ŽK: 35. Dalajka M., 60. Velecký J., 69. Suchánek P. - 26. Flíbor T., 50. Kašný T., 50. Varga R.
Diváci: 200.
Rozhodčí: Miroslav Navrátil - Pavel Šupina (laik), Václav Lapčík (laik).
Bánov: Vrábel R. - Vaňhara J. (29. Velecký J.), Suchánek P., Pavlíček A., Mahdalíček P., Mahdal L., Kočica M. (61. Machalík V.), Horňák L., Gajdůšek M., Durďák V., Dalajka M. (86. Polanský L.). Trenér: Břetislav Polanský.
Kněžpole B: Hančík F. - Varga R., Palčík R., Moštěk M., Kozelek O., Kozelek M., Kašný T. (54. Pastyřík R.), Kašný P. (46. Kamočai L.), Hruboš P., Hruboš L., Flíbor T. Trenér: Zbyněk Grubl.
Úvod zápasu provázela opatrnost na obou stranách, neboť hostům šlo o hodně, a tak se do 15. minuty hrál nezáživný fotbal. Následně Palčík hlavičkoval přibližně z pěti metrů, ale Gajdůšek míč vykopl z lajny. Ve 20. minutě šel na Hančíka Dalajka, ale Hančík třikrát míč vyrazil neskutečným způsobem. Ve 24. minutě Pavlíčka opět Hančík vychytal.
Branky se domácí dočkali ve 28. minutě, tentokrát se Pavlíček nemýlil - 1:0. Hosté se do šancí nedostávali, přesto se jim v 59. minutě podařilo vyrovnat, když Vrága z trestného kopu zahrávaného přibližně z třiceti metrů prostřelil Vrábela a srovnal na konečných 1:1. Po této brance se utkání už jen dohrávalo.
Nejlepší hráči: Michal Gajdůšek - Filip Hančík

Buchlovice - Korytná 3:3 (2:2)

Branky: 5., 23. Jurča A., 72. Kotek J. - 38. Žajgla T., 42. Bublík I., 84. Medůsek M.
ŽK: 30. Hlůšek R., 35. Křiva D. - 12. Mikláš J., 26. Žajgla T., 34. Janovský Lukáš, 61. Máčalík Jan
Rozhodčí: Michal Kubíček - Zdeněk Bílka (laik), Josef Flasar (laik).
Buchlovice: Hlůšek P. - Šarata R., Strakoš S., Mikula J., Marek B., Křiva D., Kovařík P., Kotek J., Jurča A. (87. Kořínek M.), Hlůšek R., Belant L. (55. Tomešek Z.). Trenér: Petr Sonntag.
Korytná: Málek Mi. - Žajgla T., Zetka M. (77. Málek Ma.), Vacula J., Mikláš J. (81. Zámečník M.), Medůsek M., Matucha J., Máčalík J., Janovský L., Janík D., Bublík I. Trenér: Pavel Tinka.
První poločas se odehrál za neustáleho deště, přesto v něm padly čtyři branky. Tu první vsítil v 5. minutě Adam, který se prosadil křížnou střelou z rohu velkého vápna. Ve 23. minutě zvyšoval Jurča po centru z malého vápna na 2:0. Ve 38. minutě se ke slovu dostali hosté, Žajgla vystřelil, jeho střelu Hlůšek pouze vyrazil a střílející hráč míč dopravil do sítě. Na 2:2 srovnal ještě do poločasu po dorážce hostující Bublík. V druhé půli šli domácí opět do vedení a to v 72. minutě zásluhou Kotka, který střelou pod horní tyč upravil na 3:2. Hostům se znovu podařilo vyrovnat, jmenovitě dal branku Medůsek v 86. minutě. Dělba bodů byla v konečném účtování zcela zasloužená.
Nejlepší hráči: David Křiva - Jan Máčalík

