Dorostenci Starého Města stále neporaženi

Dorostenci Starého Města stále neporaženi
Zlínský kraj Sport 16 / 09 / 2009

Kompletní výsledky mládežnických soutěží

Krajský přebor  -  starší a mladší dorost
Morkovice – Napajedla 3:0  a 2:4
Dol.Němčí – Brumov 0:3 a 0:3
1.Valašský FC – Kelč 3:1 a 3:1
Kunovice – Val. Meziříčí 2:4 (Kolůch, Klvaňa) a 4:1 (Salajka 2, Krček, Chaloupka)
Boršice – Chropyně 1:8 (Gavenda) a 4:0 (Náplava 2, Dvořák, Gavenda)
Slušovice – Paseky Zlín 3:0 a 3:0
starší
1. Brumov    4    4    0    0    17:3    12
2. Slušovice    4    4    0    0    14:2    12
3. 1. Valašský FC    4    4    0    0    9:2    12
4. Chropyně    4    3    0    1    14:5    9
5. Val. Meziříčí    4    3    0    1    12:5    9
6. Morkovice    4    2    0    2    8:11    6
7. Kelč    4    1    0    3    8:10    3
8. Kunovice    4    1    0    3    6:9    3
9. D. Němčí    4    1    0    3    3:8    3
10. Paseky Zlín    4    1    0    3    1:6    3
11. Boršice    4    0    0    4    5:17    0
12. Napajedla    4    0    0    4    0:19    0
mladší
1. Slušovice    4    4    0    0    17:2    12
2. Brumov    4    4    0    0    14:1    12
3. Kunovice    4    3    0    1    10:6    9
4. D. Němčí    4    3    0    1    9:6    9
5. 1. Valašský FC    4    2    1    1    8:6    7
6. Napajedla    4    2    0    2    15:7    6
7. Boršice    4    2    0    2    14:16    6
8. Val. Meziříčí    4    2    0    2    5:7    6
9. Paseky Zlín    4    1    1    2    11:12    4
10. Chropyně    4    0    0    4    5:13    0
11. Morkovice    4    0    0    4    5:15    0
12. Kelč    4    0    0    4    2:24    0

Krajská soutěž sk. B - starší dorost
Rataje – Újezdec 0:2 (Vacula, Findura)
Luhačovice – Havřice 2:0
Prakšice – Uh. Ostroh 3:2 (Haveta 2, Illeš - Procházka, Roubal)
Louky – O.N.Ves 2:4 (Píštěk 2, Zálešák, Drechsler)
Strání – Roštění 1:2
J.Otrokovice – Bojkovice 2:1 (Kříž)
Nedachlebice – Hluk  4:2 (Belant 2, Bartoš P., Janků – Kostelanský, Vlk J.).
1. O. N. Ves    6    5    1    0    29:9    16
2. J. Otrokovice    6    5    0    1    22:7    15
3. Roštění    6    5    0    1    17:5    15
4. Luhačovice    6    5    0    1    17:8    15
5. Nedachlebice    6    3    1    2    28:16    10
6. Louky    6    3    1    2    15:15    10
7. Bojkovice    6    3    0    3    29:13    9
8. Strání    6    3    0    3    14:10    9
9. Havřice    6    2    2    2    17:12    8
10. Újezdec    6    2    0    4    8:19    6
11. Prakšice    6    2    0    4    11:29    6
12. Uh. Ostroh    6    1    1    4    10:17    4
13. Hluk    6    0    0    6    7:27    0
14. Rataje    6    0    0    6    3:40    0

