Branky: 16. Zimčík R., 71. Nožička J. - 38. Lukůvka M., 88. Klečka L.
ŽK: 51. Sklenář J. (Nedakonice).
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Pavel Kusenda (laik), Pavel Cigoš (laik).
Boršice u Bl.: Hlůšek P. - Zimčík R., Slaník J. (83. Šimek R.), Ondra P., Nožička J., Němeček R., Kusenda P., Ježek P., Halík M. (67. Stojaspal M.), Bobčík J., Bilík V. Trenér: Antonín Ježek.
Nedakonice: Ondřej M. - Vojtek Z. (56. Šoustek P.), Trubačík M., Stupka J., Sklenář J. (60. Bilavčík R.), Lukůvka M., Král T., Klečka L., Jurášek M. (76. Petek M.), Čagánek R., Belák M. Trenér: Roman Sklenář.
Za chladného a deštivého počasí se hrál v Boršicích solidní fér fotbal, ve kterém nejprve zahrozili hosté, ale hlavičkující hostující hráč nastřelil pouze tyč. Na druhé straně Zimčík obešel obránce a z téměř nulového úhlu otevřel skóre. 1:0. Hosté se nevzdali a hnáni fanklubem, který neodradilo špatné počasí, ve 38. minutě vyrovnali Lukůvkou. 1:1. V prvním poločase domácí Bilík kopal pokutový kop, brankář vystihl směr a míč vyrazil na tyč a poté se ho zmocnil, proto se šlo do kabin za nerozhodného stavu. Druhý poločas začali lépe domácí, přímý volný kop Bilíka vyrazil brankář Ondřej na břevno. V 71. minutě po chybě hostujícího obránce vsítil branku Nožička. Když už se zdálo, že si domácí připíší tři body, v 88. minutě po autovém vhazování vyrovnal ze skrumáže Klečka.
Nejlepší hráči: Vladimír Bilík - Mário Belák

Drslavice - Havřice 2:2 (2:2)
Branky: 6. Kopták R., 15. Orlovský M. - 27. Franc Z., 43. Horňák J.
ŽK: 43. Kopták R., 65. Vacula P., 92. Mikulinec R. - 19. Franc Z., 60. Šmotek V., 64. Masařík P., 76. Slavíček P., 85. Masařík M.
Diváci: 200.
Rozhodčí: Václav Mahdal (8) - Josef Šrámek (laik), Marek Slavíček (laik). Delegát utkání: Stanislav Karlík.
Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M., Vacula P., Šrámek M., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Kupec M., Kopták R. (67. Lux R.), Dýmal P., Bureš P. (55. Šobáň J.). Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Havřice: Rachůnek T. I. - Vrága J., Šmotek V., Slavíček P., Rachůnek T., Masařík P. (68. Doležálek D.), Masařík M., Krajsa R., Horňák J., Gajdůšek M., Franc Z. (77. Kubáň C.). Trenér: Vojtěch Gajdůšek.
Velmi očekávané derby odstartovalo lépe pro domácí, kteří zatlačili hostující celek a už v 6. minutě se radovali z vedení. Kopták se postavil k přímému kopu a po chybě obrany otevřel skóre. Domácí se po vstřelené brance do vedoucího celku obuli, což přineslo ovoce v 15. minutě, kdy se trefil Orlovský. 2:0. Havřice po obdržené brance znervózněly a nastaly pro ně kritické minuty. Ve 20. a 22. minutě měli domácí dvě tutovky, ale neproměnili je. Hosté se uklidnili, zatlačili domácí a dočkali se i snížení ve 27. minutě, kdy kopali přímý kop a tečí se prosadil Franc. Havřice převzaly iniciativu a vyrovnaly ve 43. minutě Horňákem. Hosté chtěli získat vítězství na svou stranu, ale jejich tlak už v branku nevyústil. Zbytek utkání se dohrával v atmosféře derby a utkání skončilo zaslouženou remízou.
Nejlepší hráči: Petr Dýmal - Martin Masařík

