Domácí debakl poslal Ostrožskou Lhotu na dno

Slovácko Sport 24 / 04 / 2014

Prakšice - Osvětimany 1:6 (1:3)
Hosté byli v utkání lepší ve všech směrech a potvrdili úlohu favorita. Branky: Hruboš - Dobeš 2, Horňák 2, Válek, vlastní
Kunovice - Zlechov 1:2 (0:1)
Hosté byli po většinu zápasu bojovnější a aktivnější a do vedení šli ve 21. min. Zajícem z penalty. V úvodu druhé půle se domácí zvedli, ale v jejich náporu je přibrzdilo vyloučení Baného v 57. min. O deset minut později hosté přesilovku zužitkovali brankou Velcra. Domácí sice v 76. min. snížili Poláškem, ale v závěru mohli hosté své vedení ještě navýšit, ale chyběla jim přesnost.
Sušice - Jalubí 3:2 (1:0)
Derby jak má být, pěkná návštěva, mnoho branek a dramatických situací před oběma brankami. Domácí vedli už 3:0 dvěma brankami Kaštánka a tečovanou střelou Příplaty. Hosté v první půli zahodili penaltu, druhou už po přestávce proměnili Gajdorusem, v nastaveném čase pak „angličanem“ snížil Vrábl na 2:3. Domácí dohrávali bez vyloučeného Hejdy.
Strání - Koryčany 3:1 (2:1)
Domácí poslal do vedení Vojtek ve 26. min. Hosté vyrovnali ve 41. min. po ojedinělé akci S. Kovalem, ale domácí si rychle vzali vedení zpět, když ve 45. min. se prezentoval brankou do šatny Koritina z penalty. Po přestávce si domácí hlídali těsné vedení, které pojistil v 66. min. Pomajbík.
Ostr. Lhota - Havřice 0:5 (0:1)
V bojovném utkání se hosté po hodině hry začali prosazovat z rychlých brejků. Mladému mužstvu domácích nelze upřít snahu, ale na zkušeného soupeře tentokrát neměli. Branky: 44. Moštěk, 69. Rachůnek T., 73. Kusák, 82. Maršálek L., 90. Rachůnek M.
Nedakonice - Zlámanec 5:4 (1:2)
V zápase si přišli diváci na své, v první půli hosté dvakrát vedli, více šancí sice měli domácí, ale hostující golman doslova čaroval. Po přestávce Nedakoničtí třemi góly otočili skóre, ale hosté v 84. min. srovnali na 4:4. Vítězný gól dali domácí v 85. min. Branky: Beránek, Bartošík, Klečka - Šurmánek M., Sadil, Svízela 2
Sehradice - Vlčnov 4:1 (0:0)