Krajský přebor  -starší a mladší žáci  
V.Otrokovice – Kroměříž B 1:0 a 1:1
Bojkovice – J. Otrokovice 0:5 a 0:1
Chropyně – Kunovice 0:2 (Semela, Náplava) a 2:4 (Chromek, Špiruda, Záchvěj, Vlk)
Vel. Karlovice – Val.Meziříčí 1:0 a 3:5,
Bystřice p/H. – Uh.Brod 1:4 (Nevařil 3, Brulík) a 2:4 (Michalec, Michálek, Rezek, vlastní)
Brumov – FC Vsetín 1:3 a 0:1
Slušovice – Paseky Zlín 3:0 a 11:1.
2.kolo: V.Otrokovice – Kunovice 0:2 (Sedlář, Rajchl) a 2:3 (Vlk 2, Špiruda)
J.Otrokovice – Val. Meziříčí 0:2 a 2:4
Kroměříž B – Uh. Brod 3:1 a 2:1 (Michalec)
Bojkovice – FC Vsetín 2:4 (Homola, Prachař) a  0:9
Chropyně – Paseky Zlín 11:1 a 3:0
Vel.Karlovice – Slušovice 4:1 a 0:3
Bystřice p/H. – Brumov 1:1 a 0:2.
starší
1. Val. Meziříčí    6    5    0    1    16:1    15
2. V. Karlovice    6    5    0    1    14:7    15
3. Vsetín    6    4    1    1    17:4    13
4. Uh. Brod    5    4    0    1    15:4    12
5. Kunovice    6    4    0    2    11:3    12
6. J. Otrokovice    6    3    0    3    12:6    9
7. Brumov    5    2    1    2    12:9    7
8. Kroměříž B    6    2    1    3    5:9    7
9. Chropyně    5    2    0    3    14:12    6
10. Slušovice    6    2    0    4    7:12    6
11. Bystřice p/H    5    1    2    2    4:10    5
12. V. Otrokovice    5    1    1    3    1:8    4
13. Bojkovice    6    1    0    5    4:26    3
14. Paseky Zlín    5    0    0    5    5:26    0
mladší
1. Slušovice    6    5    1    0    32:3    16
2. Val. Meziříčí    6    5    0    1    23:10    15
3. Vsetín    6    4    1    1    35:2    13
4. Brumov    5    4    1    0    17:1    13
5. Kunovice    6    4    1    1    17:11    13
6. J. Otrokovice    6    4    0    2    12:10    12
7. Uh. Brod    5    3    0    2    16:9    9
8. Kroměříž B    6    2    3    1    8:8    9
9. V. Otrokovice    5    1    1    3    12:14    4
10. Chropyně    5    1    0    4    7:22    3
11. Paseky Zlín    5    1    0    4    9:26    3
12. Bojkovice    6    1    0    5    6:24    3
13. Bystřice p/H    5    0    0    5    2:25    0
14. V. Karlovice    6    0    0    6    5:36    0

Krajská soutěž sk. B- starší a mladší žáci  
Morkovice – St. Město 2:6 (Čevora 2, Trávník, Prokeš, Pavlica, Pantlík) a 4:1 (Pantlík)
Hluk – Kvasice 0:10 a 0:9
Nedakonice – Strání 2:4 a 7:0
Uh. Ostroh – KORYNA odloženo
Napajedla – Dol. Němčí 1:6 (Mančík 3, Švardala 2, Chmelina) a 6:1 (Mulko)
Dohrávka 2. kolo: Uh. Ostroh – Dol. Němčí 1:6 (Přikryl-Mančík 3, Tinka, Ježek, Mahdal) a 2:4 (Flóra 2 – Daněk 3, Krchňáček).
starší
1. D. Němčí    4    4    0    0    24:4    12
2. Kvasice    3    3    0    0    17:1    9
3. Strání    3    3    0    0    16:3    9
4. Nedakonice    4    2    0    2    9:12    6
5. Boršice    3    1    1    1    7:8    4
6. Luhačovice    4    1    1    2    7:13    4
7. Koryna    2    1    0    1    2:2    3
8. Morkovice    3    1    0    2    6:8    3
9. St. Město    3    1    0    2    7:10    3
10. Uh. Ostroh    3    1    0    2    4:9    3
11. Hluk    4    1    0    3    5:23    3
12. Napajedla    4    0    0    4    3:14    0

mladší
1. Nedakonice    4    3    0    1    30:5    9
2. Napajedla    4    3    0    1    28:6    9
3. D. Němčí    4    3    0    1    21:9    9
4. Kvasice    3    2    1    0    16:0    7
5. St. Město    3    1    1    1    5:5    4
6. Boršice    3    1    0    2    20:22    3
7. Uh. Ostroh    3    1    0    2    5:9    3
8. Koryna    2    1    0    1    8:14    3
9. Strání    3    1    0    2    3:12    3
10. Hluk    4    1    0    3    4:18    3
11. Morkovice    3    1    0    2    4:18    3
12. Luhačovice    4    1    0    3    3:29    3

