Desítku točil Schön

Desítku točil Schön
Foto: ilustrační foto
Slovácko Sport 17 / 10 / 2023

Téměř všichni jsme záloze Slovácka přáli tři body, nestalo se. A proto bodová úroda tipérů byla taková skromná. Martinu Schönovi stačilo k vítězství pouhých deset bodů. Po jedenácti kolech také nefiguruje jméno Kalina na hrotu celkového pořadí. O jediný bod vládne Milan Šurmánek.

10 M. Schön (Mistřice).
9 M. Kotásková (UH), Z. Mahdalík (Korytná), V. Vlk (Jalubí), V. Vašková (Mařatice), M. Šurmánek (Jarošov).
8 L. Kocábová (Nedachlebice), M. Straka (Huštěnovice), J. Hřib (Šumice), F. Kocáb (Nedachlebice), R. Holásek (UH), V. Jančík (Jarošov), V. Kadlčíková (Popovice), J. Šurmánek (UH), J. Medek (Topolná), S. Soukup (Nedachlebice), D. Marášek (Nedachlebice), Z. Žiška (Traplice), K. Blaha (Huštěnovice).
7 J. Ježková (Dolní Němčí), J. Schneider (UH), I. Kučík (Jankovice), P. Ševčík (UB), J. Horký (Nedakonice), M. Rozsypálek (Jarošov), L. Kalinová (UB), V. Popelka (Strání), F. Kozelek (Topolná), L. Hanáček (UB).
6 Z. Bělovský (Kněžpole), V. Volčík (UH), O. Bláha (Mistřice), M. Kundera (STM), J. Matulka (UH), J. Čech (UH), L. Kalina (UB), M. Jakšík (Nedachlebice), L. Bartoňová (Buchlovice), M. Doležalová (UH), T. Doležal (UH).
5 A. Kolaja (Svárov), M. Jančová (Dolní Němčí), H. Janíková (Strání), K. Garžík (UH), J. Mazůrek (Kunovice), V. Remeš (Kněžpole), J. Pauřík (Kunovice), M. Bartošík (UH), D. Adamek (UH), P. Večeřa (UH).
4 A. Bánovský (Kněžpole), V. Marášek (Nedachlebice), F. Hráček (UH), A. Zpěvák (Sady), V. Hruboš (Břestek), F. Rýc (Svárov).
3 Z. Rýc (Svárov), A. Pauřík (Kněžpole), J. Tóth (Strání), H. Dudová (ONV).

Celkový stav po jedenáctém kole:

81 M. Šurmánek (Jarošov).
80 D. Marášek (Nedachlebice), L. Kalina (UB).
79 A. Kolaja (Svárov).
78 Z. Bělovský (Kněžpole).
77 F. Kozelek (Topolná).
74 P. Ševčík (UB).
73 M. Doležalová (UH).
72 V. Vašková (Mařatice), F. Kocáb (Nedachlebice).
71 L. Kocábová (Nedachlebice), A. Zpěvák (Sady), M. Schön (Mistřice).
70 J. Horký (Nedakonice).
69 I. Kučík (Jankovice), M. Rozsypálek (Jarošov).
68 J. Schneider (UH), Z. Mahdalík (Korytná)
67 K. Blaha (Huštěnovice), J. Medek (Topolná).
66 M. Jakšík (Nedachlebice).
65 A. Bánovský (Kněžpole), V. Volčík (UH).
64 V. Remeš (Kněžpole), L. Kalinová (UB), M. Kundera (STM).
63 A. Pauřík (Kněžpole), V. Kadlčíková (Popovice), J. Matulka (UH), Z. Žiška (Traplice), J. Šurmánek (UH), V. Popelka (Strání).
61 M. Kotásková (UH).
60 V. Hruboš (Břestek), J. Čech (UH), S. Soukup (Nedachlebice).
59 P. Večeřa (UH), M. Bartošík (UH), T. Doležal (UH).
58 J. Hřib (Šumice).
57 V. Marášek (Nedachlebice), J. Ježková (Dolní Němčí), L. Bartoňová (Buchlovice), L. Hanáček (UB).
56 J. Pauřík (Kunovice), Z. Rýc (Svárov).
55 O. Bláha (Mistřice), M. Jančová (Dolní Němčí).
53 D. Adamek (UH), V. Vlk (Jalubí), H. Janíková (Strání).
51 R. Holásek (UH).
50 F. Rýc (Svárov), K. Garžík (UH), J. Mazůrek (Kunovice).
48 V. Jančík (Jarošov).
44 M. Straka (Huštěnovice).
43 F. Hráček (UH).
39 L. Lekeš (Bánov).
30 V. Jahoda (Nivnice).
26 J. Tóth (Strání).
15 O. Adamík (Huštěnovice), L. Mikulka (Spytihněv).
9 H. Dudová (ONV).

Tagy článku

TOPlist