Dolní Němčí dohrávalo v devíti

Slovácko Sport 16 / 08 / 2011

Nováček z Boršic řádil na Valašsku

Dol. Němčí - Val. Meziříčí B 1:3 (1:2)
Vzruch přinesla až 39. min., kdy pěknou kombinační akci zakončil hostující Polách. Domácí se ale rychle otřepali a ihned z následného protiútoku T. Stojaspala a jeho přesné přihrávky vyrovnal M. Krchňaček. Lépe se ale odcházelo do šaten hostům, v době, kdy domácí hráli v deseti bez zraněného Skopala, hosté rychlou akcí přečíslili obranu domácích a Ondruch dal vedoucí gól.  Domácí M. Stojaspal uviděl v 65. min. červenou kartu a v 73. min. jej následoval Daněk, tak měli úlohu ulehčenou. Hosté byli ve druhé půli fotbalovější a kombinačně lepší a výhru korunovali v 90. min. brankou Orsága, to už ale hosté hráli bez vyloučeného Ondrucha. Rozhodčí Šubík, 100 diváků.
D. Němčí: Hájek - Šmehlík, Kadlček L., Zimčík, Krchňaček P., Pochylý, Bída, Stojaspal T., Stojaspal M., Krchňaček M., Skopal. Střídali: Daněk, Škařupa.
1.Valašský FC - Uh. Brod 1:2 (0:0)
V prvním poločase byli aktivnější hosté. Ve 20. minutě se vyznamenal gólman Majer, když zlikvidoval tutovku Solaříka. Po půlhodině hry za překonaným domácím brankářem zasahoval Nečas a míč vykopl z brankové čáry. Nástup do druhé části patřil hostům a již ve 46. minutě po centru skóroval hlavou Kostelník.  V 70. minutě chybovala domácí obrana a brejk hostů zakončil R. David. O šest minut později byl v pokutovém území sražen domácí Balejík a Drápala z penalty snížil na 1:2. Rozhodčí: Chlevišťan. Diváků: 250. Branky: 76. Drápala pen. - 46. Kostelník, 70. R. David.
Uh. Brod: Ondrůšek - M. David, Solařík, R. David, Galuška, Josefík, Daněk, Kúdela, Masařík, Popelka, Kostelník. Střídali: Polák, Bočan, Janča.
Luhačovice - Hluk 2:1 (1:0)
 Ve 20. min. trestný kop Kovaříka dorazil za Fojtíkova záda Šenovský. Ve 34. min. opustil pro zranění hřiště domácí stoper Kovařík a hosté převzali taktovku, dvakrát se dostali před brankáře Soukeníka, ale branku netrefili. I po přestávce hosté pokračovali v náporu, ale v jejich snaze je přibrzdil Košárek, který v 60. min. po samostatném úniku dal druhý gól. Hra se vyrovnala, ale v 68. min. měl velkou šanci Dohnal, branky se hosté dočkali až v nastaveném čase, špatně zahraný ofsajd systém potrestal střídající Martin Zalubil. Rozhodčí Prokop, 100 diváků.
Hluk. Fojtík - Miroš, Machala A., Machala J., Botek, Zalubil Michal, Zelenka, Dohnal, Hlaváček, Minařík, Jurásek.
Vel. Karlovice - Boršice 0:3 (0:2)
Ve 13. minutě domácí Červenec nezpracoval míč a v následné skrumáži se nejlépe orientoval hostující Konrád a bylo to 0:1. Domácí mohli vyrovnat ve 20. minutě, kdy kopali trestný kop po faulu na Škrobáka. Mikulova hlavička ale do sítě cestu nenašla. Po půlhodině hry to bylo 0:2. Činčalův centr napálil hostující kapitán Martin Dufek přímo do šibenice. Těsně před přestávkou se domácí zlobili na sudího Poláčka, že neviděl hraní rukou v pokutovém území.  Výborně hrající hosté pojistili výsledek v 78. minutě, kdy po chybě obrany přidal třetí branku Konrád. Závěr již Boršice měly pod kontrolou. Rozhodčí Poláček, 150 diváků.
Boršice: Remeš - Martinec, Kopčil, Brzica, Vojtěšek, Vlček, Hromada, Konrád, M. Dufek, P. Dufek, Činčala. Střídali: Kuzma, Náplava, Hasoň.