OP dorost            
Tupesy - Vlčnov 5:0 (5:0) Žaluda 2, Vávra, Bergauer, Blaha
Nedakonice - Mařatice 13:2 (5:1) Petek 4, Bartošík 4, Sedlařík 2, Trubačík, Šoustek, Hyrák - Žitňanský 2
Šumice - Polešovice 1:2 (0:2) Pilka - J. Hasoň, Lubojacký
Babice - Jarošov 2:2 (1:1) Koukal, Smělík - Sedláček, Staroba
Kněžpole - Ostr.Lhota 7:0 (4:0) Svizela 2, Ondica, Kamocsai, Flíbor, Horňák, Otáhal
Staré Město - Bánov 2:2 (2:0) Bičan, Dvouletý - Mahdal, D. Čaňo
Bílovice - Nivnice 0:5 (0:3) V. Velecký 2, Máčalík, Straňák, Bartoš,
1. St. Město    5    4    1    0    21:8    13
2. Nedakonice    5    3    1    1    15:8    10
3. Bánov    5    3    1    1    15:10    10
4. Polešovice    5    3    1    1    14:9    10
5. Kněžpole    5    3    0    2    14:8    9
6. Jarošov    5    3    0    2    11:12    9
7. Šumice    5    2    1    2    11:4    7
8. Nivnice    5    2    1    2    7:7    7
9. Os. Lhota    5    2    1    2    8:12    7
10. Bílovice    5    2    1    2    5:9    7
11. Mařatice    5    1    2    2    15:15    5
12. Babice    5    1    0    4    10:18    3
13. Tupesy    5    1    0    4    11:22    3
14. Vlčnov    5    0    0    5    6:21    0   
 
OS dorost            
Březolupy - Popovice 2:1 (1:1) Blizňák, D. Vinklárek - Cetkovský
Hradčovice - Osvětimany 3:1 (0:0) R. Mikulec 2, D. Mikulec - Náplava
Topolná - Uh. Ostroh B 0:5 (0:3) Tomčala 2, Lukáš, Sedláček, Šimčík
Hradčovice - Uh.Ostroh B 6:1 (3:1) D. Mikulec 4, R. Mikulec, Macháček - Melša,
1. Osvětimany    4    4    0    0    24:5    12
2. Hradčovice    4    4    0    0    19:9    12
3. Popovice    4    3    0    1    14:4    9
4. Březolupy    4    2    0    2    15:9    6
5. Buchlovice    5    2    0    3    12:18    6
6. Topolná    4    0    0    4    4:14    0
7. Uh. Ostroh B    5    0    0    5    6:35    0
     
OP žáci            
O.N.Ves - Újezdec 5:2 (2:1) Herák 2, Bedřich, Hél, Pšurný - Slinták, Mahdal
Vlčnov - Mařatice 0:11 (0:6) Příplata 4, Kolář 3, Širůčka, Juřena, Dudešek, Žůrek
Šumice - Jarošov 1:3 (0:2) V. Ondřej - Stojaspal, Laga, Blaha
Bánov - Ostr.Lhota 7:0 (3:0) Bobek 3, Horňák 2, Šopík, Vaculík
Medlovice - Nivnice 3:0 (0:0) Andrýsek, Tichý, Procházka
1. Mařatice    2    2    0    0    20:4    6
2. Jarošov    2    2    0    0    19:3    6
3. Šumice    2    2    0    0    13:1    6
4. Bánov    2    1    0    1    9:5    3
5. Buchlovice    2    1    0    1    5:7    3
6. Os. Lhota    2    0    1    1    3:11    1
7. Vlčnov    2    0    1    1    5:15    1
8. Medlovice    0    0    0    0    0:0    0
9. O. N. Ves    1    0    0    1    3:8    0
10. Nivnice    1    0    0    1    1:7    0
11. Újezdec    2    0    0    2    2:19    0
     
