Dobeš nastřílel Jalubí hattrick

Slovácko Sport 19 / 10 / 2011

Zlechov - Bojkovice 2:2 (1:2)
Hosté neudrželi těsné vedení z první půle, kdy se dvakrát trefil Spáčil. Za domácí skorovali Šebák, Kremr.
Slavkov - Šumice 2:1 (1:0)
 Domácím vyšly začátky obou poločasů, kdy dali rychlé góly Poláškem a Omelkou. V první půli byla hra vcelku vyrovnaná, po přestávce si domácí už vytvořili více šancí, které však zahodili. Hosté snižovali v nastaveném čase z penalty Kunovským.
V. Otrokovice B - Sušice 5:1 (2:0)
Hosté své hostitele moc nepotrápili a branku dali až v závěru za stavu 5:0. Domácí svého soupeře jednoznačně přehráli a zaslouženě zvítězili. U hostí viděl červenou kartu brankář Polášek.
Branky: Vavruša 2, Mařák 2, Minarčík - Švejčara.
Zlámanec - Strání 3:1 (1:1)
 Hostům patřilo úvodních patnáct minut, šli do vedení v 10. min. Pomajbíkem. Pak domácí přidali a ve 25. min. srovnali skóre. Po přestávce na hrací ploše dominoval celek domácích, který dvěma góly podtrhl výborný výkon. Branky: Jirsák a Hubáček 2.
Osvětimany - Jalubí 5:1(1:0)
 Domácí měli po celý zápas trvalou převahu, v první půli se domácí střelecky trápili, ve druhém poločase svůj výkon ozdobili i brankami.
Branky: Dobeš 3, Sokol, Brhel - Janeček.
Havřice - Koryčany 2:0 (0:0)
 Vyrovnané utkání, ve kterém si po přestávce domácí připravili několik šancí, z nich dvě využili a v 55. min. skóroval Ulčík a v 70. min. T. Rachůnek.