Desetigólová kanonáda

Slovácko Sport 23 / 03 / 2011

Fotbalisté Dolního Němčí porazili v přestřelce Valachy

Úvodní duely krajského přeboru ovlivnilo počasí, hned čtveřice zápasů byla odložena. Ve zbývajících viděli diváci v Dolním Němčí gólovou přestřelku se šťastným koncem pro domácí.
Dol. Němčí - 1. Valašský FC 6:4 (5:3)
Diváci si přišli zvláště v první půli na své, viděli osm branek. Hrál se zajímavý fotbal, oboustranně útočný a hokejový výsledek je hlavně zásluhou nedůrazné hry obranných řad. Valaši skórovali už ve 2. min., ale domácí během dvaceti minut otočili na 4:1. Od 23. min. hráli hosté bez vyloučeného Žitníka, ale i v oslabení se dvakrát prosadil M. Maléř. Domácí T. Kadlček pak znovu zajistil domácím dvoubrankový náskok. Po přestávce už hra tolik zajímavých momentů nepřinesla, hrálo se většinou mezi šestnáctkami, hosté sice bojovali, ale skórovat se jim nepodařilo. V 50. min. přidal šestou branku přímo z rohu Zimčík. Branky: 13., 21. Krchňaček, 7. a 23. Skopal z pen., 36. T. Kadlček, 50. Zimčík - 30., 32., 90. Maléř, 2. Balejík
Dol. Němčí: Kadlček R. - Šmehlík, Zimčík, Krchňaček, Kadlček T., Pochylý, Bída, Stojaspal T., Cmol, Pitner, Skopal. Střídali: Stojaspal M., Stojaspal K., Chladil.
Hluk - Val. Klobouky 1:1 (0:1)
Po oboustranně opatrném začátku se začali více osmělovat hosté, kteří jako první zahrozili, ale nebezpečnou střelu vytěsnil Fojtík nad břevno. Ve 13. min. domácí obrana zatáhla za záchrannou brzu a nařízenou penaltu proměnil Kachlík. Až závěru poločasu si domácí vytvořili mírnou převahu, ale do vážnější šance se nedostali. Do druhé půle domácí provedli změny v sestavě a od samého začátku zatlačili svého soupeře před jeho branku. Ve 49. min. nebezpečně vystřelil Jurásek, vyražený míč ale z malého vápna Hlaváček do brány neusměrnil. V 53. min si na rohový kop naskočil nejvýše O. Machala a pohodlně hlavou skóroval.
Hluk: Fojtík - Machcala A., Machala J., Botek, Dufka, Říha, Zalubil M., Machala O., Hlaváček, Radoch, Šimčík. Střídali: Miroš, Jurásek
Luhačovice - Slušovice 1:1 (0:0), Chropyně - Morkovice 3:2 (1:2), Kateřince - FC Vsetín, Spytihněv - Provodov, O. N. Ves - Holešov, Vigantice - Vel. Karlovice nehráno pro nezpůsobilý terén.
1. Spytihněv    16    11    1    4    47:23    34
2. Morkovice    17    10    3    4    53:22    33
3. Luhačovice    17    9    3    5    36:21    30
4. Vsetín    16    8    6    2    21:11    30
5. Slušovice    17    7    7    3    30:21    28
6. V. Karlovice    16    7    5    4    26:17    26
7. Vigantice    16    7    4    5    30:26    25
8. Kateřinice    16    8    1    7    33:33    25