Doma prohráli

Slovácko Sport 12 / 04 / 2011

Luhačovice - Hluk 2:1 (2:1)
Už v 9. minutě Hrnčiřík, nacentroval před branku a obránce Miroš si nešťastně srazil centr do vlastní brány, 1:0. Ve 13. minutě dal Miroš krátkou malou domů a před brankářem stihl míč do brány usměrnit Hrnčiřík, 2:0. Poté se  osmělili i hosté a snížili ve 23. minutě, když si po rychlé akci na přetažený centr na vzdálenější tyč naběhl Miroš.  Rozhodčí Tkadlec, 70 diváků
Hluk: Fojtík - Miroš, Machala, Dufka, Zalubil Mi.,Zalubil Ma., Machala O., Minařík, Radoch, Šimčík, Jurásek. Střídali: Klabačka, Straka, Bachánek
O. N. Ves - Chropyně 1:3 (1:1)
Hned v 1. minutě se postaral o vedoucí branku Píštěk, ale v 15. min. srovnal na 1:1  Šimek. Po přestávce domácí bojovali a snažili se o vyrovnaní. Naopak Chropyňští se začali prosazovat v koncovce a v 51. minutě dal vedoucí branku Vaňhara a v 87. min., kdy už domácí hráli vabank, pojistil výhru hostí J. Přidal. Rozhodčí Vacula, 50 diváků
O. N. Ves: Hájek - Franta, Zálešák R. ml., Pokorný, Šálek, Píštěk, Zálešák M., Máčala, Galuška, Sládeček, Straka. Střídali: Zálešák R. st., Němec.
Dol. Němčí - Vigantice 1:1 (1:1)
 Ve 20. min. chyboval domácí gólman, který podběhl centrovaný míč, a Mohyla poslal hosty do vedení.  Ve 33. min. kombinační akci domácích zakončil Zimčík - 1:1.  Po přestávce byli domácí aktivnější, ale ze tří jasných příležitostí se ale ani jedna neujala. Rozhodčí Dostálek, 100 diváků.
Dol. Němčí: Bobčík - Šmehlík, Zimčík, Krchňaček , Kadlček, Pochylý, Stojaspal K., Bída, Stojaspal T., Cmol, Skopal. Střídali: Chladil, Stojaspal M.

FC Vsetín - Holešov 2:0 (1:0), Slušovice - 1. Valašský FC 1:3 (1:3), Provodov - Vel. Karlovice 1:2 (1:0), Kateřinice - Morkovice 4:1, Spytihněv - Val. Klobouky 6:1 (3:0). Dohrávka 29. kola: Vigantice - Vel. Karlovice 0:0