Deset gólů v Sušicích

Slovácko Sport 08 / 06 / 2011

Zálohu Hluku nesrazil ani vlastní gól, v bitvě o záchranu porazila Koryčany

Hluk B - Koryčany 3:2 (2:2)
Domácí potřebují body k záchraně a zápas začali náporem. V 9. min. si ale obránce Hluku srazil centrovaný míč do vlastní branky. Hlučané se ale rychle otřepali a o dvě minuty později se po rohovém kopu prosadil T. Horák a ve 29. min. pak Z. Horák. Hosté ale na branku rychle odpověděli a srovnali. I po přestávce začali domácí náporem a v 52. min. chytře přenechal na šestnáctce míč T. Horák nabíhajícímu Mirošovi a ten dal vítězný gól.
Kudlovice - Osvětimany 2:1 (1:1) (1:1)
Bojovné a dramatické utkání, v němž domácí udělali důležitý krok k záchraně.
Branky: Vaculík, Kraváček - Brhel
Sušice - Zlámanec 6:4 (3:1)
Domácí začali raketově a v 18. min. vedli už 3:0. Hosté ale zápas nezabalili a v 50. min. snížili na rozdíl jediného gólu a měli ještě šanci na vyrovnání. Domácí ale utekli opět na rozdíl dvou gólů, soupeř opět dal kontaktní branku,  ale domácí dvěma přesnými zásahy definitivně zlomili odpor soupeře. Branky: Hejda, Vojtíšek, Kaštánek A., Šlechta, Mikulík, Šur - Sadil, Němec, Damborský, Noha.
Havřice - J. Otrokovice 2:0 (0:0)
Vedoucí celek soutěže v Havřicích zklamal hlavně hrou po přestávce. V první půli byli hosté aktivní a zahodili dvě stoprocentní šance. Domácí se po přestávce zvedli, začala se jim dařit hra a v 61. min. se prosadil Franc. Velmi cenné vítězství pojistil v 81. min. M. Masařík.
Slavkov - Šumice 3:1 (1:0)
V zápase měli domácí navrch a hlavně ve druhé půli Slavkovští svého soupeře přimáčkli a získali dvoubrankové vedení. Hosté pak dali kontaktní gól a domácí si vybrali oddechový čas. V tomto úseku si hosté vypracovali několik vyložených šancí, ale domácí podržel golman Pochylý. V závěru pak domácí dali pojišťovací branku. Góly: Polášek, Zajíc, Mančík M. - Kelíšek.
Bojkovice - Jalubí 4:0 (1:0)
Domácí si v zápase udržovali trvalou převahu, po přestávce ji však vyjádřili až v závěrečné dvacetiminutovce, střelecky se blýsk Hladík, autor hattricku. Branky: Hladík 3, Valtr.
Strání - Zlechov 2:2 (1:2)
Domácí začali pěkně od podlahy a v 5. min. otevřel skóre Pomajbík, další šance domácí trestuhodně promarnili. V 19. min. střelou z dálky vyrovnal Kowalík a v 25. se ve skrumáži nejlépe orientoval Bureš a poslal hosty do vedení. V dalším průběhu se domácí snažili o vyrovnání, ale šance, které volaly po gólu, zůstaly nevyužity. Hosté po změně stran hrozili z brejků a také měli několik příležitostí k navýšení skóre. Domácím se nakonec přece jen podařilo vyrovnat, v 83. min. bod zajistil Pomajbík.