Divoká přestřelka, zkolabovaly v závěru

Uherský Brod Sport 10 / 06 / 2024

Třetiligové fotbalistky ČSK Uherský Brod přímý souboj o třetí místo nezvládly. I když na Hané vedly už 3:0, nakonec si po divoké přestřelce odvezly pouze bod. Na hřišti v Těšeticích se zrodil málovídaný hokejový výsledek.

Olomouc B - UH. BROD 6:6

Jelikož Broďanky v posledním kole jedou na půdu druhého Prostějova, se kterým letos třikrát prohrály, potřebovaly k jistotě třetího místa skalp Hanaček. A zápas měly skvěle rozehraný. Skóre otevřela v 10. minutě z pokutového kopu Adamíková a ve 40. minutě už svěřenky kouče Karla Doliny vedly 3:0. Třebaže inkasovaly gól do šatny, i ve druhé půli dlouho tahaly za delší konec a ještě v 74. minutě vedly 6:4. Jenže ve finiši zkolabovaly. „Soupeřky nás v závěru dostávaly pod tlak, vyrovnávací gól jsme však dostali po chybě v obraně. I tak jsem ale s remízou spokojený, holky proti týmu s několika fluktuantkami z áčka předvedly velmi dobrý výkon,“ uvedl trenér Dolina.

Branky: Psotková 2, Adamíková z pen., Mrázková, Andrlíková, K. Fojtíková. Poločas 1:3.

UH. BROD: Prokešová - Štichová, K. Fojtíková, Andrlíková, Pospíšilová, Kočendová, Eliášová, Adamíková, Šrámková, Mrázková, Psotková.