Deváté kolo zatím bez vítěze

Deváté kolo zatím bez vítěze
Uherské Hradiště Sport 04 / 03 / 2012

V devátém kole HOPE pětky se dařilo Jaroslavu Omelkovi a Zbyňku Rýcovi, kteří si na konto připsali po devíti bodech. Kdo se ale bude radovat z vítězství, určí až telefonický rozstřel.
9 J. Omelka (Bánov), Z. Rýc (Svárov).
8 A. Bánovský (Kněžpole), K. Kopeček (UB), F. Gajdošík (Jar.), J. Mazurková (UH), J. Zemek (UB).
7 P. Večeřa (UH), J. Mazůrek (Kun.), L. Kalina (UB), K. Blaha (Huštěnovice), V. Kadlčíková (Popovice), M. Měrka (Jar.), M. Omelka (Bánov), F. Šupka (Kun.), S. Gajdošík (UH), A. Hubáček (Kun.).
6 J. Ludvíček (Boršice), F. Křůmal (Březolupy), A. Pauřík (Kněžpole), E. Ebner (SM), M. Janůšek (UH), F. Botek (Kudlovice), R. Holásek (UH), J. Schön (Mistřice), A. Kolaja (Svárov), Ľ. Pongo (UH), Z. Borýsek (UH), V. Měrková (Jar.), M. Kundera (SM), D. Urban (Nedachlebice), P. Svoboda (Mor. Písek), M. Doležalová (UH), F. Rýc (Svárov).
5 L. Jelínek (UH), P. Gabriel (UH), P. Bečicová (Mařatice), V. Šimík (Nedakonice), M. Plundrák (Mor. Písek), I. Mařák (UH), J. Bělovská (Kněžpole), M. Rozsypálek (Jar.), M. Abrhámová (Mařatice).
4 M. Bělovský (Kněžpole), M. Bečica (Mařatice).
3 V. Melichárek (Jar.), M. Vaškových (UH), M. Ebnerová (SM), Z. Brázdil (UH), M. Zapletalová (Vlčnov), A. Kolaja ml. (Svárov), M. Křůmalová (Březolupy), D. Hykl (Jar.), P. Ševčík (UB), A. Bukvald (SM), P. Bukvald (SM), P. Křůmal (Březolupy).
2 V. Volčík (UH), Z. Bělovský (Kněžpole), M. Weintrittová (Míkovice).
1 J. Pauřík (Kun.).

Průběžné pořadí
50 M. Doležalová (UH).
46 V. Kadlčíková (Popovice).
45 J. Schön (Mistřice).
44 M. Měrka (Jar.).
43 A. Hubáček (Kun.).
42 P. Večeřa (UH).
41 I. Mařák (UH), A. Kolaja (Svárov).
40 L. Jelínek (UH), M. Bečica (Mařatice).
39 M. Rozsypálek (Jar.), P. Svoboda (Mor. Písek), J. Zemek (UB), D. Hykl (Jar.).
38 A. Pauřík (Kněžpole).
37 M. Plundrák (Mor. Písek).
36 V. Šimík (Nedakonice), P. Gabriel (UH), K. Kopeček (UB), M. Bělovský (Kněžpole), Z. Borýsek (UH).
35 D. Urban (Nedachlebice), J. Omelka (Bánov), F. Botek (Kudlovice), F. Gajdošík (Jar.), Ľ. Pongo (UH).
34 M. Abrhámová (Mařatice), K. Blaha (Huštěnovice), J. Ludvíček (Boršice).
33 J. Mazůrek (Kun.).
32 M. Janůšek (UH), L. Kalina (UB), J. Bělovská (Kněžpole).
31 M. Zapletalová (Vlčnov), M. Kundera (SM), P. Ševčík (UB).
30 V. Volčík (UH), J. Pauřík (Kun.), Z. Rýc (Svárov).
29 S. Gajdošík (UH).
28 F. Rýc (Svárov), A. Bánovský (Kněžpole), V. Melichárek (Jar.), Z. Bělovský (Kněžpole).
27 M. Omelka (Bánov), Z. Brázdil (UH).
26 F. Šupka (Kun.).
25 A. Kolaja ml. (Svárov), J. Mazurková (UH).
24 T. Doležal (UH).
23 R. Kouřil (UH), V. Měrková (Jar.), E. Ebner (SM).
22 M. Weintrittová (Míkovice).
21 A. Bukvald (SM).
19 R. Holásek (UH), F. Křůmal (Březolupy).
18 M. Vaškových (UH).
17 P. Bukvald (SM).
15 A. Krpal (Stříbrnice).
14 L. Krejčiřík (Luhačovice).
10 M. Ebnerová (SM), P. Křůmal (Březolupy), M. Křůmalová (Březolupy).
7 P. Bečicová (Mařatice).
4 A. Doležalová (UH).
2 M. Macela (Mařatice), M. Kučera (UH).

Správné výsledky 9. kola
1. 2:0  2. 3:4  3. 5:0  4. 5:3  5. 5:2



Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace