Dolněmčané zabrali a berou tři body

Slovácko Sport 18 / 09 / 2014

Dol. Němčí - O.N.Ves 4:0 (2:0)
Domácí začali excelentně a během úvodní patnáctiminutovky předváděli parádní fotbal. V 8. min. se po rohovém kopu hlavou prosadil Šmehlík a ve 35. min. po sólové akci od vlastní šestnáctky se blýskl T. Stojaspal. To už byla hra vyrovnaná a hosté se pomalu dostávali do hry a diváci měli obavy, aby se neopakovaly duely z posledních dvou kol. Domácí hráči ale tentokrát v tempu nepolevili a udržovali si herní převahu. Dařilo se jim i střelecky a v 78. min. se hlavou podruhé v zápase uplatnil Šmehlík a o čtyři minuty později z penalty přidal svoji druhou branku T. Stojaspal.
Bojkovice - Osvětimany 3:2 (2:1)
 Na těžkém terénu se hrál parádní a dramatický fotbal s rušnými momenty až do závěrečného hvizdu. Ve 20. min. po chybném odkopu golmana se pohodlně trefil domácí Hladík a ve 27. po trestném kopu stál dobře postavený Varga a zvýšil na 2:0. Hosté mají výborné fotbalisty, což potvrdili ve 29. min., kdy dokonale rozebrali obranu domácích a Hála dal kontaktní gól. I po přestávce měla hra svou kvalitu a v 59. min. Vacula ve skrumáži přehodil gólmana - 3:1. V 74. min. hosté po rychlé akci opět snížili Zýbalem na rozdíl jediného gólu. V závěru se hosté snažili o vyrovnání, ale šance Válka a Zýbala zůstaly nevyužity.
Hluk - Újezdec 0:3 (0:0)
V první půli byli aktivnější domácí, ale nejblíže ke vstřelení branky měl hostující Kobsinek ve 45. min. Po přestávce si domácí udržovali mírnou převahu, ale po hodině hry hráči z tempa. Hosté toho využili, když Kobsinek hlavou prodloužil centrovaný míč do hlucké branky. Domácí mohli vyrovnat, ale Botek v 73. min. mířil pouze do tyče. Hosté byli důraznější a v 83. min. Slintákem zvýšili na 0:2 a v závěrečné minutě pečetil výhru Loprais.
Strání - Nivnice 5:0 (4:0)
Od první minuty si domácí udržovali výraznou herní převahu, kterou po dvaceti minutách začali zužitkovávat i brankami. Střelecky se dařilo Bruštíkovi, který dal tři góly. Domácí svého soupeře k ničemu nepustili a už do přestávky si vytvořili čtyřbrankový náskok. Nejlepší hráč hostí brankář Hladiš zachránil hosty od ještě většího přídělu. Zápas sledovalo 500 diváků.
Branky: Bruštík 3, S. Popelka, Pomajbík
Jaroslavice - Březolupy 2:0 (0:0)