Hradčovice - Popovice 4:2 (2:0)
Branky: 10., 38., 62. Mikulec D., 46. Mitáček L. - 68. Musil O., 87. Mimránek L.
ŽK: 25. Mikulec D., 58. Urubčík Z. - 30. Hanáček Jakub, 37. Hutyra R.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Vladimír Hlaváč (laik), Ivan Junaštík (laik).
Hradčovice: Kulhavý D. - Urubčík Z., Mitáček L., Mikulec J., Mikulec D. (82. Macháček M.), Máčala R., Jurčík D. (70. Blaha P.), Indra T., Hostýnek P. (62. Pochylý P.), Hlaváč V., Daněk O. Trenér: Radim Mikulec.
Popovice: Šesták V. - Tetera T. (70. Slavík Z.), Šácha P., Prajza M., Mimránek L., Mikulčík R., Křapa P. (55. Mikulec P.), Králík V., Hutyra R., Hanáček J., Halouzska J. (46. Musil O.). Trenér: Roman Bureš.
Před úvodním hvizdem uctili hráči minutou ticha zesnulého dlouhodobého funkcionáře domácích Černíka. V Hradčovicích se hrál útočný fotbal a hra se rychle přelévala mezi šestnáctkami. Do první šance se už v 5. minutě dostal hostující Tetera, ale Kulhavý byl pozorný. V 10. minutě domácí udeřili poprvé, když se nadvakrát z malého vápna prosadil D. Mikulec. Ve 38. minutě zvyšovali domácí z rychlého protiútoku Daliborem Mikulcem na 2:0. Úvod druhé půle patřil domácím, po 30 vteřinách zvyšoval Mitáček na 3:0. V 62. minutě se ve vápně uvolnil D. Mikulec a dokončil hattrick - 4:0. O šest minut později Mikulec špatně odkopl míč, toho využil Musil ke snížení. V 87. minutě zmírnil prohru hostující Mimránek na přijatelných 4:2.
Nejlepší hráči: Zdeněk Urubčík - Pavel Šácha

Huštěnovice - Pitín 1:0 (0:0)
Branky: 89. Malenovský P.
ŽK: 90. Švehlík F. (Pitín).
Diváci: 60.
Rozhodčí: David Šimoník - Zdeněk Hruboš (laik), Pavel Berčík.
Huštěnovice: Střítecký O. - Zlámalík R., Vaverka T., Vaverka A., Vašíčka M., Umlauf M., Střítecký M., Petrželka J., Malenovský P., Kryška M. (69. Černý P.), Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Pitín: Urbánek P. - Zýka J., Voda M., Trllo Z., Švehlík F., Šust R., Lukáš D., Kozubík A., Kavka P., Bureš M., Berčík P. (70. Maňas M.). Trenér: David Lukáš.
Hosté začali utkání aktivně a v 15. minutě si vytvořili první šanci, ale Berčík mířil pouze vedle brány. Tento moment domácí probudil, začali lépe kombinovat, ale vyloženou šanci si nevypracovali. Ve 40. minutě si hosté připravili svou největší šanci, ale Voda prázdnou bránu netrefil. Následně měli vyloženou šanci i domácí Vaverka, ale mířil těsně vedle. Ve druhé půli byl tlak domácích ještě znatelnější. Ti však neproměnili ani dvě velké vyložené šance. Když už se zdálo, že si obě družstva rozdělí po bodu, vzal na sebe zodpovědnost domácí Malenovský a v předposlední minutě rozhodl, že si domácí připsali všechny 3 body.
Nejlepší hráči: Tomáš Vaverka - Pavel Urbánek

O. N. Ves B - Mařatice 0:1 (0:0)
Branky: 89. Tyl V.
ŽK: 21. Szabo T., 56. Zálešák R., 68. Pokorný L., 75. Jurásek D. - 57. Vyorálek D., 78. Zedek J.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Tomáš Nosek (laik), Ladislav Vlachynský (laik).
O. N. Ves B: Boček A. - Zálešák R., Szabo T., Svoboda P., Slezák V., Pokorný L. (85. Kvapil R.), Němec M. (53. Štěrba J.), Kusák M., Kosík A., Jurásek D., Hábl O. (77. Jirásek A.). Trenér: Michal Kusák.
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Zbořil S., Vyorálek D., Tyl V., Šenk P., Prekop D., Kroča M., Kovács L. (78. Lžičář M.), Knapčík M., Janků A. Trenér: Václav Chvojka.
V nedělním dopoledním utkání se hrál překrásný fotbal, a to od šestnáctky k šestnáctce. V 10. minutě vystřelil Zálešák z velkého vápna, ale míč skončil vedle pravé tyče. Ve 24. minutě Šenk nacentroval z levé stany, Tyl vystřelil nůžkami, ale Boček bravúrně vyrazil na rohový kop. Chýlil se konec prvního poločasu, když Jurásek vystřelil dělovku z 30 metrů, ale Matoušek jeho střelu kryl. Do druhého poločasu nastupovala obě mužstva s tím, že kdo dá branku, vyhraje. V 53. minutě poslal z levé strany centr Tyl, Zedek vystřelil z velkého vápna, ale Boček vyrazil na rohový kop. V 58. minutě nacentroval míč z levé strany Zálešák, naběhl si na něj Kosík, ale balón orazítkoval pouze pravou tyč. V 89. minutě zahrával Šenk rohový kop, nejvýše vyskočil Tyl, který hlavičkou zajistil Mařaticím postup do okresního přeboru.
Nejlepší hráči: Aleš Boček - Vlastimil Tyl

