Devátou vítězkou Marie Zemková

Devátou vítězkou Marie Zemková
Uherské Hradiště Sport 29 / 05 / 2011

Na úvod devátého kola se ještě vrátíme ke kolu osmému, ve kterém došlo při zadávání výsledků k chybě, která mnohým tipujícím způsobila ztrátu dvou bodů. Vše bylo opraveno a po přepočítání kuponů se vítězkou osmého kola stala Marika Doležalová z Uh. Hradiště se třinácti body. V aktuálním, devátém kole se z vítězství může radovat Marie Zemková z Uh. Brodu, která také dokázala uhrát třináct bodů.

13 Zemková M. (UB).
11 Křiklavová M. (Osvětimany).
10 Kovařík L. (UO), Mazurková J. (UH), Šumíček I. (Kudlovice), Kozelek V. (Kněžpole).
9 Sucháň J. (Huštěnovice), Ebner E. (SM), Salvet L. (Bojkovice), Javor J. (Vlčnov), Trávníčková A. (Traplice), Borýsek Z. (UH), Zelinka P. (D. Němčí), Bělovská J. (Kněžpole), Doležalová M. (UH), Stehlíková M. (UB), Mahdalíková B. (Sady).
8 Svoboda P. (M. Písek), Kozelek F. (Topolná), Ševčík J. (Veletiny), Horký J. (Nedakonice), Plundrák M. (M. Písek), Štěpaník M. (Babice), Janík M. (UO), Blažková R. (UH), Večeřa P. (UH), Slováčková M. (SM), Remešová R. (Kněžpole), Mikulka L. (Topolná), Hoferek O. (Topolná), Bělovský M. (Kněžpole).
7 Hubáček A. (Kunovice), Šašinka J. (Záhorovice), Gajdošík S. (UH), Michalcio Z. (UH), Vávra J. (Tupesy), Křiklava Z. (Osvětimany), Slováček K. (UH), Lekeš L. (UB), Jančová M. (D. Němčí), Mařák I. (UH), Kolaja A. (Svárov), Bělovský Z. (Kněžpole), Bukvald P. (SM), Dvouletá R. (Nedakonice), Skopal L. (Kudlovice), Skopalová A. (Kudlovice), Vacula P. (UB), Schnürmacher F. (UB), Remeš L. (Kněžpole), Dvořáčková M. (Třebíč), Jančová Z. (D. Němčí), David T. (Sady).
6 Fiala L. (UH), Pauřík J. (Kun.), Křůmal F. (Březolupy), Brázdil Z. (UH), Gášek J. (UH), Šojdr F. (Šumice), Měrková V. (Jar.), Medek J. (Topolná), Remeš V. (Kněžpole), Vaculová L. (UB), Garžík K. (UH), Horká V. (Buchlovice), Schnürmacher F. (UB), Pokorák V. (Ořechov), Kostková M. (UB), Kolařík R. (Sady), Jančík M. (Jar.), Mikliš R. (UB), Bečica M. (Mařatice), Zapletalová M. (Vlčnov), Salvet P. (Bojkovice), Jelínek L. (UH), Mikliš ml. M. (Těšov), Kyncl J. (SM), Kadlčík M. (Topolná), Vacula P. (UB), Dujka F. (Bílovice), Balaštík A. (Sady), Zemek R. (UB).
5 Hladiš L. (Šumice), Kopeček K. (UB), Bukvald A. (SM), Brož Z. (Jar.), Botek F. (Kudlovice), Pauřík A. (Kněžpole), Kieryk V. (Mařatice), Mikliš st. M. (Těšov), Thomayerová J. (UB), Omelka J. (Bánov), Zichová L. (UH), Hanák K. (Drslavice), Rosík V. (Kudlovice), Zemek J. (UB), Šťasta J. (Huštěnovice), Rýc Z. (Svárov), Šopíková B. (Bánov), Hykl D. (Jar.), Weintrittová M. (Míkovice), Stehlík P. (UB), Šimek L. (Bánov), Heja B. (Záhorovice), Slováček D. (Brno), Nepraš P. (Jar.), Doležal T. (UH), Měrka R. (Mařatice), Kaňovský M. (Bílovice), Kadlčíková V. (Popovice), Glac J. (ONV), Omelka M. (Bánov), Kozelek O. (Kněžpole).
4 Zpěvák A. (Sady), Pongo Ĺ. (UH), Janůšek M. (UH), Procházka J. (Tupesy), Gajdošík F. (Jar.), Schön J. (Mistřice), Měrka M. (Jar.), Srnec J. (UB), Vacula L. (UB), Kučík I. (Jankovice), Fusek M. (SM), Neděla J. (Popovice), Dobeš A. (UH), Bánovský A. (Kněžpole), Tomáštík P. (Záhorovice), Schnürmacherová J. (UB), Kaňovský T. (Bílovice), Kovařík Z. (Sady), Pavelka S. (Kudlovice), Mikulčíková Z. (Popovice), Ševčík P. (UB), Rozsypálek M. (Jar.), Macela M. (Mařatice), Kundera M. (SM), Dvouletý R. (Nedakonice), Andrlík T. (Záhorovice), Schön M. (Mistřice), Šurmánková A. (Jar.), Hrubošová J. (Kněžpole), Kazík J. (Mařatice), Volčík V. (UH), Blažek A. (Kun.), Kučera M. (UH), Pospíšil A. (Bílovice), Rýc F. (Svárov), Zajacová J. (Kudlovice), Bartoň P. (Buchlovice), Abrhámová M. (Mařatice), Hruboš L. (Kněžpole), Vaškových M. (UH), Jančová P. (D. Němčí).
3 Šimík V. (Nedakonice), Blaha K. (Huštěnovice), Hřib J. (Šumice), Řihák M. (UB), Červenka J. (Tupesy), Jahoda P. (Nivnice), Podškubková H. (Vlčnov), Pospíšil R. (Bílovice), Melichárek V. (Jar.), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Pipal V. (Sady), Vaškových R. (Ořechov).
2 Ježek Z. (Hluk), Křůmal P. (Březolupy), Šupka F. (Kun.), Juračka M. (Sady), Kovařík M. (Sady).

Průběžné pořadí

66 Slováčková M. (SM), Kozelek O. (Kněžpole).
65 Plundrák M. (M. Písek), Doležalová M. (UH), Kozelek V. (Kněžpole).
63 Medek J. (Topolná), Weintrittová M. (Míkovice), Bečica M. (Mařatice), Hoferek O. (Topolná).
62 Javor J. (Vlčnov), Večeřa P. (UH), Kyncl J. (SM), Kadlčíková V. (Popovice).
61 Mařák I. (UH), Kolaja A. (Svárov), Kostková M. (UB), Kolařík R. (Sady).
60 Dujka F. (Bílovice).
59 Zelinka P. (D. Němčí).
58 Mazurková J. (UH), Michalcio Z. (UH), Gášek J. (UH), Horký J. (Nedakonice), Janík M. (UO).
57 Šašinka J. (Záhorovice), Zemková M. (UB), Šupka F. (Kun.), Doležal T. (UH).
56 Brož Z. (Jar.), Vávra J. (Tupesy), Omelka J. (Bánov), Vacula L. (UB), Borýsek Z. (UH), Bělovská J. (Kněžpole), Podškubková H. (Vlčnov), Pospíšil A. (Bílovice).
55 Kovařík L. (UO), Svoboda P. (M. Písek), Ebner E. (SM), Kozelek F. (Topolná), Ševčík J. (Veletiny), Vaculová L. (UB), Tomáštík P. (Záhorovice), Vacula P. (UB), Dvořáčková M. (Třebíč), Omelka M. (Bánov).
54 Janůšek M. (UH), Pauřík A. (Kněžpole), Křiklavová M. (Osvětimany), Lekeš L. (UB), Pokorák V. (Ořechov), Nepraš P. (Jar.), Mikliš ml. M. (Těšov), Měrka R. (Mařatice), Skopal L. (Kudlovice), Vacula P. (UB), Zemek R. (UB).
53 Kopeček K. (UB), Gajdošík F. (Jar.), Křiklava Z. (Osvětimany), Mikulčíková Z. (Popovice), Šimek L. (Bánov), Pipal V. (Sady), Stehlíková M. (UB), Kadlčík M. (Topolná), Mikulka L. (Topolná), Remeš L. (Kněžpole), David T. (Sady).
52 Zpěvák A. (Sady), Schön J. (Mistřice), Slováček K. (UH), Kaňovský T. (Bílovice).
51 Měrková V. (Jar.), Zapletalová M. (Vlčnov), Salvet P. (Bojkovice).
50 Andrlík T. (Záhorovice), Bělovský M. (Kněžpole).
49 Šimík V. (Nedakonice), Sucháň J. (Huštěnovice), Měrka M. (Jar.), Horká V. (Buchlovice), Bělovský Z. (Kněžpole), Blažek A. (Kun.), Bartoň P. (Buchlovice), Abrhámová M. (Mařatice).
48 Hubáček A. (Kunovice), Pauřík J. (Kun.), Blaha K. (Huštěnovice), Garžík K. (UH), Neděla J. (Popovice), Schnürmacherová J. (UB), Pavelka S. (Kudlovice), Dvouletý R. (Nedakonice), Stehlík P. (UB).
47 Pongo Ĺ. (UH), Botek F. (Kudlovice), Procházka J. (Tupesy), Mikliš st. M. (Těšov), Zemek J. (UB), Blažková R. (UH), Rýc Z. (Svárov), Pospíšil R. (Bílovice), Jančík M. (Jar.), Šurmánková A. (Jar.), Jelínek L. (UH), Hrubošová J. (Kněžpole).
46 Hřib J. (Šumice), Thomayerová J. (UB), Schnürmacher F. (UB), Jančová M. (D. Němčí), Štěpaník M. (Babice), Kraváček B. (Kudlovice), Hykl D. (Jar.), Hruboš L. (Kněžpole).
