Do finále poháru Uh. Ostroh

Březová Sport 27 / 04 / 2016

Prvním finalistou Poháru OFS se stali fotbalisté Uh. Ostrohu, kteří zvítězili na hřišti v Březové 2:1 na pokutové kopy.
Březová - Uh. Ostroh 1:2 na PK (0:1)
První poločas byli hosté jednoznačně lepším týmem, svou převahu ale vyjádřili jenom jedním gólem. O ten se ve 22. minutě postaral Ondroušek. Po změně stran se ale karta obrátila, domácí měli jasnou převahu, hosty zatlačili a čtyři minuty před koncem zápasu se dočkali po dlouhém autu a skrumáži ve vápně vyrovnání. Šťastným střelcem se stal Křeháček. O vítězi nakonec rozhodovaly pokutové kopy. V těch byli lepší Ostrožané, kteří zvítězili 4:2.
Branky: Křeháček - Ondroušek. Penalty proměnili: Vojtek, Uher - F. Kovařík, Pavlas, M. Kovařík, Jurčeka. Penalty neproměnili: Majer, Janků - Ondroušek.
Druhé semifinále Slavkov - Jarošov se bude hrát v rámci 20. kola OP.