U 19
Sparta - 1.FC Slovácko 6:1 (0:1)
Branka: 5. Jeleček.
Sestava: Heča - Habanec, Daníček, Franta, Mikulica (57. Kleiber) - Hlůpik (85. Stráník), Kolínek, Svízela, Jeleček - Ondica, Ohnutek (45. Schenel). Trenér: Anton Mišovec.
Slovácko nevstoupilo do utkání se Spartou, které se hrálo na nekvalitní umělé trávě, vůbec špatně. V 5. minutě Jeleček střelou z voleje na zadní tyč otevřel skóre. Dvě šance domácích zůstaly nevyužity. Ovšem druhá půle se Slovácku vůbec nepovedla. Hned ve 49. minutě z přímého kopu domácí vyrovnali, v 52. minutě po špatné komunikaci mezi gólmanem Hečou a Habancem si druhý jmenovaný vstřelil vlastní gól, který Spartu nakopl a hosty poslal do kolen. Za zmínku stojí šance Hlůpika, ale jeho střela těsně minula branku. Kvalita domácích se tak ukázala v plné parádě. I když výsledek vypadá divoce, neodpovídá vývoji hry. V sobotu hostí Slovácko Příbram.

U 17
Sparta - 1.FC Slovácko 0:3 (0:1)
Branky: Dolina, Haša, Michna.
Sestava: Motyčka - Forro, Hebert, Michna, Pochylý - Fránek (55. Hladiš), Banasík (76. Prajza), Bartoš (55. Masár), Dolina (76. Sladký), Kovář, Haša. Trenér: Somberk.
Proti silnému soupeři Slovácko uspělo. V první půli byli jednoznačně lepší hosté, kromě Dolinovy branky nastřelil Haša tyčku a Kovářikova šance také zaváněla gólem. Druhou půli začali lépe domácí, jenže jejich dvě šance zůstaly neproměněny. Druhý gól Slovácka po dlouhém autu vstřelil Haša a třetí hlavou po rohu Michna. Na hřišti už poté dominovalo Slovácko. Další tři gólovky zůstaly nevyužity. Domácí ze tří šancí za celý zápas gól nedali.

U 18
1.FC Slovácko B - Znojmo 3:1 (2:0)
Branky: 25. Musil, 41. Pála, 56. Mikulica.
Sestava: Mačuda - Malý, Mikulica, Holý, Horák - Musil, Juřenčák, Martinec, Vyskočil (60. Prajza) - Pála (80. Jakůbek), Bančák. Trenéři: Vajčner, Chudárek.
Zasloužení vítězství Slovácka, které převahu v poli potvrdilo i brankami. Kdyby proměnilo všechny své šance, tak byl výsledek ještě vyšší. Ve 25. minutě Musil krásnou střelou zpoza šestnáctky otevřel skóre. Druhou branku přidal Pála, který zužitkoval krásný centr a přímo z voleje zavěsil. V 56. minutě si po rohu naběhl Mikulica a hlavou upravil na konečných 3:0. Soupeř sice po zaváhání domácí obrany snížil, ale na celkový zvrat v utkání neměl.

U 16
1.FC Slovácko B - Znojmo 5:0 (2:0)
Branky: 10. z pen., 54. Tesař., 34. Trávník, 47. Kübl, 69. Fojtášek.
Sestava: Urbánek - Groulík, Jankůj, Břečka, Řepka (41. Skovajsík) - Kübl, Trávník (62. Netopilík), Machač, Němec (64. Masařík) - Fojtášek, Tesař (56. Mařák). Trenéři: Hlahůlek, Uhlíř.
Po výborném výkonu a pěkných akcích vyhráli mladší dorostenci nad Znojmem 5:0. Úvodní branku po faulu na Fojtáška z pokutového kopu vstřelil Tesař. Druhou branku krásnou střelou zaznamenal Trávník. Ve druhé půli navýšili skóre Kübl s Tesařem. Po krásné akci Netopilíka s Fojtáškem druhý jmenovaný uzavřel skóre utkání.