Do třetice tři body

Kunovice Sport 25 / 08 / 2010

Premiérové vítězství juniorky zařídil Nestorovski

Třetiligoví fotbalisté juniorky 1.FC Slovácko se dočkali. Ve třetím kole oslavili první vítězství po návratu do MSFL, když na kunovické Bělince sestřelili Břeclav. Dvěmi góly a asistencí se blýskl Srb Ilija Nestorovski.
Slovácko B - Břeclav 3:0 (1:0)
Svěřenci Antona Mišovce byli od prvních minut aktivnější, soupeře přitlačili a vytvořili si mírnou převahu, kterou po půlhodině korunovali vedoucím gólem. Po průniku Reinberka a zpětné přihrávce, napřáhl z první Nestorovski a zametl míč přesně k levé tyči. Jenže další šance zůstaly nevyužity. Hned v nástupu do druhé půle se však domácí lavička radovala podruhé. Ve 47. minutě po přímém kopu Starého prodloužil Nestorovski hlavou na Hlúpika, který se zbavil obránce a střelou pod padajícím gólmanem zvýšil na 2:0. Pojistka domácí uklidnila, dobře kombinovali, zbytečně neztráceli míče a tlačili se do šancí. Jednu z nich proměnil tři minuty před koncem po přihrávce Hlúpika agilní Nestorovski. Břeclavští zahrozili jen jednou, trefili břevno. Branky: Nestorovski 2, Hlúpik.
SLOVÁCKO: Heča - Reinberk, Ruman, Daníček, Starý - Hlúpik, Perůtka, Svzela (80.Dolina) - Szmek ( 46.Franta, 66.Hesek), Nestorovski.

autor: ceh, am