Deváté kolo pro Marii Jančovou

Deváté kolo pro Marii Jančovou
Uherské Hradiště Sport 13 / 10 / 2016

Marie Jančová z Dolního Němčí získala v devátém kole Jarošovské pivo Slovácké sedmy třináct bodů a stala se vítězkou. V průběžném pořadí je v čele nadále Ladislav Kalina z Uh. Brodu.
13 M. Jančová (D. Němčí).
10 O. Adamík (Huštěnovice), P. Ševčík (UB), M. Rozsypálek (Jar.), S. Gajdošík (UH), J. Srnec (UB).
9 T. Janošek (Kudlovice), M. Kotásková (UH), M. Kundera (SM), M. Vaňková (Jalubí), J. Mazurková (UH), M. Zapletal (Kudlovice).
8 P. Svoboda (Mor. Písek), P. Zelinka (D. Němčí), F. Botek (Kudlovice), M. Mikliš st. (Těšov), P. Jančová (D. Němčí), Z. Rýc (Svárov), L. Svoboda (Podolí), J. Horký (Nedakonice), V. Kadlčíková (Popovice), R. Dvouletý (Nedakonice), I. Štefko (UB), M. Hlavinková (Jar.), P. Hruboš (Kněžpole).
7 A. Pauřík (Kněžpole), F. Kocáb (Nedachlebice), M. Janošek (Kudlovice), M. Měrka (Mistřice), J. Kazík (Sušice), V. Měrková (Mistřice), A. Zpěvák (Sady), V. Volčík (UH), J. Červenka (Tupesy), J. Zemek (UB), J. Matulka (UH), V. Remeš (Kněžpole), L. Hanáček (UB), D. Hykl (Jar.), L. Mikulík (Kudlovice).
6 F. Šupka (Kun.), Z. Brázdil (UH), F. Kozelek (Topolná), L. Salvet (Bojkovice), K. Kopeček (UB), M. Brožová (Jar.), J. Jakšík (Topolná), J. Nikl (UH), J. Schön (Mistřice), J. Šurmánek (Jar.), P. Hlavinka (Jar.), M. Weintrittová (Míkovice), F. Vaverka (Huštěnovice), L. Kalina (UB), M. Doležalová (UH), P. Krsička (Sušice), A. Janošek (Kudlovice), L. Kovařík (UO), F. Piňos (Hluk), A. Kolaja ml. (Svárov), J. Prachman (Tupesy), K. Blaha (Huštěnovice), I. Mařák (UH), K. Šturma (Jar.), J. Hřib (Šumice), L. Zichová (Traplice).
5 F. Rýc (Svárov), P. Večeřa (UH), J. Hrubošová (Kněžpole), M. Anger (Jar.), V. Šipková (Jar.), I. Kučík (Jankovice), Z. Mahdalík (Korytná), J. Omelka (Bánov), M. Schön (Mistřice), L. Mikulka (Spytihněv), R. Dvouletá (Nedakonice), J. Javor (Vlčnov), M. Plundrák (Mor. Písek), O. Hlavinka (Jar.), J. Procházka (Tupesy), J. Mikulíková (Kudlovice), Z. Borýsek (UH), M. Hyklová (Jar.), P. Janošek (Kudlovice), M. Čech (Kudlovice), R. Holásek (UH), Z. Bělovský (Kněžpole), Z. Křiklava (Osvětimany), M. Bělovský (Kněžpole).
4 V. Melichárek (Jar.), Z. Tomešek (Velká n/V.), M. Vaškových (UH), M. Krsičková (Sušice), Z. Jančová (Ostrava), J. Čech (UH), J. Medek (Topolná), M. Janůšek (UH), L. Remeš (Kněžpole), J. Bělovská (Kněžpole), M. Šurmánek (Jar.), R. Měrka (Mařatice).
3 A. Kolaja (Svárov), L. Lekeš (Bánov), A. Andrlíková (Záhorovice), Z. Brož (Jar.).
2 J. Mazůrek ml. (Kun.), V. Tomáštík (UH), J. Mazůrek st. (Kun.), E. Ebner (SM), A. Bánovský (Kněžpole).
1 F. Hráček (UH).

