Branky: 76. Mikulec M., 92. Stojaspal Mi. - 25. Semela E.
ŽK: 11. Stojaspal T., 40. Salát J. - 26. Dujka J. Diváci: 50.
Rozhodčí: Roman Bednář - Radomír Stojaspal (laik), Miroslav Raichel (laik).
D. Němčí B: Bobčík M. - Tinka T., Světinský A., Stojaspal T. (29. Ježek Václav), Stojaspal Mi., Salát J., Pochylý M., Mikulec M. (84. Světinský L.), Kadlček R., Ježek Vít, Hlaváček J. (76. Mahdal A.).
Trenér: Marek Pochylý.
Bílovice: Hanáček L. - Zlámal Z., Strapina R., Semela E., Raichel V., Hubík T. (53. Juřena P.), Gajdošík E., Dujka J., Dostálek A., Čejka M. (75. Polášek D.), Čechmánek O.
Trenér: František Kukla.
V Dolním Němčí se od začátku hrál rychlý, líbivý fotbal. Ani jedno z mužstev nebránilo a útočníci se dostávali střídavě na obou stranách do gólových šancí, ale oba týmy výborně podrželi gólmani. Ve 25. minutě se na hranici pokutového území opřel do míče Semela a jeho prudká rána skončila vedle levé tyče domácí brány, 0:1. Druhý poločas se nesl v obrovském tlaku domácího celku, téměř celý poločas se hrálo na polovině Bílovic. Domácí si s organizovanou obranou hostí dlouho nevěděli rady. Až přišla 76. minuta a ze skrumáže se do prázdné brány trefil Mikulec. Zdálo se, že utkání spěje k remízovému konci, ale v nastaveném čase se k míči dostal Michal stojaspal a povednou ranou domácím šťastné vítězství.
Nejlepší hráči: Tomáš Tinka - Lukáš Hanáček

Jarošov - Slavkov 1:1 (1:0)
Branky: 42. Šipka J. - 70. Mančík M.
ŽK: 60. Mančík M. (Slavkov). Diváci: 120.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Jaroslav Smetka  (laik), Martin Chovanec (laik).
Jarošov: Zdráhal D. - Šipka J., Stojaspal M. (57. Kamočai L.), Staroba R., Omelka Martin, Omelka Marek, Laga D., Krejčiřík Z., Kaštánek M. (62. Jančík M.), Bobčík P., Blaha D. (78. Pitr L.).
Trenér: Radek Vyoral.
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Švardala Z., Šimek P., Stojaspal R., Plšek J., Peter O., Mančík M., Halík J., Habarta J., Mančík Mi. (46. Jankůj M.).
Trenér: Miroslav Mančík.
Lídr z Jarošova nastoupil k utkání v pozměněné sestavě a na hřišti to bylo znát. Jejich útočná síla a přímočarost byla tatam a bylo to spíše trápení ve středu hřiště. Pěkný moment přišel až na konci prvního poločasu ve 42. minutě, kdy vyšla finálová přihrávka na osamoceného Šipku a ten střelou k tyči otevřel skóre, 1:0. Do druhého poločasu nastoupil Jarošov aktivněji a hned během sedmi minut si vytvořil dvě gólové šance. Obě ale zahodil, a proto přišel trest v 70. minutě, kdy domácí obranou prošel slavkovský Mančík a Zmrhalovi nedal šanci, 1:1. Konec byl už hodně nervózní z obou stran, ale branku nepřinesl.
Nejlepší hráči: David Zdráhal - Pavel Pochylý

