Deváté kolo zatím bez vítěze

Deváté kolo zatím bez vítěze
Slovácko Sport 30 / 05 / 2010

Slovácká sedma

V devátém kole Slovácké sedmy se hned dvěma Karlům, Hanákovi z Drslavic a Blahovi mladšímu z Huštěnovic, podařilo nahrát po jedenácti bodech. O vítězi se tak opět rozhodne pomocí telefonu a tipovací otázky.
V celkovém pořadí je na průběžném prvním místě Libor Jelínek z Uh. Hradiště.
11 Hanák K. (Drslavice), Blaha ml. K. (Huštěnovice).
10 Šašinka J. (Záhorovice), Brázdil Z. (UH), Kundera M. (SM), Jančík M. (Jar.).
9 Pauřík J. (Kun.), Beneš F. (ONV), Kolaja A. (Svárov), Bureš J. (Sady), Kučera M. (UH).
8 Berec L. (Bystřice p/L), Křůmal F. (Březolupy), Svoboda L. (Podolí), Mařák I. (UH), Podškubka L. (Vlčnov), Rachůnek P. (Havřice), Štěpaník M. (Babice), Kovařík Z. (Sady), Bukvald P. (SM), Kršek Z. (Jalubí), Zach C. (Boršice), Hykl D. (Jar.), Melichárek V. (Jar.), Balačová J. (Kudlovice), Rozsypálek Z. (Mistřice), Pospíšil A. (Bílovice), Rýc F. (Svárov), Mikulka T. (Topolná), Kozelek V. (Kněžpole), Vacula P. (UB), Janošková A. (Kudlovice), Jančová Z. (Dol. Němčí), Bělovský M. (Kněžpole).
7 Hubáček A. (Kun.), Ludvíček J. (Boršice), Brož Z. (Jar.), Blaha K. (Huštěnovice), Hřib J. (Šumice), Pauřík A. (Kněžpole), Gášek J. (UH), Gajdošík F. (Jar.), Medek J. (Topolná), Omelka J. (Bánov), Maroňák V. (UH), Borák Z. (Polichno), Trávníčková A. (Traplice), Vacula L. (UB), Remeš V. (Kněžpole), Janošek A. (Kudlovice), Borýsek Z. (UH), Schnürmacher F. (UB), Jančová M. (Dol. Němčí), Tomáštík P. (Záhorovice), Schnürmacherová J. (UB), Zemek J. (UB), Zelinka P. (Dol. Němčí), Ševčík P. (UB), Rozsypálek M. (Jar.), Jelínek L. (UH), Pospíšil R. (Bílovice), Šurmánková A. (Jar.), Hrubošová J. (Kněžpole), Folwarczná M. (UH), Kaňovský M. (Bílovice), Hoferek O. (Topolná), Abrhámová M. (UH), Remeš L. (Kněžpole), Janošek P. (Kudlovice), Tomešek Z. (Velká n/V), Vacula P. (UB).
6 Mazůrek J. (Boršice), Kopeček K. (UB), Fiala L. (UH), Janůšek M. (UH), Botek F. (Kudlovice), Michalcio Z. (UH), Mahdalík Z. (Korytná), Měrka M. (Jar.), Kozelek F. (Topolná), Ševčík J. (Veletiny), Srnec J. (UB), Javor J. (Vlčnov), Červenka J. (Tupesy), Slováček K. (UH), Vaculová L. (UB), Pokorák V. (Ořechov), Lukš K. (SM), Bělovská J. (Kněžpole), Krpal A. (Stříbrnice), Večeřa P. (UH), Nepraš P. (Jar.), Krsička P. (Sušice), Schnürmacher F. (UB), Krsičková M. (Sušice).
5 Kostková M. (Kroměříž), Pongo Ľ. (UH), Šimík V. (Nedakonice), Svoboda P. (Mor. Písek), Schön J. (Mistřice), Thomayerová J. (UB), Křiklavová M. (Osvětimany), Šilhavík J. (UH), Plundrák M. (Mor. Písek), Bělovský Z. (Kněžpole), Janík M. (UO), Brzica P. (Boršice), Šurmánek M. (Jar.), Stehlík P. (UB), Michalec R. (UH), Kaňovská M. (Bílovice), Kadlčík M. (Popovice), Dohnal T. (Topolná), Janošek T. (Kudlovice), Vaškových M. (UH), Jančová P. (Dol. Němčí).
4 Kovařík L. (UO), Mazurková J. (UH), Procházka J. (Tupesy), Měrková V. (Jar.), Lekeš L. (UB), Horký J. (Nedakonice), Rýc Z. (Svárov), Schön M. (Mistřice), Hladník D. (Bělá n/Svit.), Stehlíková M. (UB), Máčala J. (Vážany), Dvořáčková M. (Třebíč).
3 Bukvald A. (SM), Rosík V. (Kudlovice), Garžík K. (UH), Prokeš M. (SM), Weintrittová M. (Míkovice), Šupka F. (Kun.), Pipal V. (Sady), Kyncl J. (SM), Kirchner M. (Kun.), Gajdošík P. (Topolná).
2 Hladiš L. (Šumice), Gajdošík S. (UH), Mikulec F. (UH), Koudela A. (Bojkovice), Křiklava Z. (Osvětimany), Piňos F. (Hluk), Dobeš A. (UH), Šťasta J. (Huštěnovice), Slováček D. (Brno), Volčík V. (UH), Mikulka L. (Topolná).
1 Křůmal P. (Březolupy), Šumíček I. (Kudlovice), Salvet L. (Bojkovice), Zichová L. (UH), Bánovský A. (Kněžpole), Slováčková M. (SM), Tomáštík J. (Záhorovice).
0 Berecka V. (Březolupy).