Nezdenice - Jarošov 5:0 (2:0)
Branky: 13. Sviták P., 20. Šašinka O., 53. Kolínek R., 56. Adámek R., 81. Jančařík J.
ŽK: 27. Adámek R., 41. Šmíd J. - 22. Rak M., 31. Strapina R., 58. Šproch L.
ČK: 50. Rak M. (Jarošov).
Rozhodčí: Tomáš Kostelník - Petr Vápeník (laik), Petr Hanáček (laik).
Nezdenice: Malaska T. - Sviták P., Šmíd J., Šašinka O., Liška M. (75. Janík D.), Kolínek R., Kolínek L. (63. Jančařík J.), Kandrnál P., Kalina P., Bušo J., Adámek R. Trenér: Jaroslav Kociňák.
Jarošov: Ševčík J. - Zatloukal T. (46. Sedláček R.), Zajíc T., Strapina R., Šproch L., Sedláček V. (84. Hamrlík P.), Rak M., Oharek V., Komárek J., Kolaja L. (79. Vondráček V.), Grebeníček P. Trenér: Radek Vyoral.
Domácí vedli již ve 13. minutě zásluhou Svitáka, který si po autu zpracoval míč a předvedl výstavní střelu. Tentýž hráč využil ponechané výhody o sedm minut později a prověřil Ševčíka, ten se štěstím vyrazil, ale na dobíhajícího Šašinku už byl krátký. 2:0. Ve 33. minutě mohl definitivně hosty zlomit Šašinka, ale mířil vedle. Ve druhé půli hosty srazilo na kolena vyloučení Raka v 50. minutě, který šel po druhé žluté ze hřiště. Od této chvíle začala kanonáda domácích. Hned v 53. minutě se objevil ve zmatené obraně hostí u míče Kolínek, který skóroval. O tři minuty později vyběhl Ševčík na centr z pravé strany, ale neodhadl jej dobře, míč poodskočil a Adámek už si s ním věděl rady. Na konečných 5:0 upravil střídající Jančařík, který využil rohu z levé strany.
Nejlepší hráči: Pavel Sviták - Vlastimil Oharek

Tupesy - Os. Lhota 1:4 (1:2)
Branky: 12. Bureš R. - 3. Štergenich P., 31. Erdenebileg B., 82. Pešík E., 90. Kusák M.
Diváci: 30.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Jiří Vávra (laik), Petr Hanáček (laik).
Tupesy: Polášek J. - Vávra P. (60. Vaculík L.), Tříska M., Maňásek M., Křemeček J. (75. Šimek O.), Kubíček T., Knap M., Drška M., Březina M., Bureš R., Bergauer M. (80. Molek S.). Trenér: Tomáš Kubíček.
Os. Lhota: Kuban V. - Zbořil S., Zbořil F., Štergenich P., Štergenich J., Pešík E., Kusák M., Jurčeka J., Erdenebileg B. (81. Malušek T.), Doležal M., Bachan O. Trenér: Josef Dominik.
Na velmi těžkém terénu se ve 3. minutě ujali vedení hosté, když Patrik Štergenich z velké dálky prostřelil domácího brankáře. Ve 12. minutě po nedorozumění lhotské obrany srovnal Bureš. Ve 31. minutě byl na správném místě Erdenebileg, který měnil skóre pro hosty na 1:2. Ve druhém poločase se domácí snažili o vyrovnání, měli několik dobrých střeleckých příležitostí, gólově se však neprosadili. Postupem času oběma mužstvům začal vadit těžký terén a hra se odehrávala převážně mezi šestnáctkami. V závěrečné desetiminutovce hosté dvakrát skórovali. Nejprve Erik Pešík v 82. minutě podél brankáře zvýšil na 1:3 a v 90. minutě Kusák hlavou stanovil na konečných 1:4. I když se hrálo na velmi těžkém terénu, utkání bylo vedeno ve fér duchu, za což si obě mužstva zaslouží uznání.
Nejlepší hráči: Tomáš Kubíček - Václav Kuban