Deváté kolo pro Horkou

Deváté kolo pro Horkou
Uherské Hradiště Sport 05 / 06 / 2014

Devátým vítězem v pořadí v Senzasport Slovácké sedmě se stala Veronika Horká z Buchlovic, která v tomto kole získala jedenáct bodů. Vítězem osmého kola se po telefonickém rozstřelu stal Vojtěch Jančík z Jarošova. Ten nejpřesněji tipnul návštěvu utkání na zápase Slovácka s Teplicemi. Jeho tip byl 4620, diváků přišlo 4295. V celkovém průběžném pořadí se změnilo pořadí na prvním místě.

11 V. Horká (Buchlovice).
10 F. Piňos (Hluk), K. Blaha ml. (Huštěnovice), K. Šturma (Jar.), A. Trávníčková (Traplice), V. Měrková (Mistřice).
9 P. Jančová (D. Němčí), M. Zapletal (Kudlovice), Z. Borýsek (UH), M. Rozsypálek (Jar.), M. Brožová (Jar.), R. Měrka (Mařatice), Z. Brázdil (UH), J. Hrubošová (Kněžpole), P. Salvet (Bojkovice).
8 A. Kolaja (Svárov), V. Remeš ml. (Kněžpole), P. Ševčík (UB), Z. Křiklava (Osvětimany), V. Kadlčíková (Popovice), M. Janošek (Kudlovice), O. Blaha (Mistřice), J. Mikulková (Spytihněv), V. Melichárek (Jar.), M. Schön (Mistřice), V. Šimík (Nedakonice), F. Šupka (Kun.), P. Škrášek (UH), J. Doležal (UH), J. Šašinka (Záhorovice), L. Mikulka (Spytihněv).
7 P. Večeřa (UH), I. Mařák (UH), L. Zichová (Traplice), J. Mazurková (UH), Z. Rýc (Svárov), J. Zemek (UB), B. Kraváček (Kudlovice), J. Schön (Mistřice), A. Pauřík (Kněžpole), L. Remeš (Kněžpole), J. Omelka (Bánov).
6 M. Bělovský (Kněžpole), M. Janůšek (UH), M. Jančová (D. Němčí), R. Holásek (UH), V. Volčík (UH), L. Hruboš (Kněžpole), M. Macela (Mařatice), P. Svoboda (Mor. Písek), J. Matulka (UH), Z. Brož (Jar.), T. Janošek (Kudlovice), L. Kovařík (UO), M. Krsičková (Sušice), V. Jančík (Jar.), J. Pauřík (Kun.), M. Plundrák (Mor. Písek), L. Jelínek (UH), M. Kučera (UH), J. Kalus (UH).
5 B. Zelinka (D. Němčí), M. Měrka (Mistřice), O. Hlavinka (Jar.), Z. Jančová (D.Němčí), S. Tinka (D. Němčí), L. Kalina (UB), R. Kouřil (UH), P. Hlavinka (Jar.), K. Blaha (Huštěnovice), P. Janošek (Kudlovice), J. Koželuha (Zlechov), J. Svobodová (Jar.), J. Mazůrek ml. (Kun.), J. Medek (Topolná).
4 Ľ. Pongo (UH), M. Dlapa (UB), J. Srnec (UB), K. Kopeček (UB), J. Hřib (Šumice), F. Gajdošík (Tupesy), K. Slováček (UH), J. Ludvíček (Boršice), M. Kundera (SM), M. Vaškových (UH), S. Gajdošík (UH), J. Šurmánek (Jar.), A. Janošková (Kudlovice), P. Křůmal (Březolupy), F. Kozelek (Topolná), J. Horký (Nedakonice), J. Bělovská (Kněžpole), R. Svoboda (Sady), A. Zpěvák (Sady), F. Botek (Kudlovice), Z. Blaha (Korytná), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Brožová (Jar.), P. Zelinka (D. Němčí), P. Krsička (Sušice).
3 V. Remeš (Kněžpole), A. Janošek (Kudlovice), L. Salvet (Bojkovice), I. Štefko (UB), M. Páchová (Polešovice), M. Zapletalová (Vlčnov), F. Vaverka (Huštěnovice), F. Křůmal (Březolupy), F. Rýc (Svárov), D. Hykl (Jar.), M. Weintrittová (Míkovice), M. Čech (Kudlovice), M. Hruboš (Kněžpole), L. Mikulík (Kudlovice), I. Kučík (Jankovice), S. Pavelka (Kudlovice), R. Barkovsi (Kudlovice).
2 L. Svoboda (Podolí), A. Bánovský (Kněžpole), A. Jašová (Veletiny), V. Kieryk (Mařatice), D. Slováček (Brno).