Bánov - Nezdenice 4:1 (0:0)
Branky: 55., 74. Lux R., 56., 60. Polák V. - 53. Kociňák T.
ŽK: 73. Guryča R. - 5. Kalina P. Diváci: 120.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Břetislav Polanský (laik), Petr Vápeník (laik).
Bánov: Skalník D. - Vaňhara J., Suchánek P., Polanský L., Polák V. (79. Hauerland J.), Mahdalíček P., Mahdal D., Lux R. (86. Polášek M.), Křižko P. (68. Dalajka M.), Horňák P. (74. Velecký R.), Guryča R. (88. Černý Ondřej).
Trenér: Karel Kopeček.
Nezdenice: Zábranský M. - Šašinka O., Sviták P. (79. Jančařík J.), Struhař P., Kukuča L., Kociňák T., Kociňák J., Kandrnál P. (65. Kopták J.), Kalina P., Jurásek L., Janík D.
Trenér: Jaroslav Kociňák.
V Bánově se hrál z obou stran vyrovnaný zápas, a tak první poločas skončil bez branek. Až ve druhém poločase hosté zatlačili domácí a v 53. minutě se dostali do vedení, kdy si na centr naběhl Kociňák, 1:0. Domácí gól nabudil a v 55. minutě se po několika nahrávkách dostal k míči Lux a vyrovnal na 1:1. Od té chvíle byli domácí fotbalovější a spustili brankostroj. Nejprve v 56. minutě, kdy hostující obrana špatně odkopla míč a Polák dal na 2:1. O čtyři minuty později si tentýž hráč naběhl na centr a dal na 3:1. Domácí se ještě jednou radovali a to v 74. minutě, kdy si Lux zpracoval míč a ze šestnáctky zakončil na konečných 4:1.
Nejlepší hráči: Pavel Suchánek - Luděk Jurásek

Sušice - Drslavice 1:4 (1:2)
Branky: 37. Ludvíček M. - 42., 92. Orlovský M., 76., 85. Vidrman T.
ŽK: 72. Kňazeje T. (Drslavice A). Diváci: 80.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Aleš Jurák (laik), Jan Javor (laik).
Sušice: Lašák Z. - Šlechta J. (75. Omachlík D.), Příplata F., Mikulík M., Ludvíček M., Lahola I., Krsička L. (70. Mikulík M.), Janošek P. (46. Šrámek V.), Chmelař P., Hejda A., Hastík P.
Trenér: Radek Pekárek.
Drslavice: Hroch M. - Zemánek M., Vystrčil M., Vidrman T., Šrámek M., Pijáček L., Orlovský M., Machálek J., Máčala R., Kňazeje T., Hroch V.
Trenér: Přemysl Přecechtěl.
V 16. minutě se hosté ujali vedení Vidrmanem, 0:1. Ve 37. minutě domácí vyrovnali na 1:1. Ve 42. minutě po kopu z rohu se ujali vedení hosté, 1:2, když dorážel míč do brány Orlovský. Ve druhém poločase se hrálo většinou mezi šestnáctkami. Teprve v závěru utkání domácí vsadili vše na útok, ale branky stříleli pouze hosté, a to v 85. minutě zvýšil na 1:3 opět Vidrman a v 92. minutě upravil na konečných 1:4 Orlovský. Hosté si vítězství zasloužili.
Nejlepší hráči: Igor Lahola - Martin Orlovský

Šumice - Uh. Ostroh 0:0
ŽK: 90. Kunovský R. - 56. Pavlas Z., 73. Mrkva T.
Diváci: 130.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Roman Horčica (laik), Petr Zajíc (laik).
Šumice: Jiřík M. (46. Šidlo M.) - Žampach J., Pilka S. (79. Zálešák F.), Pilka I., Pančocha J. (87. Juřeník M.), Ondřej T. (67. Valášek P.), Marek V., Mach M., Kunovský R., Kelíšek M., Jahoda D.
Trenér: Martin Zicha.
Uh. Ostroh: Hudeček J. - Procházka Z., Pavlas Z., Mrkva T., Kusák R., Konečný M., Knotek A. (71. Čagánek R.), Jurčeka J., Horák M., Durna M., Čápek J.
Trenér: Luděk Jurčeka.
Hrálo se bojovné utkání se spoustou šancí na obou stranách, ale ty končily v rukou brankářů a nebyly proměněny. V zápase byli domácí lepším mužstvem a vytvářeli si více gólových příležitostí, ale nedokázali je využít. Hosté celý zápas tahali za kratší konec a jen bránili remízu, což se jim povedlo. Domácím se dařily brejkové situace, ale ty vždy skončily na bezchybně chytajícím gólmanovi. Diváci viděli spoustu šancí, ale branky se nedočkali. Zápas skončil bezbrankovou remízou.
Nejlepší hráči: Jan Žampach - Jan Hudeček

