Do osmifinále je nepustili buldoci

Hluk Sport 25 / 10 / 2011

I když třetiligoví florbalisté Spartaku Hluk dlouho drželi s favorizovanými brněnskými buldoky krok, do osmifinále Poháru České pojišťovny nepostoupili. Extraligistovi se však poklonili po velmi statečném výkonu.
HLUK - Bulldogs Brno    3:7
Hlučané vyrukovali na soupeře, který hraje o tři soutěže výš, bez bázně a hany, ale ani jednu ze tří šancí neproměnili. Jejich maximem byla nastřelená tyčka. A tak postupně přebírali otěže buldoci, kteří ještě do první sirény vytěžili z minima maximum.
„Třígolová ztráta byla hodně krutá,“ řekl Igor Dostál, předseda hluckého klubu. Svěřenci Michala Vrobela však nehodili flintu do žita, ustáli tlak soupeře na začátku druhé části a po dvou brejkových individuálních akcích M. Krchňáčka a Kadlčka zadělali na drama. „Škoda že jsme v závěru nepřežili oslabení, možná by soupeř trošku znervózněl,“ posteskl si malinko Dostál. Buldoci už totiž v poslední dvacetiminutovce hráli jen to, co potřebovali, a když domácí v závěru vsadili všechno na útok, ještě dvakrát udeřili. „Kluci zaslouží absolutorium, přizpůsobili se pekelnému tempu soupeře a nenechali jej vydechnout až do poslední minuty,“ těší předsedu klubu, pro kterého byla účast ve čtvrtém pohárovém kole historickým úspěchem. Branky: M. Krchňáček 2, Kadlček, 300 diváků. Třetiny 1:4, 2:1, 0:2.
HLUK: Doležal (31. Kolečkář) - Hudeček, Rochovanský, Zábrana, Holý, Vlachopulos, Halašta - Štulír, Petlan, Jordán, Tuhý, Janča, Sochorec, Čechmánek, M. Krchňáček, P. Krchňáček, Kadlček, Máčala.