St. Město - Babice 9:2 (4:1)
Branky: 20., 73., 80. Abrhám R., 9., 47. Botek J., 43., 57. Šobáň P., 60. Hastík R. - 29. Smělík M., 77. Buksa R.
Diváci: 40.
Rozhodčí: Pavel Škrabal - Jiří Stuchlík (laik), Pavel Vlček (laik).
St. Město: Hodulík J. - Žajdlík J., Trávník R., Šobáň P. (61. Rosůlek P.), Svoboda O., Horák M. (75. Maňásek J.), Hastík R., Grebeň M. (66. Bičan M.), Botek J., Andrýsek M., Abrhám R. Trenér: Milan Višenka.
Babice: Hájek M. - Smělík M., Maňásek Z., Litoš F., Liška J., Lahola M., Fusek I., Buksa R., Bíček L. Trenér: neuveden.
Na velmi mokrém terénu ve Starém Městě, kdy Babičtí fotbalisté přijeli jen v devíti hráčích se hrál docela bojovný fotbal. V 9. minutě vstřelil Botek první branku, pak ve 20. minutě dal Abrhám na 2:0, ale hosté kteří hráli jen v devíti dali góla Smělíkem 2:1. Na 3:1 upravoval Horák a ve 43. minutě Šobáň pečetil skóre 1.půle na 4:1. I když hosté bojovali i v druhém poločase a vypracovali si mnoho šancí, branku vsítil domácí Botek na 5:1. Pak to byl opět Šobáň, který navýšil skóre na 6:1. V 60. minutě se ještě trefil Hastík a pak to byl opět Abrhám, který v 73. minutě dal na 8:1. Hosté se snažili a Buksou snížili na 8:2. Závěr utkání patřil domácímu výběru, když Abrhám dokončením hattricku pečetil skóre na 9:2.
Nejlepší hráči: Martin Horák - Roman Buksa

Tupesy - Košíky 1:2 (0:2)
Branky: 52. (p) Gejdoš J. - 44. Přílučík M., 45. Hastík P.
ŽK: 87. Drška M. (Tupesy).
Diváci: 30.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Jiří Vávra (laik), Antonín Mikulec (laik).
Tupesy: Polášek J. - Vávra P., Vávra J. (80. Drška M.), Tříska M., Molek S., Mikula F., Madzia D., Kubíček T., Gejdoš M. (58. Vávra O.), Gejdoš J., Bureš R. Trenér: Antonín Šimon.
Košíky: Ondruch A. - Večeřa T., Uherka Z., Šlechta Z. (68. Vojtek P.), Přílučík M., Poháněl K., Ovsík M., Mihal A., Hastík P. (77. Janováč Z.), Fedor J., Bémer Z. Trenér: Vlastimil Kučera.
Úvod utkání lépe vyšel domácím, když již ve 2. minutě vystřelil z dálky Vávra, ale mířil těsně nad. V 10. minutě měl slibnou šanci tupeský Ondrůch, ale jeho střelu brankař vychytal. Hosté se dostali k první střele až v 25. minutě, když domácího brankaře prověřil Přílučík. Ve 44. minutě se již Příluík nemílil a krásnou tečí poslal míč za záda domácího brankaře. Hned po rozehrávce hosté získali znovu míč a na centr Přílučíka si naběhl Hastík, a tak se do kabin šlo za stavu 0:2. V 52. minutě zahrál hostující hráč v pokutovém území rukou. K penaltě se postavil domácí Gejdoš, který se nemýlil a zkorigoval výsledek na 1:2. Do konce utkání se již nic zajímavého nestalo a utkání skončilo výsledkem 1:2.
Nejlepší hráči: Jan Gejdoš - Marek Přílučík