Josef Doležal se utrhl z řetězu

Josef Doležal se utrhl z řetězu
Foto: DDK  /  V zastoupení dlouhodobě nemocného vítěze převzala cenu manželka Marie.
Slovácko Sport 30 / 04 / 2024

A to doslova! Zatím, co většina tipérů děkovala za sedm, osm nebo devět bodů, Josef Doležal z Uherského Hradiště bral v šestém kole hned čtrnáct! Proto na něj v recepci DOBRÉHO DNE čeká dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč. Za něj si v síti prodejen COOP Jednota Uh. Ostroh nakoupí ze široké nabídky čerstvých potravin a nepotravinářského zboží.

14 J. Doležal (UH).
9 F. Piňos (Hluk), K. Blaha (Huštěnovice), A. Kolaja (Svárov), K. Taťák (UH), M. Rozsypálek (Jarošov), Z. Mahdalík (Korytná), P. Večeřa (UH), O. Lekeš (Babice).
8 J. Hřib (Šumice), Z. Rýc (Svárov), J. Matulka (UH), J. Medek (Topolná), J. Horký (Nedakonice), V. Marášek (Nedachlebice), V. Popelka (Strání).
7 A. Pauřík (Kněžpole), V. Remeš (Kněžpole), K. Garžík (UH), P. Ševčík (UB), S. Soukup (Nedachlebice), D. Marášek (Nedachlebice), V. Volčík (UH), L. Fiala (UH), M. Schön (Mistřice), M. Dvořáček (Huštěnovice), I. Kučík (Jankovice), V. Kadlčíková (Popovice), F. Kocáb (Nedachlebice), L. Bartoňová (Buchlovice), A. Trávníčková (Traplice), V. Hruboš (Břestek), L. Kocábová (Nedachlebice), V. Remeš (Kněžpole), M. Bartošík (UH), M. Jakšík (Nedachlebice), A. Krpal (Stříbrnice).
6 J. Procházka (Tupesy), L. Kalina (UB), F. Kozelek (Topolná), J. Schneider (UH), J. Šurmánek (UH).
5 M. Šurmánek (Jarošov), A. Janošek (Kudlovice), L. Hanáček (UB), M. Doležalová (UH), J. Mazůrek (Kunovice), J. Čech (UH), M. Kotásková (UH).
4 M. Martykán (UH), L. Lekeš (Bánov), Z. Bělovský (Kněžpole), R. Holásek (UH), D. Adamek (UH), M. Smělík (Kudlovice), L. Kalinová (UB), F. Rýc (Svárov), A. Bánovský (Kněžpole), J. Ježková (Dolní Němčí), H. Janíková (Strání).
3 M. Kundera (STM), P. Horký (Polešovice), M. Jančová (Dolní Němčí).

Bodový stav soutěžících po šestém kole

53 A. Pauřík (Kněžpole).
52 M. Rozsypálek (Jarošov).
51 J. Medek (Topolná), J. Doležal (UH), J. Horký (Nedakonice), I. Kučík (Jankovice), L. Kalinová (UB).
50 F. Piňos (Hluk), K. Garžík (UH).
49 P. Večeřa (UH).
48 J. Hřib (Šumice), K. Blaha (Huštěnovice).
47 V. Marášek (Nedachlebice), M. Kotásková (UH).
46 J. Šurmánek (UH), Z. Mahdalík (Korytná).
44 V. Hruboš (Břestek), V. Kadlčíková (Popovice), A. Kolaja (Svárov), F. Kozelek (Topolná).
43 L. Fiala (UH), D. Marášek (Nedachlebice), M. Šurmánek (Jarošov), K. Taťák (UH).
42 Z. Bělovský (Kněžpole), J. Schneider (UH), J. Matulka (UH), J. Procházka (Tupesy), Z. Rýc (Svárov).
41 V. Remeš (Kněžpole), P. Ševčík (UB), S. Soukup (Nedachlebice).
40 M. Jakšík (Nedachlebice), M. Dvořáček (Huštěnovice).
39 A. Krpal (Stříbrnice), L. Kocábová (Nedachlebice), M. Doležalová (UH).
38 F. Rýc (Svárov), M. Schön (Mistřice), F. Kocáb (Nedachlebice), M. Kundera (STM), M. Smělík (Kudlovice), R. Holásek (UH), L. Kalina (UB).
37 V. Volčík (UH), V. Popelka (Strání).
36 J. Mazůrek (Kunovice).
35 H. Janíková (Strání), J. Čech (UH).
34 L. Bartoňová (Buchlovice).
33 M. Bartošík (UH), L. Lekeš (Bánov).
30 Š. Kret (Dolní Němčí).
28 L. Hanáček (UB), A. Trávníčková (Traplice).
25 O. Lekeš (Babice), A. Janošek (Kudlovice).
23 P. Horký (Polešovice), D. Adamek (UH), M. Jančová (Dolní Němčí).
22 J. Ježková (Dolní Němčí).
21 A. Bánovský (Kněžpole).
19 O. Bláha (Mistřice).
15 V. Jahoda (Nivnice).
14 T. Doležal (UH).
10 Z. Žiška (Traplice).
7 L. Mitáček (UH), V. Remeš (Kněžpole).
6 O. Adamík (Huštěnovice), V. Vlk (Jalubí), J. Kazík (Sušice).
4 M. Martykán (UH), J. Kníchal (Nedachlebice).
2 F. Rožnovský (Nedachlebice), A. Bánovský (Kněžpole).

Tagy článku

TOPlist