Do čela poprvé jarošovský Brož

Do čela poprvé jarošovský Brož
Uherské Hradiště Sport 07 / 05 / 2012

I šesté kolo přineslo dva výherce. Mezi Tomášem Krystýnem a Antonínem Pauříkem se po telefonu rozhodne o vítězi. Vítězem kola minulého se stal Jan Vávra z Tupes, který přesněji odpověděl na tipovací otázku, kolik branek padne v OP. Jeho tip byl 23. Branek padlo 26. Bronislav Kraváček tipoval 20.
9 T. Krystýn (UH), A. Pauřík (Kněžpole).
8 L. Jelínek (UH), J. Pauřík (Kun.), M. Mikliš ml. (Těšov), R. Mikliš (UB), M. Krsičková (Sušice), Z. Brož (Jar.), P. Vanda (SM), M. Rozsypálek (Jar.), B. Doležal (Os. Lhota), J. Ludvíček (Boršice), M. Mikliš st. (Těšov), P. Svoboda (Mor. Písek), M. Plundrák (Mor. Písek), A. Hubáček (Kun.), M. Abrhámová (Mařatice).
7 P. Tomáštík (Záhorovice), J. Omelka (Bánov), J. Neděla (Popovice), J. Mazurková (UH), P. Krsička (Sušice), R. Měrka (Mařatice), M. Kadlčík (Topolná), T. Doležal (UH), P. Bukvald (SM), L. Zichová (UH).
6 I. Kučík (Jankovice), J. Bělovská (Kněžpole), M. Janůšek (UH), M. Jančík (Jar.), P. Habarta (Sady), F. Kozelek (Topolná), J. Vávra (Tupesy), P. Večeřa (UH), J. Hřib (Šumice), Z. Michalcio (UH), A. Kolaja (Svárov), I. Mařák (UH), F. Šupka (Kun.), V. Šimík (Nedakonice), P. Salvet (Bojkovice), S. Gajdošík (UH), O. Adamík (Huštěnovice), P. Nepraš (Jar.), Z. Kovařík (Sady), M. Zapletalová (Vlčnov), J. Šašinka (Záhorovice).
5 J. Mazůrek ml. (Kun.), V. Melichárek (Jar.), O. Hoferek (UH), Ľ. Pongo (UH), K. Kopeček (UB), K. Slováček (UH), Z. Mikulčíková (Popovice), M. Řihák (UB), M. Omelka (Bánov), L. Mikulka (Topolná), M. Weintrittová (Míkovice), B. Kraváček (Kudlovice), J. Bureš (Sady), Z. Rýc (Svárov), J. Zemek (UB), J. Hrubošová (Kněžpole), J. Červenka (Tupesy), T. Mahdal (Bánov), A. Trávníčková (Traplice), M. Bělovský (Kněžpole), V. Rosík (Kudlovice), K. Blaha (Huštěnovice), Z. Borýsek (UH), K. Blaha ml. (Huštěnovice), M. Janík (UO), A. Kolaja ml. (Svárov), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Matulka (UH), M. Ebnerová (SM), M. Slováčková (SM), O. Kozelek (Kněžpole), A. Bukvald (SM), K. Garžík (UH), Z. Křiklava (Osvětimany), E. Ebner (SM), J. Schön (Mistřice), M. Zapletal (Kudlovice), J. Medek (Topolná), A. Šurmánková (Jar.).
4 A. Pospíšil (Bílovice), A. Koudela (Bojkovice), F. Botek (Kudlovice), L. Melichárek (Mařatice), M. Kundera (SM), M. Bečica (Mařatice), R. Kolařík (Sady), M. Měrka (Jar.), M. Dufka (H.Němčí), F. Gajdošík (Jar.), V. Pipal (Sady), Z. Brázdil (UH), V. Pokorák (Ořechov), M. Kučera (UH), J. Srnec (UB), A. Zpěvák (Sady), I. Šumíček (Kudlovice), L. Salvet (Bojkovice), L. Kalina (UB), M. Šurmánek (Jar.), F. Rýc (Svárov), R. Pospíšil (Bílovice), V. Volčík (UH), P. Bartoň (Buchlovice), M. Schön (Misřice), D. Hykl (Jar.).
3 J. Sucháň (Huštěnovice), J. Mazůrek st. (Kun.), R. Kouřil (UH), M. Vaškových (UH), M. Štěpaník (Babice), M. Macela (Mařatice), P. Ševčík (UB), V. Měrková (Jar.), V. Kadlčíková (Popovice).
2 A. Bánovský (Kněžpole), D. Slováček (Brno), L. Remeš (Kněžpole).
1 J. Horký (Nedakonice), V. Remeš (Kněžpole), P. Gabriel (UH).

Průběžné pořadí
45 Z. Brož (Jar.).
44 J. Schön (Mistřice).
43 M. Abrhámová (Mařatice).
42 J. Šašinka (Záhorovice).
41 M. Mikliš ml. (Těšov), F. Kozelek (Topolná).
39 A. Hubáček (Kun.), A. Koudela (Bojkovice), A. Pauřík (Kněžpole).
38 P. Bartoň (Buchlovice), M. Měrka (Jar.), J. Vávra (Tupesy), V. Kadlčíková (Popovice), D. Hykl (Jar.), P. Svoboda (Mor. Písek).
37 J. Mazurková (UH), M. Zapletalová (Vlčnov), R. Kolařík (Sady), B. Kraváček (Kudlovice).
36 I. Mařák (UH), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Pauřík (Kun.), M. Řihák (UB), T. Krystýn (UH), L. Jelínek (UH), R. Kouřil (UH).
35 Z. Kovařík (Sady), M. Janík (UO), O. Hoferek (UH), M. Slováčková (SM).
34 J. Medek (Topolná), A. Pospíšil (Bílovice), M. Rozsypálek (Jar.), R. Měrka (Mařatice), K. Blaha (Huštěnovice), V. Melichárek (Jar.), P. Krsička (Sušice), I. Šumíček (Kudlovice).
33 M. Plundrák (Mor. Písek), M. Bělovský (Kněžpole), O. Adamík (Huštěnovice), J. Bělovská (Kněžpole), V. Měrková (Jar.), J. Zemek (UB), P. Večeřa (UH), P. Ševčík (UB), J. Hřib (Šumice), P. Habarta (Sady), V. Pokorák (Ořechov), F. Botek (Kudlovice).
32 J. Omelka (Bánov), M. Kadlčík (Topolná), F. Rýc (Svárov), V. Pipal (Sady), M. Schön (Misřice), M. Krsičková (Sušice), Z. Mikulčíková (Popovice), L. Salvet (Bojkovice).
31 P. Gabriel (UH), J. Ludvíček (Boršice), T. Doležal (UH), Z. Křiklava (Osvětimany), J. Neděla (Popovice), J. Matulka (UH), A. Zpěvák (Sady), K. Blaha ml. (Huštěnovice), V. Šimík (Nedakonice), M. Bečica (Mařatice), P. Nepraš (Jar.).
30 T. Mahdal (Bánov), M. Štěpaník (Babice), R. Pospíšil (Bílovice), M. Mikliš st. (Těšov).
29 P. Salvet (Bojkovice), M. Ebnerová (SM), K. Kopeček (UB), L. Melichárek (Mařatice), M. Janůšek (UH), A. Kolaja (Svárov), M. Macela (Mařatice), K. Slováček (UH).
28 M. Zapletal (Kudlovice), E. Ebner (SM), J. Sucháň (Huštěnovice), V. Rosík (Kudlovice), M. Šurmánek (Jar.), L. Mikulka (Topolná), M. Omelka (Bánov), Z. Rýc (Svárov).
27 Z. Michalcio (UH), L. Kalina (UB), J. Srnec (UB), A. Trávníčková (Traplice), P. Tomáštík (Záhorovice), Z. Borýsek (UH), V. Remeš (Kněžpole), L. Zichová (UH).
26 S. Gajdošík (UH), Z. Brázdil (UH), V. Kozelek (Kněžpole), I. Kučík (Jankovice), M. Kučera (UH), F. Šupka (Kun.).
25 M. Kundera (SM), F. Gajdošík (Jar.), J. Mazůrek ml. (Kun.).
24 J. Mazůrek st. (Kun.), O. Kozelek (Kněžpole), J. Horký (Nedakonice).
23 R. Mikliš (UB), M. Jančík (Jar.), A. Bukvald (SM), J. Červenka (Tupesy), A. Šurmánková (Jar.), V. Volčík (UH).
22 J. Hrubošová (Kněžpole).
21 P. Bukvald (SM), D. Slováček (Brno).
20 M. Weintrittová (Míkovice).
19 A. Kolaja ml. (Svárov), M. Vaškových (UH), M. Doležalová (UH), F. Křůmal (Březolupy), B. Doležal (Os. Lhota).
18 L. Remeš (Kněžpole), A. Bánovský (Kněžpole).
17 K. Garžík (UH).
16 J. Bureš (Sady).
15 M. Dufka (H.Němčí).
14 P. Křůmal (Březolupy), M. Křůmalová (Březolupy), J. Surma (Sady).
13 L. Mikulík (Kudlovice), A. Krpal (Stříbrnice).
11 P. Jakoubek (Polešovice), P. Vanda (SM), L. Hruboš (Kněžpole).
9 R. Dvouletý (Nedakonice).
8 A. Kozelková (Kněžpole).
7 Ľ. Pongo (UH).
6 V. Vlk (Jalubí), S. Pavelka (Kudlovice).
4 R. Dvouletá (Nedakonice).
3 J. Kazík (Mařatice), V. Horká (Buchlovice).

SPRÁVNÉ VÝSLEDKY 6. KOLA
1.  1:0   2.  0:0  3. 2:3  4. 0:2  5. 4:2  6. 2:1  7. 2:0

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace