Dnes jsme byli efektivní

Uherské Hradiště Sport 06 / 08 / 2014

Libor Došek zaznamenal v utkání dvě branky a na další dvě přihrál. S novou sezónou představil výbornou formu a určitě byl tentokrát nejvýraznější oporou.
Zápas byl zpočátku nervóznější. Byli jsme si vědomi, že druhý zápas doma potřebujeme vyhrát. Moc šancí tam nebylo, ale z první jsme udeřili. Ve druhé půli jsme se uklidnili, začali dobře. Za stavu 3:0 trochu polevili, dostali gól, ale zápas jsme měli pod kontrolou.
Ovlivnil úvod utkání ten nešťastný zápas se Slavií?
Nevím, jestli ovlivnil, ale určitě jsme ho v hlavách měli, protože jsme hráli dobře a neměli jsme ani bod. Tomu asi odpovídal začátek. Hráli jsme trochu opatrněji, aniž bychom si to uvědomovali. Před zápasem jsem klukům říkal, že to bude zápas o soubojích a hlavně o hlavě. Být trpěliví, hrát jako se Slavií. Dnes byla naše efektivita větší. Kdybychom dali se Slavií na dva nula, tak nebylo také co řešit. To je ale kdyby.
V úplném závěru jste šli s Divišem dvakrát sami na brankáře. Poprvé to řešil střelou do tyče, po které jste se na něj hodně zlobil.
To jsem vystříkl. V zápase jsou momenty, kdy to člověku uletí. Už jsem se mu ale omluvil. Kdyby dal gól, tak neřeknu nic.
Za půl minuty se celá situace opakovala, tentokrát vám přihrál a vy jste se radoval ze svojí druhé branky v utkání.
Asi byl chudák trochu vystresovaný a když jsme šli podruhé, tak mohl střílet a nahrál. Znovu ale říkám, že jsem po té první akci přestřelil. Myslím, že poprvé měl nahrávat a podruhé měl střílet. Vem to ale čert.