Dolní Němčí vítězně

Slovácko Sport 17 / 08 / 2010

Krajský přebor

Vigantice – Hluk 1:0 (0:0)
 Domácí měli hru po většinu zápasu pod kontrolou.  V první půli domácí zahodili několik vyložených šancí, které likvidoval gólman Fojtík. Hosté se dostali ke dvěma střelám. V 60. minutě zahrozil Hluk, ale gól z toho nebyl. Naopak v 75. minutě hosté faulovali v pokutovém území a z nařízené penalty padla jediná branka utkání. Rozhodčí Stodůlka, 80 diváků.
Hluk: Fojtík - Šimčík, A. Machala, Jurásek, Říha - Bachánek, Minařík, Radoch, J. Machala - Hanák, Zalubil. Střídali: Klabačka, Polášek, Bachan.

Dol. Němčí – Val. Klobouky 3:0 (2:0)
V souboji nováčků překvapivě měli míč více v držení hosté, kteří byli kombinačně na výši. Už v 8. min. se výstavní trefou z přímého kopu prosadil M. Zimčík a ve 42. min. přidal druhý úspěch T. Stojaspal. V první půli byl po nešetrném zákroku na golmana Bobčíka vyloučen hostující Častulík, místo zraněného golmana do branky musel nastoupit J. Kadlček. Po přestávce domácí proti oslabenému soupeři začali více útočit a v 58. min. z penalty zvyšoval Poruban už na 3:0. Rozhodčí Krajča, 270 diváků.
Dol.Němčí: Bobčík - Šmehlík, Zimčík M., Krchňáček, Poruban, Zimčík R., Bída, Stojaspal T., Cmol, Pitner, Skopal Z. Střídali: Kadlček J., Stojaspal K., Kadlček T.

O.N.Ves – Morkovice 0:3 (0:0)
Novoveský celek v tomto ročníku vsadil na mládí a perspektivu a dá se říct, že s výborným soupeřem skoro vydržel až do sedmdesáté minuty. Domácí měli největší šanci prvního poločasu, kdy se Pavlas ocitl sám před brankářem Veselým, ale jenom ho nastřelil. Domácí po celé utkání držel brankář Hájek, který likvidoval šance hostů. Běžela 65. minuta, když Galuška z pětadvaceti metrů orazítkoval břevno a Pavlas dorážku dal nad. V 69. minutě se projevilo pravidlo nedáš, dostaneš, když se hosté ujali vedení z přísně nařízeného pokutového kopu, branku dal Handl. To mladé hráče domácích zlomilo. Druhou branku obdrželi v 71. minutě a třetí v 88. minutě. Rozhodčí Štěpánek, 200 diváků.
O.N.Ves: Hájek – Pokorný L., Bouchal, Kreisl, Zálešák, Pavlas, Píštěk, Máčala, Galuška, Pokorný M., Chrástek. Střídali: Čápek, Szabo, Nikl.
Luhačovice - Vel. Karlovice 2:1 (1:0), Spytihněv - 1.Valašský FC 3:0 (2:0), Kateřince - Holešov 0:5 (0:3), Provodov - Slušovice 1:1 (1:1),Chropyně - FC Vsetín 0:2 (0:1)