Průběžné pořadí
61 F. Šupka (Kun.), P. Salvet (Bojkovice).
60 Z. Brož (Jar.), M. Zapletal (Kudlovice), V. Měrková (Mistřice).
58 R. Měrka (Mařatice), M. Rozsypálek (Jar.), L. Jelínek (UH), J. Mazůrek ml. (Kun.).
57 J. Mazurková (UH), M. Krsičková (Sušice), I. Mařák (UH), S. Pavelka (Kudlovice), L. Zichová (Traplice).
56 F. Gajdošík (Tupesy), V. Melichárek (Jar.), A. Zpěvák (Sady).
55 K. Blaha ml. (Huštěnovice), P. Ševčík (UB), J. Doležal (UH), M. Jančová (D. Němčí).
54 R. Svoboda (Sady), K. Kopeček (UB).
53 M. Plundrák (Mor. Písek), J. Matulka (UH).
52 F. Vaverka (Huštěnovice), Z. Blaha (Korytná), J. Šašinka (Záhorovice), A. Kolaja (Svárov), J. Horký (Nedakonice), Z. Borýsek (UH), V. Kadlčíková (Popovice).
51 M. Janošek (Kudlovice), P. Hlavinka (Jar.), J. Omelka (Bánov), V. Volčík (UH), J. Zemek (UB), M. Kučera (UH), K. Slováček (UH), P. Svoboda (Mor. Písek), K. Šturma (Jar.).
50 Z. Rýc (Svárov), K. Blaha (Huštěnovice), D. Hykl (Jar.), A. Trávníčková (Traplice), J. Šurmánek (Jar.), J. Koželuha (Zlechov).
49 P. Zelinka (D. Němčí), L. Hruboš (Kněžpole), L. Remeš (Kněžpole), I. Kučík (Jankovice), J. Kalus (UH).
48 Z. Křiklava (Osvětimany), P. Janošek (Kudlovice), F. Botek (Kudlovice), S. Tinka (D. Němčí), O. Hlavinka (Jar.), V. Horká (Buchlovice), P. Krsička (Sušice), M. Schön (Mistřice).
47 P. Škrášek (UH), S. Gajdošík (UH), P. Jančová (D. Němčí), M. Janůšek (UH), J. Hřib (Šumice), R. Kouřil (UH), F. Rýc (Svárov), R. Barkovsi (Kudlovice), J. Svobodová (Jar.).
46 M. Měrka (Mistřice), T. Janošek (Kudlovice), A. Janošek (Kudlovice), L. Kovařík (UO), I. Štefko (UB), M. Weintrittová (Míkovice).
45 V. Remeš ml. (Kněžpole), J. Medek (Topolná), M. Macela (Mařatice), Z. Jančová (D.Němčí).
44 L. Kalina (UB), A. Janošková (Kudlovice).
43 V. Jančík (Jar.), Z. Brázdil (UH), P. Večeřa (UH), L. Mikulka (Spytihněv), M. Brožová (Jar.), V. Remeš (Kněžpole).
42 L. Salvet (Bojkovice).
41 M. Zapletalová (Vlčnov), M. Kundera (SM).
40 J. Schön (Mistřice).
39 V. Pipal (Sady), L. Svoboda (Podolí), D. Slováček (Brno), J. Srnec (UB), M. Vaškových (UH), M. Páchová (Polešovice), F. Kozelek (Topolná), T. Doležal (UH).
38 J. Bělovská (Kněžpole), J. Červenka (Tupesy).
37 J. Pauřík (Kun.), P. Křůmal (Březolupy), M. Bělovský (Kněžpole).
36 A. Kolaja ml. (Svárov), L. Mikulík (Kudlovice).
35 M. Čech (Kudlovice), Z. Kovařík (Sady).
34 Z. Bělovský (Kněžpole), J. Hrubošová (Kněžpole).
33 D. Jakšík (Jar.), A. Pauřík (Kněžpole).
32 O. Blaha (Mistřice), R. Holásek (UH).
31 F. Křůmal (Březolupy).
30 L. Kalinová (UB), A. Bánovský (Kněžpole).
29 J. Mikulková (Spytihněv).
27 C. Zach (Boršice).
25 F. Piňos (Hluk), V. Šimík (Nedakonice), R. Dvouletý (Nedakonice), B. Kraváček (Kudlovice), R. Dvouletá (Nedakonice).
24 J. Mazůrek st. (Kun.), M. Řihák (UB), M. Dlapa (UB), A. Krpal (Stříbrnice), O. Adamík (Huštěnovice).
23 M. Šurmánek (Jar.), J. Ludvíček (Boršice).
22 V. Kieryk (Mařatice), L. Bartoňová (Buchlovice).
20 M. Hruboš (Kněžpole), M. Kovařík (Sady).
17 B. Zelinka (D. Němčí), A. Jašová (Veletiny).
14 M. Pipalová (Sady).
13 Z. Kršek (Jalubí).
9 P. Gabriel (UH).
8 V. Mareček (Nedakonice), L. Němeček (Košíky).
5 Š. Kret (D. Němčí).
4 R. Lux (UB), M. Doležalová (UH), Ľ. Pongo (UH), J. Brožová (Jar.).
2 O. Kozelek (Kněžpole), P. Novák (Zlín), R. Pospíšil (Bílovice), K. Beneš (Kun.).

VÝSLEDKY 9. KOLA
1. 2:2   2. 0:2   3. 3:2   4. 2:3   5. 6:2   6. 3:2  7. 0:3

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace