Dolní Němčí dvakrát o gól

Dolní Němčí dvakrát o gól
Slovácko Sport 16 / 06 / 2010

Krajský mládežnický fotbal

Krajský přebor - starší a mladší dorost
Morkovice – Boršice 6:1 (Gavenda) a 1:1 (Gavenda), Kunovice – Slušovice 1:0 (Kolůch) a 3:1 (Raichel, Konečný, Kukla), 1.Valašský FC – Paseky Zlín 1:1 a 1:2, Dol. Němčí – Chropyně 3:2 (Škařupa, Daněk, Hodulík) a 4:3 (Světinský A. 2, Ježek, Bobčík), Napajedla – Val. Meziříčí 0:11 a 5:0, Brumov – Kelč 3:1 a 15:0, Dohrávky: Kelč – Val. Meziříčí 0:6 a 1:4, Paseky Zlín – Dol. Němčí 1:0 a 2:2.
starší
1. Brumov    20    17    0    3    73:24    51
2. Val. Meziříčí    21    16    2    3    91:23    50
3. Slušovice    21    16    2    3    74:19    50
4. Kunovice    21    13    1    7    59:33    40
5. 1. Valašský FC    21    12    2    7    55:38    38
6. Chropyně    20    11    1    8    58:33    34
7. Kelč    20    11    0    9    51:44    33
8. D. Němčí    20    7    3    10    35:43    24
9. Morkovice    21    7    0    14    47:75    21
10. Boršice    21    3    2    16    29:82    11
11. Paseky Zlín    21    2    1    18    16:72    7
12. Napajedla    21    2    0    19    14:116    6
mladší
1. Slušovice    21    16    3    2    67:18    51
2. Kunovice    21    14    3    4    76:24    45
3. Brumov    20    12    4    4    61:21    40
4. Napajedla    21    12    2    7    65:27    38
5. Paseky Zlín    21    11    2    8    67:50    35
6. 1. Valašský FC    21    9    6    6    52:41    33
7. Boršice    21    10    3    8    59:53    33
8. Morkovice    21    6    5    10    60:50    23
9. D. Němčí    20    6    2    12    29:59    20
10. Val. Meziříčí    21    6    2    13    30:61    20
11. Chropyně    20    3    4    13    29:60    13
12. Kelč    20    1    0    19    13:144    3

Krajská soutěž sk. B - starší dorost
Rataje – J. Otrokovice 2:3, Strání – Nedachlebice 2:0 (Popelka R., Zderčík A.), Louky – Hluk 3:0 kont. hosté nepřijeli, Prakšice – Bojkovice 1:3 (Chaloupka - Švach, Varaďa), Luhačovice – Roštění 4:1, Újezdec – O.N.Ves 1:4 (Vacula – Píštěk 2, Zsabo, Zálešák), Havřice – Uh. Ostroh 1:6 (Maršálek – Vlk 3, Tomšík 3), Dohrávka: Rataje – Roštění 2:11
1. O. N. Ves    25    22    2    1    109:29    68
2. Luhačovice    24    19    2    3    97:24    59
3. Roštění    25    17    1    7    91:40    52
4. Bojkovice    25    16    2    7    87:44    50
5. Louky    25    13    2    10    60:58    41
6. J. Otrokovice    25    12    1    12    63:49    37
7. Havřice    25    10    6    9    47:47    36
8. Nedachlebice    25    10    4    11    64:62    34
9. Strání    24    9    4    11    44:52    31
10. Újezdec    25    8    3    14    40:70    27
11. Uh. Ostroh    24    8    1    15    51:74    25
12. Prakšice    25    6    4    15    44:80    22
13. Hluk    25    4    1    20    45:88    13
14. Rataje    24    2    1    21    30:155    7