45 Gajdošík S. (UH), Remeš V. (Kněžpole), Hanák K. (Drslavice), Kundera M. (SM), Skopalová A. (Kudlovice).
44 Hladiš L. (Šumice), Křůmal F. (Březolupy), Šumíček I. (Kudlovice), Červenka J. (Tupesy), Kovařík Z. (Sady), Volčík V. (UH), Kaňovský M. (Bílovice), Vaškových R. (Ořechov), Schnürmacher F. (UB), Jančová P. (D. Němčí).
43 Brázdil Z. (UH), Jahoda P. (Nivnice), Dvouletá R. (Nedakonice), Zajacová J. (Kudlovice), Boček D. (UH).
42 Rozsypálek M. (Jar.), Křůmal P. (Březolupy), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Remešová R. (Kněžpole).
41 Salvet L. (Bojkovice), Ševčík P. (UB), Rýc F. (Svárov), Adamík O. (Huštěnovice).
40 Zichová L. (UH), Kučík I. (Jankovice), Fusek M. (SM), Rosík V. (Kudlovice), Mahdalíková B. (Sady).
39 Ludvíček J. (Boršice), Srnec J. (UB), Bukvald P. (SM), Heja B. (Záhorovice).
38 Šťasta J. (Huštěnovice), Slováček D. (Brno), Schön M. (Mistřice), Jančová Z. (D. Němčí).
37 Bukvald A. (SM), Řihák M. (UB), Trávníčková A. (Traplice), Krpal A. (Stříbrnice).
36 Kučera M. (UH), Mikulka T. (Topolná).
35 Ježek Z. (Hluk), Melichárek V. (Jar.), Bureš J. (Sady).
34 Fiala L. (UH), Kalina L. (UB), Bánovský A. (Kněžpole).
33 Balaštík A. (Sady).
32 Vlk V. (Jalubí), Macela M. (Mařatice).
31 Hanáček P. (Jar.), Kloček ml. K. (Traplice).
30 Pravdová K. (Vlčnov), Burda L. (Knežpole).
29 Katrňák M. (Kudlovice).
28 Vaškových M. (UH).
27 Kovařík P. (Boršice), Šurmánek M. (Jar.), Mikliš R. (UB).
26 Krsička P. (Sušice).
23 Holásek R. (UH).
22 Kieryk V. (Mařatice), Šojdr F. (Šumice), Dobeš A. (UH).
19 Svoboda L. (Podolí), Kozelková A. (Kněžpole).
18 Kret Š. (UO), Španiel O. (M. Písek).
17 Kaňovská M. (Bílovice).
16 Frola M. (Salaš), Kovařík M. (Sady).
15 Střítecký M. (Huštěnovice).
12 Šopíková B. (Bánov), Juračka M. (Sady).
11 Němec P. (Kostelany n/M.).
9 Škrášek P. (UH), Kazík J. (Mařatice).
8 Máčala J. (Vážany), Paurik M. (Sady), Palinková D. (UH).
7 Podškubka L. (Vlčnov), Glac J. (ONV).
5 Páchová M. (Polešovice).
4 Duda F. (Březolupy), Marek D. (Kostelany n/M.).
3 Hejda V. (SM), Buš V. (Kudlovice), Grebeníček J. (Sady), Michalec R. (UH).
2 Surma J. (Sady), Kašný P. (Kněžpole).

SPRÁVNÉ VÝSLEDKY 9. KOLA
1. 3:3   2. 2:1   3. 2:0   4. 6:3   5. 1:0   6. 7:1   7. 2:1


Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace