Branky: 13. Kašný R. - 14., 57. Bartošík J., 52. Klečka J., 89. Petek M.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Jiří Chmela, Michal Kubíček.
Kněžpole B: Hančík F. - Varga R. (59. Brázdil O.), Palčík R., Lapčík V., Kašný R., Kašný P. (35. Hruboš L.), Hruboš P., Flíbor T., Chlachula P., Bělaška M., Svízela L. (66. Pastyřík R.). Trenér: Zbyněk Grubl.
Nedakonice: Ondřej M. - Trubačík V. (67. Trubačík M.), Šoustek P., Stupka J., Petek M., Lukůvka M., Klečka J., Bilavčík R., Beránek T. (61. Vojtek Z.), Belák M., Bartošík J. (76. Král T.). Trenér: Roman Sklenář.
Ve druhém semifinálovém utkání PaPP pohárů byli od úvodu aktivnější hosté, paradoxně však první branku vstřelili domácí ve 13. minutě Radkem Kašným. Vzápětí však nedakonický Bartošík srovnal a stanovil poločasový výsledek na 1:1. Ve druhé půli se projevila větší herní zkušenost a vyzrálost hostí, kteří v 52. minutě Klečkou zvýšili na 1:2 a v 57. minutě Bartošíkem na 1:3. Vzápětí mohli domácí zkorigovat, ale závar nevyužili a tak v předposlední minutě po individuální akci stanovil konečný výsledek Petek 1:4. Ve finále, které bude na programu 10. června se po roce opět utkají fotbalisté Nedakonic a Ostrožské Lhoty.
Nejlepší hráči: Radim Palčík - Michal Lukůvka