Průběžné pořadí
71 Jelínek L. (UH).
70 Kršek Z. (Jalubí).
67 Gášek J. (UH), Pokorák V. (Ořechov), Mikulka T. (Topolná).
66 Mazůrek J. (Boršice), Ševčík J. (Veletiny).
65 Kyncl J. (SM), Hoferek O. (Topolná).
64 Kopeček K. (UB), Blaha K. (Huštěnovice), Kučera M. (UH).
63 Kostková M. (Kroměříž), Rozsypálek Z. (Mistřice).
62 Lekeš L. (UB), Kundera M. (SM).
61 Berec L. (Bystřice p/L), Kozelek F. (Topolná), Zemek J. (UB).
60 Podškubka L. (Vlčnov), Melichárek V. (Jar.), Folwarczná M. (UH), Vacula P. (UB).
59 Pauřík A. (Kněžpole), Kolaja A. (Svárov), Krsička P. (Sušice), Jančová Z. (Dol. Němčí).
58 Botek F. (Kudlovice), Medek J. (Topolná), Rozsypálek M. (Jar.), Weintrittová M. (Míkovice), Janošek T. (Kudlovice), Janošková A. (Kudlovice), Janošek P. (Kudlovice).
57 Brož Z. (Jar.), Janůšek M. (UH), Remeš V. (Kněžpole), Horký J. (Nedakonice), Schnürmacher F. (UB), Kovařík Z. (Sady), Hykl D. (Jar.), Pospíšil A. (Bílovice), Kadlčík M. (Popovice).
56 Pauřík J. (Kun.), Procházka J. (Tupesy), Hřib J. (Šumice), Jančová M. (Dol. Němčí), Jančík M. (Jar.), Tomáštík J. (Záhorovice).
55 Maroňák V. (UH), Javor J. (Vlčnov), Křiklavová M. (Osvětimany), Prokeš M. (SM), Tomáštík P. (Záhorovice), Rachůnek P. (Havřice), Hrubošová J. (Kněžpole), Mikulka L. (Topolná), Bělovský M. (Kněžpole).
54 Šašinka J. (Záhorovice), Michalcio Z. (UH), Měrka M. (Jar.), Stehlíková M. (UB).
53 Vaculová L. (UB), Schnürmacherová J. (UB), Plundrák M. (Mor. Písek), Balačová J. (Kudlovice).
52 Hubáček A. (Kun.), Mazurková J. (UH), Gajdošík F. (Jar.), Omelka J. (Bánov), Janošek A. (Kudlovice), Bělovská J. (Kněžpole), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Michalec R. (UH), Dohnal T. (Topolná).
51 Mahdalík Z. (Korytná), Svoboda P. (Mor. Písek), Schön J. (Mistřice), Vacula L. (UB), Rosík V. (Kudlovice), Stehlík P. (UB), Remeš L. (Kněžpole).
50 Koudela A. (Bojkovice), Mařák I. (UH), Rýc Z. (Svárov), Pospíšil R. (Bílovice), Tomešek Z. (Velká n/V).
49 Borák Z. (Polichno), Slováček K. (UH), Večeřa P. (UH), Nepraš P. (Jar.), Kaňovský M. (Bílovice), Schnürmacher F. (UB), Krsičková M. (Sušice).
48 Křiklava Z. (Osvětimany), Krpal A. (Stříbrnice), Kozelek V. (Kněžpole), Vacula P. (UB).
47 Fiala L. (UH), Křůmal F. (Březolupy), Brázdil Z. (UH), Zichová L. (UH), Borýsek Z. (UH), Brzica P. (Boršice), Pipal V. (Sady), Kirchner M. (Kun.), Abrhámová M. (UH).
46 Kovařík L. (UO), Hanák K. (Drslavice), Hladník D. (Bělá n/Svit.), Gajdošík P. (Topolná).
45 Beneš F. (ONV), Červenka J. (Tupesy), Zach C. (Boršice), Jančová P. (Dol. Němčí).
44 Thomayerová J. (UB), Svoboda L. (Podolí), Trávníčková A. (Traplice), Šilhavík J. (UH), Bělovský Z. (Kněžpole).
43 Ludvíček J. (Boršice), Mikulec F. (UH), Bukvald P. (SM), Buš V. (Kudlovice), Ševčík P. (UB), Šupka F. (Kun.), Dvořáčková M. (Třebíč).
42 Šumíček I. (Kudlovice), Volčík V. (UH).
41 Hladiš L. (Šumice), Gajdošík S. (UH), Pongo Ľ. (UH), Měrková V. (Jar.), Janík M. (UO), Šťasta J. (Huštěnovice).
39 Lukš K. (SM), Macela M. (Mařatice), Schön M. (Mistřice), Bureš J. (Sady).
38 Bánovský A. (Kněžpole), Štěpaník M. (Babice).
37 Šurmánek M. (Jar.), Slováček D. (Brno), Rýc F. (Svárov), Bartoň P. (Buchlovice), Vaškových M. (UH).
36 Zelinka P. (Dol. Němčí), Šurmánková A. (Jar.), Slováčková M. (SM).
35 Garžík K. (UH), Kozelková M. (Kněžpole).
34 Srnec J. (UB), Škrášek P. (UH).
33 Salvet L. (Bojkovice), Kalina L. (UB), Kozelek O. (Kněžpole).
32 Šimík V. (Nedakonice), Pavelka S. (Kudlovice).
31 Křůmal P. (Březolupy), Bukvald A. (SM), Kraváček B. (Kudlovice).
30 Dobeš A. (UH), Mrkůs J. (Medlovice).
29 Sklenka D. (Ořechov), Janečková M. (Tupesy).
28 Kučík I. (Jankovice), Máčala J. (Vážany).
26 Čaňo P. (Březová).
25 Doležal T. (UH).
24 Zajíc Z. (Březolupy), Ježek Z. (Hluk).
23 Fusek M. (SM), Dvouletá R. (Nedakonice).
21 Piňos F. (Hluk), Holásek R. (UH), Adamík O. (Huštěnovice).
17 Hůsek F. (UO).
13 Kret Š. (UO).
12 Grebeníček J. (ONV), Dvouletý R. (Nedakonice).
11 Hruboš L. (Kněžpole).
10 Trávníček V. (Nedakonice).
9 Hamrlík F. (UH), Kaňovská M. (Bílovice).
8 Berecka V. (Březolupy), Mikulka J. (Topolná), Haluza M. (Těšov).
7 Vojtek M. (SM), Strapina M. (Bílovice), Březina T. (Ořechov).
6 Krejčiřík L. (Luhačovice).
5 Kloček K. (Traplice).
4 Vlk V. (Jalubí), Zálešák R. (ONV).
Správné výsledky 9. kola:
1. 2:1    2. 0:3   3. 4:2   4. 1:1   5. 3:3   6. 0:3   7. x:x  

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace