Dochází Broďanům dech?

Slovácko Sport 25 / 04 / 2013

Bystřice p/H. - Uh. Brod 3:0 (3:0)
Domácí nastoupili k opožděné jarní premiéře s novým trenérem Skácelem. Hráči se zřejmě nemohli dočkat prvního ostrého startu a od úvodní minuty předváděli excelentní výkon. Už ve 2. min. měl na kopačce tutovku Třasoň a ve 4. min. už byl Matějka úspěšnější a dal vedoucí branku. Domácí předváděli hru plnou pěkných kombinací a Krajcar měl dvakrát možnost navýšit skóre. To se povedlo až ve 20. min. Třasoňovi, který postupoval z půli hřiště sám na golmana Ondrůška. Hosté se začali osmělovat až po půlhodině a Dvořák dvakrát připravil F. Hrubošovi pěknou šanci, branka z toho ale nebyla. Ve 34. min. upravil na konečných 3:0 Kušík, který dopravil míč za Ondrůška až na třetí pokus. Po přestávce úroveň zápasu upadla. Domácí se zkraje ještě dostali do dvou šancí, ale pak spíše hlídali náskok. V závěru utkání se hosté zvedli a chtěli alespoň kosmeticky upravit stav, to se jim ale nepodařilo, i když F. Hruboš v 86. min. měl možnost pokutového kopu. Ten ale neproměnil a stejně tak naložil i se svou šancí v 89. min. Rozhodčí Dostálek, 130 diváků.
Uh. Brod: Ondrůšek - David R., David M, Solařík, Zemánek, Vojtek, Dvořák, Mančík, Pochylý, Hruboš F., Hruboš D. Střídali: Plšek, Man
Boršice - Provodov 2:2 (1:1)
Utkání mělo kvalitní úroveň, narazily na sebe dva fotbalově vyspělé celky. Do vedení šli hosté v 5. min. Ulmanem, za domácí vyrovnal v 18. min. po chybě soupeřovy obrany Konrád. Po přestávce měli navrch domácí, ale z ojedinělé akce šli do vedení opět hosté, když se v 67. min. pěkně trefil Chalupa. Boršičtí pak stupňovali tlak a v 75. min. srovnali D. Klvaňou. V závěru se domácí snažili o vstřelení vítězné branky, ale hosté výsledek udrželi. Rozhodčí Šumšal.

Vigantice - Vlachovice 5:0, Vsetín - Holešov 0:0, Luhačovice - Slušovice 3:0 (0:0), 1.Valašský FC - Chropyně 1:2 (1:0), Kateřinice - Vel. Karlovice 1:1 (1:0)