Doma opět vítězně

Uherský Brod Sport 05 / 10 / 2010

Po třech porážkách v řadě se chtěli fotbalisté Uh. Brodu opět radovat z vítězství. Proti šestému týmu tabulky Blansku nakonec svého cíle dosáhli. Díky brankám Slintáka a Lukeše a čistému kontu gólmana Ondrůška si připsali důležité tři body.
Uherský Brod - Blansko 2:0 (1:0)
Do utkání nastoupili domácí trochu nervózně, s vědomím, že další zaváhání by si dovolit už neměli. Hosté si v první dvacetiminutovce dokázali vytvořit několik pološancí, ale bez vážnějšího ohrožení domácí brány. Naopak ve 26. minutě po rychlém protiútoku šel Slinták z levé strany sám na gólmana, kterého obstřelil a otevřel tak skóre utkání. Navýšit skóre mohli následovně dvakrát Daněk a Lukeš. Druhá půle nezačala pro domácí dobře, už po pěti minutách musel odejít ze hřiště zraněný Lukeš, místo kterého do hry naskočil Josefík. A byl to právě Josefík, který v 65. minutě po centru Vaculy dorážel do prázdné brány a zvýšil vedení Brodu na 2:0. V 70. minutě musel trenér Blaha opět nuceně střídat, tentokrát stopera Petra Ligase.
Branky: Slinták, Josefík
Uh. Brod: Ondrůšek - L. Ligas, P. Ligas (70. Kukuča), Vrága, Lysoněk - Dvořák (80. Zalubil), David, Daněk, Slinták - Vacula, Lukeš (50. Josefík). Trenér. L. Blaha.