Doma vydolovali stříbro

Uherské Hradiště Sport 12 / 01 / 2018

Hokejoví mladší žáci HOKEJ Uherský Ostroh se rozloučili s rokem 2017 ziskem stříbrné medaile na tradičním domácím Vánočním turnaji. V nabité konkurenci nestačili jen na výborně hrající Břeclav, za sebou však nechali neméně kvalitní Šumperk a Frýdek-Místek.
„Turnaj měl vysokou úroveň, Šumperk a Frýdek hrají v čele svých soutěží a Břeclav přijela jen s hráči ročníku 2006, což se projevilo na kvalitě hry. Všichni kluci ale podali výborný výkon, odmakali celý turnaj a získali stříbrné medaile, které jsou zaslouženou odměnou za výkony v dosavadním průběhu sezony,“ komentoval druhé místo Petr Korbel, jeden z trenérů aktuálně třetího týmu ligy mladších žáků.
Ostrožané se blýskli také v dovednostních soutěžích. Štafeta ve složení Lekeš, Krupka, Korbel, Peterka zvítězila v rychlostním závodě na jedno kolo, Dominik Burian vychytal prvenství v nájezdech, Adam Dobřecký a Jan Zalubil byli druzí v soutěži o nejlepšího střelce v nájezdech a Marek Wasserbauer zase ve střelbě na přesnost.
Adam Dobřecký byl pak vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.
Zrcadlo výsledků: UO - Břeclav 2:5, Dobřecký, Krupka, - Šumperk 5:2, Dobřecký 2, Krupka 2, Polehňa, - Frýdek-Místek 2:2, Wasserbauer, Krupka.

autor: ceh, ado