Dolněmčané už vedou

Sport 07 / 09 / 2009

I. A sk. B muži

Nedachlebice - Mladcová 2:0 (0:0)
Domácí po celý zápas udávali tempo hry, ale střelecky se začali prosazovat až po změně stran. V 51. min. dal první branku Nožička a v 67. min. skóroval Křenek. Hosté byli v utkání pod tlakem a do vážnější šance se dostali pouze jednou.

Dol.Němčí - Boršice (2:0)
Souboj o čelo tabulky přinesl fotbal dobré úrovně, domácí si v první půli za aktivní hru zasloužili dvoubrankový náskok o který se zasloužili ve 28. min. Šmehlík, který hlavou prodloužil trestný kop do sítě a ve 44. min. se trefil z přímého kopu Skopal. Po přestávce se hra vyrovnala, postupem času ale hosté přebírali taktovku, ale branku se jim vsítit nepodařilo, naopak v 88. min. T. Stojaspal pečetil výhru.

Ořechov - Kněžpole 1:2 (0:1)
Hosté byli v první půli lepší a z pokutového kopu se trefil Palčík. Po přestávce se domácí zvedli a vyrovnali v 51. min. Smějsou, další dvě branky jim rozhodčí neuznali pro postavení mimo hru. Tři body nakonec brali hosté, kteří v 85. min. po skrumáži v šestnáctce dali opět Palčíkem šťastný gól.

1.FC Slovácko C - Březolupy 3:2 (0:1)
Hosté se představili ve velmi dobrém světle a za předvedený výkon si zasloužili bod. V první půli byli Březolupští nebezpečnější a vedli po rychlém brejku brankou Berana., další šance nedokázali proměnit. Po přestávce domácí rychlými góly výsledek otočili, zasloužili se o to Špoták a Perůtka, ale hosté nerezignovali a v 82. min. vyrovnal Kundrt na 2:2. Hosté byli v těchto chvílích lepší a vítězná branka doslova visela ve vzduchu. Body nakonec však zůstaly doma, když v závěrečné minutě po rohovém kopu dal Zemánek vítězný gól.

Prakšice - Žalkovice 1:0 (0:0)
V bojovné utkání si domácí vytvořili více brankových příležitostí, ale na vítězný gól si diváci museli počkat až do 94. min., kdy dal vítězný gól D. Bičan.

Kvasice - Újezdec 3:0 (2:0)
V kvalitním utkání hosté tahali za kratší konec provazu, po přestávce si vytvořili několik slibných šancí, ale bez gólového efektu.

V.Otrokovice B - Zborovice 2:2