ŽK: 67. Horňák P. - 10. Pilka S., 67. Vykydal M., 75. Ondřej V.
Rozhodčí: Martin Fišera - Patrik Šoustek, Kateřina Součková.
Bánov: Holomek R. - Velecký R. (89. Polanský L.), Suchánek P., Polák V. (70. Polanský T.), Martinka P., Mahdalíček P., Mahdal L., Lux R. (58. Čaňo L.), Križko P., Horňák P. (87. Mahdal D.), Guryča R.
Trenér: Karel Kopeček.
Šumice: Jiřík M. - Valášek P., Šmíd L., Pilka S., Pančocha J. (87. Janíček J.), Ondřej V., Ondřej T., Marek V. (46. Vykydal M.), Mach M., Kunovský R., Jahoda D.
Trenér: Martin Zicha.
Hrálo se derby na velmi těžkém povrchu do kterého nastoupily oba týmy ve vysokém tempu. Domácí mohli v úvodu otevřít skóre, ale hráč Polák mířil těsně mimo. Hosté měli taky několik příležitostí, kdy po přímém volném kopu míříl Kunovský vedle branky. Za zmínku stojí ještě střela hostujícího Pilky, kterou mu ale gólman chytil. Domácí to zkoušeli také z dálky, kdy Křižko mířil na pravý horní růžek, ale brankář byl dobře postavený, a tak si s jeho střelou poradil. I nadále se hrál se pěkný, útočný fotbal, ale do kabin se odcházelo za bezbrankového stavu. Po změně stran měly oba týmy opět několik gólových příležitostí, ale ani jeden pokus se nevešel mezi tyče. A tak se diváci v utkání branky nedočkali.
Nejlepší hráči: Richard Holomek - Michal Jiřík

Havřice - Uh. Ostroh 3:3 (0:1)
Branky: 47. Rachůnek T., 49. Rachůnek M., 55. Josefík S. - 32. Procházka Z., 67. Pavlas Z., 84. Čápek J. ŽK: 23. Čagánek R., 49. Horák M., 53. Procházka Z. (Uh. Ostroh). Diváci: 90.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Jakub Pindeš, Vojtěch Jahoda.
Havřice: Rachůnek T. I. - Slavětínský R., Rachůnek T., Rachůnek M., Pokorný D. (46. Uherek M.), Masařík P. (85. Bania J.), Maršálek M. (46. Josefík S.), Klusák M. (46. Doležálek D.), Janíček T. (73. Buráň R.), Franc Z., Crla T.
Trenér: Václav Zámečník.
Uh. Ostroh: Hudeček J. - Procházka Z., Pavlas Z., Mrkva T., Jurčeka J., Jáně F. (81. Blažek P.), Horák M., Durna M., Čápek J., Čagánek R., Bouřa A.
Trenér: neuveden.
Ve 14. minutě byl ve vápně faulován hostující hráč, ale s penaltou si Jurčeka neporadil a gólman Rachůnek jeho pokus vyrazil. O tři minuty později i domácí kopali penaltu, ale domácí kapitán Tomáš Rachůneks ní naložil stejně. Hostující gólman také míč vyrazil. Ve 32. minutě hostující Procházka prokličkoval z poloviny hřiště a zavěsil 0:1. V druhé půli domácím vyšel nástup. Ve 47. minutě Tomáš Rachůnek srovnal a o dvě minuty později Michal Rachůnek poslal domácí do vedení. V 55. minutě Josefík zvýšil na 3:1. V 60. minutě domácí Franc nastřelil tyč a v 65. minutě domácí Tomáš Rachůnek hlavou nastřelil břevno. Pak se ke slovu dostali hosté, kteří v 67. minutě snížili Pavlasem na 3:2. Šest minut před konečným hvizdem srovnal Čápek na konečných 3:3.
Nejlepší hráči: Tomáš Rachůnek I. - Radek Čagánek