OS žáci A            
Březolupy - Topolná 7:0 (6:0) Blizňák 5, Hubáček, Mlček
Kněžpole - Mistřice 16:0 (12:0) R. Večeřa 4, Kovář 3, Horký 3, Luběna 2, Flíbor 2, Otáhal, Danyluk
Bílovice - Polešovice 9:0 (2:0) Matějík 2, Žák 2, Čejka, Zlámal, Dohnal, Hanák, Bajaja
Nedachlebice - Kostelany n/M 9:0 (5:0) Kutra 3, Fojtík 3, Bieschel, Pravdík, Doležálek
2. kolo: Březolupy - Polešovice 19:0 (3:0) Blizňák 5, Hubáček 4, Blaha 4, Řezníček 2, Hůlka, Palo, Bartoš, Mlček
Mistřice - Kostelany n/M odloženo na 2.10.
Topolná - Nedachlebice 4:1 (2:0) Zelinka 2, R. Foltýn, Ptáček - nehl.
Kněžpole - Bílovice 9:0 (4:0) Flíbor 3, Kovář 2, Važan, Luběna, Otáhal, R. Večeřa
1. Kněžpole    5    5    0    0    59:2    15
2. Březolupy    5    4    0    1    45:6    12
3. Topolná    5    4    0    1    43:9    12
4. Nedachlebice    5    3    0    2    23:8    9
5. Bílovice    4    1    0    3    9:22    3
6. Kostelany n. M.    3    1    0    2    6:33    3
7. Mistřice    4    0    0    4    1:47    0
8. Polešovice    5    0    0    5    0:59    0
     
OS žáci B            
Sušice - Babice 0:13 (0:7) Samek 6, Horníček 2, Zelený 2, Čevela, Hejda, Tománek
Traplice - Velehrad 0:7 (0:5) Maňásek 2, Krchňavý 2, Gavenda, Balajka, Korvas
Jankovice - Huštěnovice 9:0 (4:0) J. Silný 3, Konečný 3, Gahura 2, Slávek
Kudlovice - Jalubí 0:17 (0:7) Andrýsek 4, Sýkora 3, Krokavec 3, Chrástek 2, Kolář 2, Gajdošík, Dobiáš, Jankovič
2. kolo: Sušice - Huštěnovice 0:10 (0:3) Jurák 5, Otrusiník 3, Hlavačka, Koželuha
Velehrad - Jalubí 0:6 (0:2) Sýkora 2, Andrýsek 2, Krokavec, Kolář
Babice - Kudlovice 28:0 (12:0) Samek 15, E. Horníček 4, Zelený 3, Čevela 3, K. Horníček, Kořínek, Hejda
Traplice - Jankovice 0:19 (0:9) J. Silný 12, Konečný 5, P.Silný, Remeš
1. Jankovice    5    4    1    0    59:4    13
2. Babice    5    4    1    0    53:3    13
3. Jalubí    5    3    0    2    32:5    9
4. Huštěnovice    5    3    0    2    33:14    9
5. Velehrad    5    2    0    3    20:15    6
6. Sušice    4    2    0    2    13:26    6
7. Traplice    4    0    0    4    0:54    0
8. Kudlovice    5    0    0    5    0:89    0
     
OS žáci C            
Podolí - 1.FC Slovácko 0:14 (0:2) A. Tomšejová 3, Bužková 3, Daňková 3, Otrusiníková 2, Dufková 2, Stojaspalová
Hradčovice - Havřice 0:1 (0:0) Klusák
Suchá Loz - Prakšice 1:1 (0:0) Haloda - Pajtáš
St.Hrozenkov - Korytná  nehlášeno
2. kolo: Podolí - Prakšice 0:8 (0:3) T. Jakeš 3, Žůrek 3, Pajtáš 2
Havřice - Korytná 16:0 (9:0) Klusák 4, Štětina 2, Varmuža 2, Schnürmacher 2, Hanáček, Janíček, Bania, Školnikovič, Kreisel
1.FC Slovácko - St.Hrozenkov 4:2 (3:2) Tomšejová 3, Otrusiníková - Mačát, Pažitný
Hradčovice - Suchá Loz 2:0 (0:0) Hruboš, Sivák
1. Havřice    5    4    0    1    30:6    12
2. Prakšice    5    3    1    1    35:5    10
3. St. Hrozenkov    4    3    0    1    24:7    9
4. Hradčovice    4    3    0    1    15:2    9
5. Slovácko    4    2    0    2    21:8    6
6. Suchá Loz    4    1    1    2    11:12    4
7. Podolí    4    0    0    4    1:40    0
8. Korytná    4    0    0    4    1:58    0
     
OP přípravky starší        
Zlechov - Újezdec nehlášeno
Spytihněv - Uh.Ostroh nehlášeno
Vlčnov - Dolní Němčí  3:4 (2:1) Machala 3 - Omelka 2, Bobčík, Mikulička
Nivnice - O.N.Ves 18:0 (8:0) Bartoš 6, Trtek 5, Chovanec 3, Fojtík 3, Mahdal
1. Nivnice    3    2    0    1    30:5    6
2. Vlčnov    3    2    0    1    13:10    6
3. D. Němčí    2    1    1    0    10:9    4
4. Spytihněv    2    0    2    0    9:9    2
5. Uh. Ostroh    1    0    1    0    3:3    1
6. Újezdec    1    0    1    0    3:3    1
7. O. N. Ves    3    0    1    2    6:26    1
8. Zlechov    1    0    0    1    0:9    0
     
OP přípravky mladší        
Zlechov - Újezdec nehlášeno
Spytihněv - Uh.Ostroh nehlášeno
Vlčnov - Dolní Němčí 4:6 (1:4) Kroupa 4 - Ambroz 4, Horňák 2
Nivnice - O.N.Ves 6:5 (2:3) Smetana 6 - Kreisl 5
1. D. Němčí    2    2    0    0    15:5    6
2. Vlčnov    3    2    0    1    19:10    6
3. Nivnice    3    2    0    1    13:19    6
4. Újezdec    1    1    0    0    3:0    3
5. O. N. Ves    3    1    0    2    7:9    3
6. Zlechov    1    0    0    1    2:4    0
7. Uh. Ostroh    1    0    0    1    0:3    0
8. Spytihněv    2    0    0    2    1:10    0
     
OS přípravky A        
Babice - Březolupy 0:11 (0:7) Řezník 3, Hubáček 2, Gajdůšek 2, Bartoš 2, Andrýsek, Gajdošík
Staré Město - Jarošov 1:0 (1:0) T. Vanda
Mistřice - Ořechov 4:9 (1:3) Sklenář 3, Tomeček - Řepa 4, Nožička 2, Hůlka 2, Svoboda
1. St. Město    3    3    0    0    19:3    9
2. Jarošov    3    2    0    1    17:1    6
3. Březolupy    3    1    0    2    13:13    3
4. Ořechov    2    1    0    1    11:15    3
5. Mistřice    3    1    0    2    9:18    3
6. Babice    2    0    0    2    0:19    0
     
OS přípravky B        
Záhorovice - Uh.Brod B 8:2 (4:1) Kolínek 4, Pavlis 2, T. Dvořák, D. Dvořák - Vaculík, Polášek
Prakšice - Havřice 4:2 (2:1) Hlavín 2, Řezníček, Buráň - Zajda, Kubiš
Hradčovice - Bánov 1:12 (1:5) Hlaváč - Josefík 9, Beníček 2, P. Vaculík
Korytná - Slavkov odloženo na 15.9.
1. Záhorovice    2    2    0    0    11:3    6
2. Bánov    1    1    0    0    12:1    3
3. Slavkov    1    1    0    0    7:2    3
4. Prakšice    1    1    0    0    4:2    3
5. Uh. Brod    2    1    0    1    4:9    3
6. Korytná    2    0    1    1    4:6    1
7. Hradčovice    3    0    1    2    6:22    1
8. Havřice    2    0    0    2    3:6    0     


Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace