Domácí výbuch Havřic, bod pro Buchlovice

Slovácko Sport 21 / 08 / 2014

Zlechov - St. Město 2:1 (1:0)
 V první půli oba celky hrály velmi opatrně a čekaly na chybu soupeře. Za zmínku stojí dvě situace, a to ve 36. min., kdy dal Kotek vedoucí branku Zlechova, a ve 40. min., kdy musel pod sprchy hostující Kovácz za druhou žlutou kartu. Po přestávce ovládli hru domácí, ale v 55. min. se Jiskře podařilo vyrovnal Hastíkem. Domácí ale trpělivě útočili a v 71. min. dal vítězný gól Kowalík. Domácí měli ještě další příležitosti k navýšení náskoku, ale šance hráči už nezužitkovali.
Havřice - V. Otrokovice B 1:8 (0:5)
Domácí zaspali začátek zápasu a po patnácti minutách prohrávali už 0:4. Hosté po celý zápas kontrolovali hru a po přestávce náskok ještě zvýšili. Branky: Rachůnek T. - Žůrek 2, Zábojník 2, Škrabal 2, Mlýnek 2.
Jalubí - Nedakonice 1:2 PK (0:1)
 V první půli byli aktivnější hosté a ve 37. min. dal Klečka vedoucí gól. Po změně stran se karta obrátila a hosty několikrát podržel výborný golman. Nestačil jen v 78. min. na střelu Klajna. V penaltovém rozstřelu byli šťastnější hosté.
Vlčnov - Kunovice 3:2 (3:0)
 Domácí v první půli pozorně bránili a po rychlých protiútocích získali rozhodující náskok. Po hodině hry domácí vyrobili dvě hrubky, které soupeř potrestal, ale na vyrovnání už neměl sil. Branky: Gregor 2, Fibichr - Petřek, Lahodný.
Buchlovice - Koryčany 2:3 PK (0:1)
 Hosté byli v první půli fotbalovější, ale domácí po přestávce přidali a dokázali otočit průběžný stav. Zkušení hosté ale v 75. min. vyrovnali a pak měli pevnější nervy pro provádění pokutových kopů. Branky: Dvořák, Procházka - Lysko 2.
Ořechov - Morkovice B 3:0 (1:0)
V první půli byla hra v poli vyrovnané, ale před brankou byli důraznější domácí, v 17. min. se střelecky uplatnil Flašar - 1:0. V závěru půle měli dvě velké šance Trlida a Flašar, ale stav se již nezměnil. V 54. min. byl vyloučen domácí Bublík, Ořechovští  ale i v oslabení režírovali hru, v 61. min. skóroval Valko a v 83. střídající Krys.
Prakšice - Sušice 3:0 (3:0)
Lepší vstup do zápasu měli domácí, ve 4. min. se střelecky prosadil Bortel. Domácí hráli v pohodě, soupeře k ničemu nepustili a do přestávky ještě dali dvě branky, a to ve 30. min. Vráblíkem a ve 37. min. Jurákem. Po přestávce domácí kontrolovali dostatečný náskok, soupeř jejich branku vážněji neohrozil.