Dolněmčany zachránil Škařupa

Slovácko Sport 02 / 05 / 2012

Boršice rozstřílely zálohu Valašského Meziříčí

Kateřinice - Hluk 5:1 (1:1)
Již ve 13. minutě měli Kateřiničtí první šanci, nedali a přišel nečekaný kontr. Zalubil poslal hosty do vedení 0:1. Vyrovnání přišlo ve 25. minutě. Nejlepší domácí hráč Novosad poslal do brejku Peredarjuka, toho při kličce fauloval gólman a přišla penalta. Tu bezpečně proměnil Novosad. Na počátku druhé půle si na centr naběhl Kuzník a tečovanou střelou poslal domácí do vedení. V 57. minutě zvýšil chytrým obloučkem nad brankářem Sacher na 3:1. V 83. minutě našel střídající K. Olšák Drdu a ten sám před brankářem nezaváhal - 4:1. Tečku udělal Novosad krásným slalomem přes tři obránce. 100 diváků, rozhodčí Slavík.
Hluk: Motyčka - Zelinka, Hanák, Masařík, J. Machala, Pinkava, Minařík, M. Zalubil, O. Machala, Kachlík, Říha. Střídali: Jurásek, Botek, Zlínský.
Provodov - Uh. Brod 3:5 (1:2)
 Do vedení šli hosté ve 25. min. po rohovém kopu F. Hrubošem a celou situaci si zopakovali o pár minut později, střelcem byl tentokrát Píštěk. Domácí přidali a výsledkem byl kontaktní gól Beňa ze 43. min. Po přestávce domácí zatlačili soupeře na jeho polovinu a dobývali branku Ondrůška. Ten však se svými spoluhráči odolával tlaku Provodova a v 70. min. po rychlém brejku do otevřené obrany zvýšil na 1:3 Píštěk. Domácí byli tímto vývojem zaskočení a inkasovali v krátkém sledu další dvě branky z kopaček Dvořáka a F. Hruboše. Svěřenci trenéra Raka se brankové odměny dočkali až v 80. min., kdy slepené góly dali Ulman a Josefík. Rozhodčí Vacula, 120 diváků.
Uh. Brod: Ondrůšek - Píštěk, David, Solařík, Zemánek, Nevařil, Josefík, Dvořák, Dolina, Hruboš F., Popelka. Střídali: Uherek, Jindra, Hruboš D.
Boršice - Val. Meziříčí B 9:0 (5:0)
 Ve 32. min. se po rohovém kopu prosadil Vašek a dal svůj premiérový gól v dresu Boršic. Branka domácí nastartovala a o minutu později akci Konráda zakončil střelou do prázdné branky Mikulčík. Boršičtí ovládli hru, hosté zcela odpadli a dovolili soupeři sázet další branky. Ve 40. min. předvedl ukázkový lob Kuzma a ve 42. a 45. min. zakončil dvě samostatné akce Konrád. I po přestávce domácí pokračovali v exibici a v 52. min. završil hatrick Konrád a v 58. min. se prosadil Činčala. V 69. min. skóroval Dufek po parádní narážečce Kuzmy, který uzavřel brankový účet v 89. min.  Rozhodčí Prokop, 200 diváků
Boršice: Remeš - Hromada, Vašek, Martinec, Mikulčík, Kopčil, Dufek M., Vlček, Činčala, Kuzma, Konrád. Střídali: Zach, Brzica, Daněk
Dol. Němčí - Vsetín 2:1 (0:1)
Hosté byli v první půli fotbalovější a v 11. min. unikl obráncům Mucha a svou akci zakončil úspěšně. Domácí se nedokázali proti silnému větru prosadit, a když už se dostali do šance, podržel Vsetínské golman Sedlák. Po přestávce se domácí postavili na nohy a získali herní převahu, kterou zužitkoval Cmol v 72. min. a vyrovnal na 1:1. Dokonalý obrat zajistil v 88. min. střídající dorostenec Škařupa, který dal vítězný gól, to už domácí hráli v oslabení bez vyloučeného L. Kadlčka, jenž v 75. min. uviděl ČK. Rozhodčí Mejzlík, ČK: Kadlček L. (D.N.), 100 diváků
Dol. Němčí: Hájek - Grabec, Šmehlík, Kadlček Libor, Zimčík Martin (83. Tinka), Krchňáček Pavel, Kadlček Tomáš (66. Škařupa), Pochylý, Stojaspal Karel (69. Stojaspal Martin), Cmol, Krchňáček Martin
Vel. Karlovice - Vigantice 1:0 (0:0), Morkovice - Holešov 2:3 (1:2), Luhačovice - Slušovice 4:2 (2:0), 1.Valašský FC - Bystřice p/H. 3:3 (1:2)