Branky: 43., 88., 90. (p) Pindryč R. - 33. Ševeček M.
ŽK: 17. Pospíšil P., 76. Haveta P., 78. Pindryč R., 89. Řezníček R. (Částkov). Diváci: 80.
Rozhodčí: Michal Štulíř - Jaroslav Křižka (laik), Tibor Kňazeje (laik).
Částkov: Gajdůšek L. - Vašek J., Šenk P., Řezníček R., Pospíšil P., Pindryč R., Mikel J. (78. Juřík V.), Kameník J., Haveta P., Flekač J., Kubíček P.
Trenér: neuveden.
Drslavice B: Holomek R. - Vidrman T., Vacula Pe., Šrámek P., Ševeček M., Přecechtěl P. ml., Mikulinec D., Dvořák M., Duda P., Dvořák L., Škařupa P.
Trenér: Přemysl Přecechtěl st.
Obě mužstva nastoupila v oslabených sestavách, což bylo poznat i na předvedené hře. Zápas tak doprovázelo mnoho nepřesností jak v rozehrávkách, tak i v zakončení. Až ve 33. minutě se podařilo otevřít skóre zápasu hostujícímu Ševečkovi střelou z hranice velkého vápna. Domácí ještě do poločasu dokázali vyrovnat, a to ve 43. minutě po rohovém kopu. Prosadil se Pindryč. Po změně stran se hra nepatrně zlepšila, domácí byli více aktivnější, ale nedokázali se prosadit v koncovce. Až v samotném závěru utkání se Částkov dočkal. Po centru jednoho z útočníků se míč dostal k Pindryčovi, který prostřelil hostujícího gólmana. Tentýž hráč byl i nadále při střelecké chuti a v 90. minutě završil hattrick z pokutového kopu.
Nejlepší hráči: Radim Pindryč - Přemysl Přecechtěl ml.

Dobrkovice - Mistřice 3:2 (1:2)
Branky: 70., 74. Mikel J., 40. Juřík D. - 10. Fojtík P., 33. Ondroušek V.
ŽK: 19. Mikel J. - 70. Lapčík V., 76. Huňka M., 85. Švec M. Diváci: 155.
Rozhodčí: Bronislav Krpal - Jiří Chmela (laik), Jiří Huňka (laik).
Dobrkovice: Kašný D. - Mikel J. (85. Juřík D.), Slezák D., Kůra T. (72. Bartončík O.), Žajdlík O., Vaněk D., Ochodnický R., Fuglík R., Dubský J., Drábek O., Lukašík P.
Mistřice: Jurga M. - Vyoral P., Špičák M., Ondroušek V., Nesázal P., Huňka M., Hromeček L., Červinka M., Blaha J., Fojtík P., Švec M.
Trenér: Petr Jurník.
První soutěžní utkání mezi nováčkem Dobrkovicemi a Mistřicemi začali lépe hosté, kteří se díky rychlému protiútoku ujali vedení už v 10. minutě, kdy se trefil Fojtík. Utkání se poté vyrovnalo a nabídlo i spoustu šancí. Tu největší zužitkovali opět hosté, když se ve 33. minutě krásně trefil z přímého kopu Ondroušek. Domácím se ještě do poločasu podařilo snížit, když se po chybě obrany trefil Juřík. Druhý poločas se hosté spíše snažili bránit, ale moc se jim to nevyplatilo. Domácí měli více ze hry a v 70. minutě se jim podařilo vyrovnat z pokutového kopu, kdy se nemýlil Mikel. Hned o čtyři minuty později znovu domácí Mikel poslal z rychlého protiútoku domácí do vedení.
Nejlepší hráči: Jaromír Mikel - Patrik Fojtík

Hluk B - Mařatice 1:0 (0:0)
Branky: 72. Sagula D.
ŽK: 62. Kuřina P. - 64. Sklenář J., 89. Vyorálek D. Diváci: 60.
Rozhodčí: Lubomír Drozdy - Roman Prachař (laik), Luboš Bartoš (laik).
Hluk B: Lukáš D. - Nguntual Tum Thang, Martiš R., Machala O., Machala J., Kuřina P., Abrhám R., Bílek D., Chytil R., Miroš J. (80. Zlínský A.), Machala A.
Trenér: Luděk Loutocký.
Mařatice: Matoušek O. - Žák P., Vlk O., Sklenář J. (76. Ižo F.), Prekop D., Mrva M. (78. Bída L.), Kučera M., Kalmus M., Janků A., Vyorálek D., Hráček P.
Trenér: Pavel Strakáč.
Utkání bylo sehráno na hřišti v Boršicích u Blatnice a bylo od začátku na velmi dobré úrovni. Hrálo se oboustranně slušně se šancemi na obou stranách, ale obě mužstva měla kvalitní obranu, a proto první poločas skončil bez branek. Na začátku druhého poločasu začalo silně pršet a pršelo až do konce utkání. Domácí měli větší snahu a v 72. minutě se ujali vedení 1:0 Sagulou. Hosté hru vyrovnali, snažili se vyrovnat i výsledek, ale nevytvořili si žádnou šanci,  kterou by se jim to podařilo. Nakonec domácí svojí bojovností výsledek uhájili a zvítězili zaslouženě.
Nejlepší hráči: Nguntual Tum Thang - Pavel Žák

Popovice - Uh. Ostroh B 2:2 (0:1)
Branky: 60. Mimránek L., 70. Obal M. - 18., 59. Durna M.
ŽK: 88. Petřík R. (Uh. Ostroh B). Diváci: 74.
Rozhodčí: Lubomír Drozdy - Martin Rychtrmoc (laik), Štěpán Hlůšek (laik).
Popovice: Tetera T. - Vávra A., Tvrdoň J. (87. Šácha P.), Prajza M., Obal M., Mimránek L., Mikulčík R., Kolečkář L., Hladný T., Hanáček J., Dufka M.
Uh. Ostroh B: Mrkva J. - Větříšek R., Uřičář J., Petřík R., Mrkva T., Lahola I., Kovařík L., Kolář M., Jestřabík D., Drechsler M. (72. Procházka Z.), Durna M.
Trenér: Pavel Vlk.
Od začátku utkání byla hra vyrovnaná. Hrálo se od branky k brance. Hosté se však dokázali ujmout vedení v 18. minutě, když se prosadil Durna. Hosté poté kontrolovali hru až do konce poločasu. Ve druhém poločase se domácí zlepšili a přitlačili hosty k jejich brance. Přesto však hosté dokázali v 59. minutě zvýšit stav utkání na 0:2, když se opět prosadil Durna. Hned po rozehrávce domácí vybojovali přímý kop, ze kterého se trefil  Mimránek a snížil stav na 1:2. Od té doby byli lepší domácí, kteří hosty zatlačili a vytvořili si několik příležitostí. V 70. minutě domácí dokázali srovnat stav utkání na 2:2. Do konce utkání se již žádnému mužstvu nepodařilo vstřelit branku.
Nejlepší hráči: Lukáš Mimránek - Miroslav Durna

Prakšice - Hradčovice 4:2 (2:1)
Branky: 10., 68. Dynka J., 35. Lysoněk L., 87. Jurák V. - 30. Hlaváč V., 81. Blažek D.
ŽK: 37. Kočica J., 85. Sedláček L. - 50. Blažek D., 88. Hnitka D. Diváci: 80.
Rozhodčí: Josef Zámečník - Zdeněk Šašek (laik), František Macek (laik).
Prakšice: Buráň J. - Vráždil T., Vráblík J., Ondra T., Lysoněk L. (82. Sedláček L.), Kočica J., Hořínek J., Hlavín R. (80. Kadlček J.), Dynka J., Babušík J., Liška R.
Trenér: Vladimír Polák.
Hradčovice: Trtek T. - Řihák R., Rosík V. (80. Ančinec P.), Krejsa M., Hruboš R., Hnitka D., Hlaváč V., Gregůrek J., Blažek D., Hostýnek T., Švestka V.
Trenér: Radim Mikulec.
Domácí, kteří sestoupili z Okresního přeboru, byli jasným favoritem, což potvrdili již v úvodu utkání. Nejprve v 5. minutě domácí Lysoněk nastřelil břevno hostující branky. O pět minut později utekl hostující obraně domácí Dynka a střelou podél brankáře otevřel skóre utkání,1:0. Domácí měli i nadále velkou převahu, ale další šance neproměnili. Hosté vyrovnali ve 30. minutě na 1:1, když se z rohu trefil Hlaváč. Domácí si vzali vedení zpět ve 35. minutě, kdy se po centru prosadil Lysoněk, 2:1. Druhý poločas začali náporem hosté, kteří měli dvě šance, ale Blažek ani Hlaváč neproměnili. Hostující obraně opět utekl Dynka, který zvýšil stav utkání na 3:1. Hosté zabrali a v 81. minutě Blažek střelou k tyči snížil na 3:2. Tlak hostů ukončil domácí Jurák, který dokázal zvýšit na 4:2. Utkání skončilo zaslouženým vítězstvím domácích.
Nejlepší hráči: Jakub Dynka - Dominik Blažek

Boršice u Bl. - D. Němčí B 2:1 (0:0)
Branky: 72. Tureček M., 89. Nožička J. - 78. Pěrka D.
ŽK: 40. Huspenina M., 57. Halík M., 82. Nožička J. - 68. Juřenčák J., 86. Světinský A. Diváci: 65.
Rozhodčí: David Večeřa - František Motyčka (laik), Antonín Světinský (laik).
Boršice u Bl.: Stodolák Ma. - Štipčák R., Nožička J., Němeček R., Chudík L., Huspenina M., Hubáček O., Halík M., Doležal R., Žajdlík S. (72. Jagoš R.), Tinka M.
D. Němčí B: Kolísek A. - Zimčík V., Talský J., Světinský A., Richtr D., Pěrka D., Pastorek P., Mahdal A., Kadlček O., Juřenčák J., Adamec O.
Trenér: Miroslav Richtr.
V prvním poločase byli více u míče domácí hráči, kteří si vypracovali i více šancí. Ve 26. minutě si domácí Nožička navedl míč a vystřelil, gólman však jeho střelu vytáhl na roh. Těsně před odchodem do kabin zahrozili domácí samostatným únikem, který ale domácí hráč zakončil střelou mimo branku. Do kabin se šlo za stavu 0:0. Druhý poločas nabídl více šancí na obou stranách. V 72. minutě vystřelil zpoza vápna Tureček, který nedal brankáři hostů žádnou šanci, 1:0. V 78. minutě propadla domácí obrana, hosté šli do přečíslení, které dokázal zužitkovat Pěrka, 1:1. Utkání směřovalo k remíze, ale po skrumáži ve vápně se nejlépe zorientoval domácí Nožička, který trefou k pravé tyči zajistil domácím všechny tři body.
Nejlepší hráči: Milan Huspenina - David Richtr