Hluk B - Slavkov 0:5 (0:2)
Branky: 14., 30. Mančík M., 47. Chovanec M., 62. Švardala Zdeněk, 75. Stojaspal R.
ŽK: 47. Abrhám Roman, 50. Hrdina I. - 70. Zimčík P., 80. Pištěk M. Diváci: 55.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - David Večeřa, Martin Sípek.
Hluk B: Janča P. - Vagai T., Tinka Z., Tinka T., Straka J., Nguntual Tum Thoug, Minařík M., Loutocký E., Chytil R., Hrdina I., Abrhám Roma.
Trenér: Tomáš Horák.
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Švardala Z., Šimek P., Stojaspal R., Pištěk M., Peter O., Mančík M., Jankůj M., Chovanec M., Habarta J.
Trenér: Miroslav Mančík.
Hned ve 14. minutě pronikl do vápna hostující Mančík a od levé tyče vstřelil první branku utkání. Ve 30. minutě chybovala domácí obrana a z velkého vápna tentýž hráč zvyšoval na 0:2. Ve 37. minutě mohli domácí snížit, ale střela z pětadvaceti metrů skončila na břevně. Ve 47. minutě hosté kopali penaltu a Chovanec s přehledem zvyšuje na 0:3. V 62. minutě se uvolnil hostující Šimek, na jeho centr si naběhl Hrdina a dal čtvrtou branku hostí. V 75. minutě hostující celek dosáhl pátého gólu po střele Stojaspala.
Nejlepší hráči: Robin Chytil - Martin Chovanec

Nezdenice - Bílovice 3:5 (0:3)
Branky: 47. (p) Šašinka O., 51. Skočovský D., 83. Kociňák T. - 7., 66. Fojtík P., 31., 32. Semela E., 70. Čechmánek O. ŽK: 83. Kociňák T. - 19. Gajdošík E. Diváci: 70.
Rozhodčí: Roman Bednář - Pavel Králíček, Kateřina Součková.
Nezdenice: Malaska T. - Šašinka O., Sviták P. (73. Adámek R.), Struhař P., Skočovský D., Kukuča L. (65. Kociňák T.), Kolínek M., Kolínek L. (78. Uličník J.), Kociňák J., Kandrnál P., Kalina P. (43. Jurásek L.).
Trenér: Jaroslav Kociňák.
Bílovice: Hanáček L. - Zlámal Z., Věrný R. (52. Matějík J.), Semela E., Raichel V., Morava T., Hubík T., Gajdošík E., Fojtík P. (75. Čejka Marek), Dujka J. (80. Dujka F.), Čechmánek O. (83. Pravdík M.).
Trenér: František Kukla.
Již v 7. minutě se ujali hosté vedení, kdy branku vstřelil Fojtík. Ve 31. minutě po krásné kombinaci z pravé strany nacentroval míč do pokutového území Fojtík a Semela hlavou zvyšoval na 0:2. O minutu později tentýž hráč zvyšoval již na hrozivých 0:3. Druhý poločas naopak vyšel domácím, kdy ve 47. minutě byl v pokutovém území faulován Sviták a Šašinka bez problému snížil na 1:3. O pět minut později Skočovský snížil na 2:3 a domácí se vrátili zpět do utkání. Jenže v 66. minutě přišla hrubá chyba domácího gólmana a pro Fojtíka již nebyl problém dopravit míč do prázdné brány, 2:4. V 70. minutě z hranice pokutového území uklidil míč do nezdenické branky Čechmánek. V 83. minutě upravil Kociňák na konečných 3:5.
Nejlepší hráči: Jaroslav Kociňák - Erik Semela

Sušice - Jarošov 2:4 (1:1)
Branky: 2. Šlechta S., 77. Hejda M. - 61., 82. Šipka J., 10. Blaha D., 88. Stojaspal M.
ŽK: 63. Šur V., 88. Hastík P. - 70. Šipka J. Diváci: 100.
Rozhodčí: Jan Houdek - Roman Bednář, Miloslav Knot.
Sušice: Lašák Zdeněk - Šur V., Šlechta S. (64. Hejda M.), Příplata F., Mikulík Martin (66. Krsička L.), Mikulík M., Ludvíček M., Lahola I., Chmelař P. (46. Janošek P.), Hastík P., Fojtášek Václav.
Trenér: Radek Pekárek.
Jarošov: Gajarský M. - Šipka J., Omelka Martin (65. Kováč O.), Omelka Marek, Malina J., Laga D. (58. Stojaspal M.), Kaštánek M., Jančík V. (75. Kamočai L.), Jančík M., Bobčík P., Blaha D. (88. Malina L.).
Trenér: Radek Vyoral.
Utkání Sušic s Jarošovem nabídlo velmi dobrou podívanou. Již ve 2. minutě šli domácí do vedení, zásluhou Šlechty, který skóroval poprvé. V 10. minutě Jarošov vyrovnal zásluhou Blahy. V prvním poločase diváci viděli nastřelenou domácí tyč a hostující břevno, ovšem góly padaly až ve druhém poločase. V 61. minutě, kdy Šipka vymetl pavučinu v šibenici. V 77. minutě dokázali domácí opět vyrovnat Hejdou, který usměrnil balón do sítě. V 82. minutě šel Jarošov opět do vedení, a to Šipkou, který se trefil podruhé po krásné gólové akci. Domácí měli tlačili na vyrovnání, nicméně se prosadil Šur a uzavřel skóre na 2:4.
Nejlepší hráči: Vjačeslav Šur - Jan Šipka

Zlámanec - D. Němčí B 1:2 (0:1)
Branky: 61. Machala O. - 26., 53. Daněk Kryštof
ŽK: 28. Maquete A., 66. Křen M., 82. Hubáček A. - 66. Světinský A. Diváci: 50.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Ondřej Vlk, Radoslav Říha (laik)
Zlámanec: Kročil J. - Šurmánek M., Šnajdar R., Smolka F., Sadil L. (72. Říha R.), Maquete A., Machala O., Křen M., Hubáček A., Duda R., Blaško R..
Trenér: Afonso Maquete.
D. Němčí B: Bobčík M. - Světinský A., Salát J., Pochylý M., Míšek J., Krchnáček R., Kadlček R. (67. Machalík Šimon), Ježek Václav, Ježek Petr (44. Stojaspal O.), Chladil Pavel, Daněk Kryštof (89. Mahdal A.).
Trenér: Marek Pochylý.
Hosté se představili s mladým útokem a zpočátku dělali domácím obráncům problémy. Kdyby měli víc zkušeností, mohli vést více jak 0:1, kdy se ve 26. minutě trefil Daněk. Domácí zareagovali změnou rozestavení, ale kromě závaru v šestnáctce si žádnou vyloženou šanci nevypracovali. Ve druhé půli přidal v 53. minutě Daněk druhý gól. V 61. minutě snížil na 1:2 domácí Machala. O pár okamžiků později došlo ke zranění domácího kapitána, který musel hřiště opustit na nosítkách. V 70. minutě zahrávali domácí Machalou pokutový kop, ale potvrdilo se pravidlo, že faulovaný hráč ho nemá zahrávat, protože brankář jeho střelu zneškodnil. V nervózním závěru už žádná branka nepadla.
Nejlepší hráči: Ondřej Machala - Martin Bobčík

Sušice - Nezdenice 1:0 (1:0)
Branky: 32. Ludvíček M.
ŽK: 54. Jurásek L., 60. Kalina P., 75. Janík D. (Nezdenice). Diváci: 69.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Tomáš Svoboda, Pavlo Danyuk.
Sušice: Lašák Z. - Šur V., Šlechta J., Příplata F. (68. Krsička L.), Mikulík M., Ludvíček M., Janošek P. (85. Omachlík D.), Chmelař P., Hejda M. (80. Hejda A.), Hastík P., Fojtášek V.
Nezdenice: Malaska T. - Uličník J. (46. Skočovský D.), Šašinka O., Sviták P., Struhař P., Kolínek M., Kociňák T. (46. Kukuča L.), Kandrnál P., Kalina P., Jurásek L., Adámek R. (74. Janík D.).
Středeční dohrávku pátého kola začali lépe domácí, i přesto, že první půlku hráli proti větru. V 18. minutě si na velkém vápně zpracoval míč Janošek, vystřelil, ale gólman jeho střelu chytil. Ve 32. minutě centroval z pravé strany Janošek, míč si zpracoval Ludvíček a z velkého vápna otevřel skóre zápasu. Ve 42. minutě vystřelil z velkého vápna Jakub Šlechta, ale jeho střelu gólman Malaska chytil. Po změně stran v 70. minutě vhazoval aut nezdenický Adámek, k míči se dostal Sviták, který z malého vápna prověřil Lašáka, ale ten jeho pokus chytil. V 83. minutě mohl střelou z dvaadvaceti metrů vyrovnat Šašinka, ale Lašák byl opět na svém místě.
Nejlepší hráči: Zdeněk Lašák - Tibor Malaska