Průběžné pořadí
67 L. Kalina (UB).
64 M. Zapletal (Kudlovice), L. Hanáček (UB), V. Kadlčíková (Popovice).
62 Z. Borýsek (UH).
61 F. Kozelek (Topolná), V. Melichárek (Jar.), P. Ševčík (UB), M. Rozsypálek (Jar.).
60 J. Hřib (Šumice), P. Svoboda (Mor. Písek).
59 J. Medek (Topolná), J. Horký (Nedakonice), K. Blaha (Huštěnovice), I. Mařák (UH), M. Doležalová (UH), O. Adamík (Huštěnovice).
58 V. Šipková (Jar.).
57 L. Mikulík (Kudlovice), P. Jančová (D. Němčí), A. Janošek (Kudlovice), J. Mazurková (UH).
56 J. Schön (Mistřice), J. Zemek (UB), M. Brožová (Jar.), P. Večeřa (UH), L. Zichová (Traplice), K. Kopeček (UB).
55 R. Měrka (Mařatice), M. Plundrák (Mor. Písek), M. Anger (Jar.), Z. Mahdalík (Korytná), A. Kolaja ml. (Svárov), J. Srnec (UB), M. Hyklová (Jar.).
54 J. Javor (Vlčnov), I. Štefko (UB), V. Volčík (UH), F. Vaverka (Huštěnovice).
53 J. Procházka (Tupesy), M. Šurmánek (Jar.), O. Hlavinka (Jar.), L. Salvet (Bojkovice), M. Jančová (D. Němčí), F. Botek (Kudlovice), D. Hykl (Jar.).
52 L. Kovařík (UO), J. Prachman (Tupesy), P. Krsička (Sušice).
51 V. Měrková (Mistřice), M. Kundera (SM), K. Šturma (Jar.).
50 M. Měrka (Mistřice), J. Jakšík (Topolná), M. Mikliš st. (Těšov), J. Červenka (Tupesy), M. Krsičková (Sušice), A. Andrlíková (Záhorovice).
49 Z. Křiklava (Osvětimany), M. Hlavinková (Jar.), P. Zelinka (D. Němčí).
48 Z. Rýc (Svárov), A. Pauřík (Kněžpole).
47 F. Kocáb (Nedachlebice), J. Nikl (UH), A. Kolaja (Svárov), A. Zpěvák (Sady), R. Holásek (UH).
46 I. Kučík (Jankovice), F. Rýc (Svárov).
45 J. Omelka (Bánov), S. Gajdošík (UH), F. Šupka (Kun.).
44 L. Mikulka (Spytihněv), M. Schön (Mistřice), P. Hlavinka (Jar.), Z. Bělovský (Kněžpole).
43 Z. Brož (Jar.), J. Bělovská (Kněžpole), J. Matulka (UH), J. Šurmánek (Jar.).
41 Z. Tomešek (Velká n/V.), P. Janošek (Kudlovice).
40 Z. Brázdil (UH).
39 M. Weintrittová (Míkovice), M. Janošek (Kudlovice).
38 V. Tomáštík (UH), R. Dvouletý (Nedakonice), M. Bělovský (Kněžpole).
37 M. Čech (Kudlovice), J. Mazůrek st. (Kun.).
36 E. Ebner (SM), J. Pauřík (Kun.), M. Janůšek (UH), V. Remeš (Kněžpole), M. Kotásková (UH).
35 L. Svoboda (Podolí).
33 R. Dvouletá (Nedakonice), J. Mazůrek ml. (Kun.), B. Kraváček (Kudlovice), M. Vaškových (UH).
32 J. Hrubošová (Kněžpole), A. Bánovský (Kněžpole), L. Lekeš (Bánov), F. Piňos (Hluk).
31 R. Kouřil (UH), A. Trávníčková (Traplice).
30 J. Čech (UH), J. Mikulíková (Kudlovice).
28 T. Doležal (UH).
27 Š. Kret (D. Němčí).
26 T. Janošek (Kudlovice), Z. Jančová (Ostrava).
25 P. Hruboš (Kněžpole).
24 L. Remeš (Kněžpole).
22 J. Mikulková (Spytihněv).
15 A. Sojáková (Nedakonice).
11 P. Škrášek (UH).
10 A. Ševčíková (UB), J. Kazík (Sušice), L. Janošková (Kudlovice).
9 M. Vaňková (Jalubí).
8 V. Vlk (Jalubí).
6 M. Jančík (Jar.).
5 F. Hráček (UH).
4 L. Lekeš (UB).

VÝSLEDKY 9. KOLA
1. 3:0   2. 2:1   3. 3:0   4. 4:0   5. 2:1   6. 4:1   7. 0:1

Tagy článku

TOPlist