Deváté kolo pro Jakšíka

Deváté kolo pro Jakšíka
Uherské Hradiště Sport 10 / 03 / 2016

S devíti body zvítězil v devátém kole Hope pětky Jiří Jakšík z Topolné. V telefonickém rozstřelu, který určil vítěze osmého kola, uspěla Jarmila Mazurková, která přesně tipla počet branek ve druhém utkání mezi hokejisty Uh. Brodu a Uh. Ostrohu, a to sedm. Její soupeři Monika Hyklová a Antonín Kolaja tipovali osm, respektive šest branek.
9 J. Jakšík (Topolná). 8 O. Adamík (Huštěnovice), M. Plundrák (Mor. Písek). 7 M. Jančová (D. Němčí). 6 F. Botek (Kudlovice), J. Mazurková (UH), J. Zemek (UB), M. Hlavinková (Jar.), J. Omelka (Bánov), J. Nikl (UH), S. Gajdošík (UH), F. Rýc (Svárov), M. Vaškových (UH). 5 V. Volčík (UH), M. Zapletal (Kudlovice), R. Holásek (UH), A. Trávníčková (Traplice), P. Zelinka (D. Němčí), K. Blaha (Huštěnovice), L. Kovařík (UO), P. Večeřa (UH), J. Javor (Vlčnov), L. Zichová (Traplice), P. Ševčík (UB), Z. Borýsek (UH), J. Bělovská (Kněžpole). 4 K. Kopeček (UB), P. Svoboda (Mor. Písek), A. Kolaja (Svárov), M. Weintrittová (Míkovice), T. Doležal (UH), A. Bánovský (Kněžpole), P. Hlavinka (Jar.), V. Kadlčíková (Popovice), E. Ebner (SM), L. Mikulka (Spytihněv), L. Svoboda (Podolí). 3 P. Jančová (D. Němčí), I. Mařák (UH), L. Hanáček (UB), M. Hyklová (Jar.), F. Šupka (Kun.), J. Pauřík (Kun.), R. Kouřil (UH). 2 Z. Brázdil (UH), F. Piňos (Hluk), Z. Rýc (Svárov), D. Hykl (Jar.), J. Mazůrek ml. (Kun.), M. Janůšek (UH), A. Pauřík (Kněžpole), M. Bělovský (Kněžpole), M. Rozsypálek (Jar.), O. Hlavinka (Jar.), V. Tomáštík (UH). 1 Z. Bělovský (Kněžpole), I. Štefko (UB), A. Kolaja ml. (Svárov), M. Kundera (SM).

Průběžné pořadí
55 F. Botek (Kudlovice).
53 L. Zichová (Traplice).
52 J. Jakšík (Topolná), J. Schön (Mistřice).
51 O. Adamík (Huštěnovice).
50 F. Rýc (Svárov), A. Kolaja (Svárov), F. Šupka (Kun.).
49 P. Ševčík (UB).
48 K. Kopeček (UB), J. Zemek (UB), R. Kouřil (UH), M. Plundrák (Mor. Písek), L. Kovařík (UO).
47 J. Omelka (Bánov), D. Hykl (Jar.), S. Gajdošík (UH), K. Blaha (Huštěnovice).
45 M. Rozsypálek (Jar.), T. Doležal (UH), M. Hlavinková (Jar.), J. Mazurková (UH).
44 A. Bánovský (Kněžpole), J. Javor (Vlčnov).
43 V. Volčík (UH).
42 R. Holásek (UH), P. Hlavinka (Jar.), L. Mikulka (Spytihněv), I. Mařák (UH), E. Ebner (SM), M. Vaškových (UH), J. Pauřík (Kun.).
41 P. Svoboda (Mor. Písek), Z. Borýsek (UH), V. Kadlčíková (Popovice), Z. Rýc (Svárov).
40 A. Pauřík (Kněžpole), J. Mazůrek ml. (Kun.).
39 M. Schön (Mistřice).
38 M. Doležalová (UH), L. Hanáček (UB), A. Kolaja ml. (Svárov).
37 J. Šurmánek (Jar.).
36 P. Večeřa (UH), Z. Bělovský (Kněžpole).
35 Z. Brázdil (UH), I. Štefko (UB).
34 J. Nikl (UH), M. Kundera (SM), O. Hlavinka (Jar.), P. Zelinka (D. Němčí), M. Zapletal (Kudlovice).
33 L. Svoboda (Podolí), M. Bělovský (Kněžpole).
32 A. Trávníčková (Traplice), M. Šurmánek (Jar.), M. Jančová (D. Němčí).
31 M. Janůšek (UH).
29 V. Tomáštík (UH).
27 J. Bělovská (Kněžpole).
24 Z. Brož (Jar.).
20 Z. Horký (Nedakonice).
18 K. Blaha ml. (Huštěnovice).
15 M. Weintrittová (Míkovice).
14 J. Matulka (UH), Z. Jančová (Ostrava), P. Jančová (D. Němčí).
13 M. Hyklová (Jar.).
12 A. Krpal (Stříbrnice).
9 F. Piňos (Hluk).
5 Š. Kret (D. Němčí).
4 A. Ševčíková (UB).

Správné výsledky 9. kola
1. 0:0  2. 2:1  3. 2:11  4. 6:2  5. 7:2


Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace