice), M. Schön (Mistřice), K. Slováček (UH).
6 J. Srnec (UB), J. Bělovská (Kněžpole), A. Zpěvák (Sady), P. Svoboda (Mor. Písek), I. Mařák (UH), F. Kozelek (Topolná), V. Remeš (Kněžpole), P. Večeřa (UH), P. Hlavinka (Jar.), V. Polášková (Topolná), L. Zichová (Traplice), M. Omelka (Jar.).
5 M. Kundera (SM), J. Pazderka (UH), Z. Jančová (D.Němčí), J. Mazurková (UH).
4 Z. Brázdil (UH), L. Jelínek (UH).
3 A. Kolaja ml. (Svárov).
2 M. Hyklová (Jar.), L. Mikulka (Spytihněv).

Průběžné pořadí
82 T. Doležal (UH).
81 J. Javor (Vlčnov), P. Ševčík (UB).
79 M. Krsičková (Sušice), F. Rýc (Svárov), K. Kopeček (UB), M. Rozsypálek (Jar.).
78 M. Jančová (D. Němčí).
77 M. Brožová (Jar.).
76 V. Kadlčíková (Popovice).
75 V. Horká (Buchlovice), P. Krsička (Sušice).
73 F. Gajdošík (Tupesy), J. Horký (Nedakonice).
72 J. Schön (Mistřice), F. Šupka (Kun.), F. Vaverka (Huštěnovice), L. Kovařík (UO), J. Hřib (Šumice).
71 F. Botek (Kudlovice), M. Schön (Mistřice).
70 L. Mikulík (Kudlovice), J. Mikulková (Spytihněv), I. Mařák (UH), M. Plundrák (Mor. Písek), V. Melichárek (Jar.).
69 L. Hanáček (UB), R. Kouřil (UH).
68 M. Zapletal (Kudlovice), L. Zichová (Traplice), Z. Borýsek (UH), V. Měrková (Mistřice).
67 Z. Křiklava (Osvětimany), O. Blaha (Mistřice), A. Pauřík (Kněžpole).
66 J. Matulka (UH), J. Omelka (Bánov).
65 M. Měrka (Mistřice), F. Kozelek (Topolná), P. Svoboda (Mor. Písek), J. Zemek (UB), A. Kolaja (Svárov).
64 I. Štefko (UB), S. Gajdošík (UH), K. Blaha (Huštěnovice).
63 J. Ludvíček (Boršice).
62 A. Trávníčková (Traplice), J. Medek (Topolná), L. Jelínek (UH).
61 L. Kalina (UB), A. Koudela (Bojkovice), D. Hykl (Jar.), P. Jančová (D. Němčí).
60 R. Holásek (UH), T. Janošek (Kudlovice), Z. Rýc (Svárov), M. Weintrittová (Míkovice), R. Měrka (Mařatice), P. Zelinka (D. Němčí), P. Večeřa (UH), M. Kadlčík (Topolná).
59 M. Janůšek (UH), L. Omelková (Bánov), J. Červenka (Tupesy).
58 J. Koželuha (Zlechov), A. Zpěvák (Sady), L. Salvet (Bojkovice), M. Zapletalová (Vlčnov), J. Gazdík (UB), J. Mazurková (UH), V. Remeš (Kněžpole).
57 O. Kozelek (Kněžpole), V. Remeš ml. (Kněžpole), M. Janošek (Kudlovice).
55 V. Volčík (UH), M. Čech (Kudlovice), M. Kundera (SM).
54 L. Remeš (Kněžpole), A. Bánovský (Kněžpole), J. Pauřík (Kun.).
53 V. Jančík (Jar.), J. Mazůrek ml. (Kun.), M. Hruboš (Kněžpole).
52 K. Blaha ml. (Huštěnovice).
51 P. Hlavinka (Jar.), I. Kučík (Jankovice), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Pazderka (UH), J. Bělovská (Kněžpole).
50 S. Chmelařová (UH), M. Bělovský (Kněžpole), M. Hlavinková (Jar.).
49 M. Vaškových (UH), O. Hlavinka (Jar.), J. Janků (Březová).
48 L. Svoboda (Podolí), K. Slováček (UH).
46 J. Srnec (UB), J. Svobodová (D. Němčí), Z. Jančová (D.Němčí), M. Omelka (Jar.).
44 M. Doležalová (UH), A. Jašová (Veletiny), Z. Brož (Jar.).
42 J. Hrubošová (Kněžpole), D. Slováček (Brno).
41 P. Vanda (SM).
40 A. Sojáková (Nedakonice).
38 K. Šturma (Jar.).
37 J. Mazůrek st. (Kun.), S. Tinka (D. Němčí), V. Hubáček (Březolupy).
36 D. Jakšík (Jar.), O. Adamík (Huštěnovice).
35 L. Mikulka (Spytihněv), A. Kolaja ml. (Svárov).
33 Z. Brázdil (UH).
32 V. Šimík (Nedakonice).
31 V. Kieryk (Mařatice).
28 P. Janošek (Kudlovice).
27 T. Mahdal (Bánov).
24 L. Zelinková (D. Němčí).
20 P. Hanáček (Jar.).
19 M. Macela (Mařatice), V. Polášková (Topolná).
16 L. Kalinová (UB).
10 F. Křůmal (Březolupy).
9 A. Janošková (Kudlovice).
7 L. Krejčiřík (Luhačovice).
6 J. Doležal (UH), R. Dvouletý (Nedakonice).
5 M. Toral (UB), M. Kučera (UH), L. Hruboš (Kněžpole).
4 V. Vlk (Jalubí), S. Synčák (Šumice), Z. Tomešek (Velká n/V.), J. Kalus (UH).
3 M. Omelka (Bánov), B. Kraváček (Kudlovice), J. Mrázek (Pašovice).
2 M. Hyklová (Jar.).
1 A. Dvouletý (Nedakonice).

VÝSLEDKY 10. KOLA
1. 3:1   2. 2:1   3. 0:1   4. 2:1   5. 0:1   6. 2:6   7. 3:1

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace