Doplatily na produktivitu

Sport 29 / 02 / 2012

Pověstná třináctka se stala nešťastnou pro prvoligové házenkářky Kunovic. Ve 13. kole soutěže totiž podlehly v Havlíčkově Brodě, byť byly opticky daleko sehranějším týmem.
Havl. Brod - Kunovice 22:20
Kunovjanky odehrály na Vysočině vyrovnaný duel, v němž po většinu utkání prohrávaly jednobrankovým rozdílem. Domácí tým vyrukoval na Kunovice s tvrdě hranou vysunutou obranou, čímž se snažil eliminovat technické přednosti soupeřek, které se tak nedostávaly tak často ke střelbě. „Rozhodčí je za to po zásluze vylučovali, ale naší chybou bylo, že jsme přesilovky neuměly řádně zužitkovat a zahazovaly jsme i nejvyloženější šance,“ posteskla si po utkání Jarmila Štěrbová, hrající trenérka Kunovic. Výsledkem bylo, že domácí hráčky vyhrály poločas těsným jednobrankovým rozdílem. Po změně stran Broďanky odskočily až na tříbrankový rozdíl. Sedmičky 2:4, vyloučení 7:2. Rozhodčí Větrovský, Zych, 78 diváků. Poločas: 11:10.
KUNOVICE: Polášková, Pavlíčková - Hrabalová 1, Brablcová 1, Sklenářová 7/2, Horáková 2, Křeháčková 2, Kudrová, Štěrbová 5, Hanáková 2/2.