Zlámanec - Hluk B 5:0 (1:0)
Branky: 30., 73. Šuta L., 56., 60. Smolka F., 51. Machala O.
ŽK: 45. Chytil R., 70. Tinka Z., 88. Minařík M. (Hluk B). Diváci: 80.
Rozhodčí: Roman Bednář - Radoslav Říha (laik), Josef Martíšek (laik).
Zlámanec: Kročil J. - Šuta L., Smolka F., Sadil L., Machala O., Křen M., Koželuh J., Chmela J., Hubáček A., Duda R., Blaško R. (60. Mimránek M.).
Trenér: Afonso Maquete.
Hluk B: Bachan L. - Vagai T., Tinka Z., Tinka T., Minařík M., Kostelanský J., Janča P., Chytil R., Hrdina I., Hrabal P., Hubený M.
Trenér: Tomáš Horák.
Od začátku se hrál otevřený technický fotbal. Hráči Hluku měli v první půli překvapivě míč na svých kopačkách avšak tým domácích hrozil z bleskových protiútoků. Ve 20. minutě se po hezké kombinaci ocitl sám před brankářem hostí Jiří Chmela, ale Bachan jeho šanci výborně zneškodnil. Ve 30. minutě po levém křídle krásně Sadil zatáhl míč, nacentroval do pokutového území a Šuta otevřel skóre, 1:0. Ve druhé půli bylo již jen jedno mužstvo. Domácí tým již v 51. minutě Machalou zvyšoval na 2:0. O šest minut později po rohovém kopu Cmolka na 3:0. A tentýž hráč o čtyři minuty zvyšoval na 4:0. Na konečných 5:0 v 73. minutě upravil krásnou střelou ze čtyřiceti metrů Šuta.
Nejlepší hráči: Filip Cmolka - Martin Minařík

Slavkov - Uh. Ostroh 2:1 (1:1)
Branky: 35. Halík J., 63. Mančík M. - 18. Pavlas Z.
ŽK: 9. Stojaspal R., 9. Mančík M., 83. Rožnovský T. (Slavkov). Diváci: 86.
Rozhodčí: Martin Fišera - Pavel Králíček, Vojtěch Jahoda.
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Šimek P. (55. Peter O.), Stojaspal R., Rožnovský T. (86. Pištěk M.), Polášek B. (74. Švardala Z.), Plšek J., Mančík M., Kovačovič M., Halík J., Habarta J.
Uh. Ostroh: Hudeček J. - Procházka Z., Pavlas Z. (46. Hlůšek Š.), Lopata M., Kovařík M., Jurčeka J., Horák M., Durna M., Čápek J. (63. Mrkva T.), Čagánek R., Blažek P. (80. Kovařík F.).
Dohrávku 3. kola kupodivu začali lépe domácí. Ovšem byli to hosté, kteří se ujali po brejku Pavlase v 18. minutě vedení. Výborně hrajícím domácím se podařilo vyrovnat ve 35. minutě. Po centru z pravé strany dorážel do brány Halík. Po změně stran hráli opět ve větší pohodě domácí, kterým se dařil i kombinační fotbal. Slavkov o osudu utkání rozhodl v 63. minutě. Hrubku hostující obrany dokázal využít Mančík, který šel sám na gólmana Hudečka, kterého střelou k tyči prostřelil. Hosty ve hře držel výborně chytající Hudeček, který několik domácích akcí bravurně zlikvidoval. Ke konci utkání Slavkovští odolali závěrečnému náporu hostů a zaslouženě si připsali tři body.
Nejlepší hráči: Miroslav Mančík - Jan Hudeček