Krajský přebor - starší a mladší žáci  

V.Otrokovice – Brumov 3:1 a 2:0, Bystřice p/H. – Slušovice 2:4 a 0:10, Vel. Karlovice – Paseky Zlín 5:1 a 8:0, Chropyně – FC Vsetín 1:4 a 2:3, Bojkovice – Uh. Brod 1:5 (Bartošík – Man 2, Jaroněk 2, Nevařil) 3:0 (Gago 3), Kroměříž B – Val. Meziříčí  4:0 a 2:3, J. Otrokovice – Kunovice 0:5 a 1:5,  Dohrávky: Bystřice p/H. – Bojkovice 3:0 a 0:9 (Kolínek 3, Varous, Gazík, Jančařík, Dubovský, Krpálek, Gago), Vel. Karlovice – Chropyně 0:1 a 1:9, V.Otrokovice – Val. Meziříčí 2:1 a 2:3.
starší
1. Val. Meziříčí    25    19    2    4    74:16    59
2. Vsetín    24    17    4    3    64:16    55
3. Kunovice    25    16    3    6    51:17    51
4. Uh. Brod    25    12    6    7    48:26    42
5. Kroměříž B    25    12    3    10    44:37    39
6. V. Karlovice    25    13    0    12    46:48    39
7. Brumov    25    11    4    10    54:43    37
8. J. Otrokovice    25    11    2    12    59:46    35
9. Chropyně    25    8    6    11    41:56    30
10. V. Otrokovice    25    7    7    11    24:41    28
11. Slušovice    25    8    1    16    24:54    25
12. Paseky Zlín    25    8    1    16    27:66    25
13. Bystřice p/H    25    5    7    13    23:45    22
14. Bojkovice    26    4    2    20    21:89    14

mladší
1. Vsetín    24    20    3    1    109:19    63
2. Val. Meziříčí    25    20    2    3    116:29    62
3. Brumov    25    19    3    3    79:15    60
4. Slušovice    25    18    3    4    95:25    57
5. Kunovice    25    15    2    8    82:42    47
6. Kroměříž B    25    14    4    7    78:35    46
7. J. Otrokovice    25    13    0    12    75:56    39
8. Chropyně    25    11    1    13    53:75    34
9. V. Otrokovice    25    9    4    12    72:62    31
10. Bojkovice    26    9    2    15    45:64    29
11. Uh. Brod    25    7    2    16    60:76    23
12. V. Karlovice    25    3    1    21    36:125    10
13. Paseky Zlín    25    3    0    22    20:164    9
14. Bystřice p/H    25    0    1    24    6:139    1

Krajská soutěž sk. B - starší žáci  
Morkovice – Boršice 5:0 a 2:3 (Dvořák, Krsička, Šesták), Uh. Ostroh – Napajedla 5:3 (Kovařík 3, Stránský, Flora) a 0:9, Nedakonice – Dol. Němčí 4:2 (Belant, Kubiš 2, Cigoš – Mančík, Mahdal) a 5:1 (Andrýsek, Mikula 3, Marek – Machalík), Hluk – Luhačovice 2:1 (Vlk 2), St. Město – FC KORYNA 1:1 a 1:5 (předehráno), Kvasice – Strání 0:5 (Tomanec 2, Zámečník, Čaňo, Mimochodek) a 2:1 (Kruštík), Dohrávky: Kvasice – Luhačovice 4:0.
starší
1. Strání    21    21    0    0    159:8    63
2. D. Němčí    21    18    0    3    113:27    54
3. Kvasice    21    13    2    6    74:37    41
4. Nedakonice    21    12    2    7    83:49    38
5. St. Město    21    11    4    6    60:39    37
6. Uh. Ostroh    20    8    2    10    37:62    26
7. Hluk    21    8    1    12    44:58    25
8. Morkovice    21    8    1    12    56:74    25
9. Luhačovice    20    7    1    12    50:61    22
10. Koryna    21    4    2    15    29:111    14
11. Boršice    21    3    3    15    31:88    12
12. Napajedla    21    2    2    17    21:143    8
mladší
1. Kvasice    19    15    3    1    90:13    48
2. Koryna    19    14    2    3    98:47    44
3. Nedakonice    20    12    0    8    73:52    36
4. D. Němčí    19    10    3    6    58:44    33
5. St. Město    19    9    3    7    48:48    30
6. Napajedla    19    9    2    8    81:65    29
7. Uh. Ostroh    19    9    1    9    42:50    28
8. Strání    19    7    1    11    27:41    22
9. Morkovice    19    7    0    12    41:79    21
10. Hluk    19    2    2    15    25:66    8
11. Boršice    19    2    1    16    21:99    7
Luhačovice odstoupily ze soutěže.    

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace