Dorostenky na kolenou

Kunovice, Veselí nad Moravou Sport 07 / 09 / 2009

Házenkářské mladší dorostenky Kunovic i Veselí nad Moravou zahájily novou sezonu neslavně, prohrály o pět, respektive šest gólů.
Kunovjanky se prezentovaly na palubovce kvalitního soupeře z Ostravy-Poruby, kde doplatily na špatnou koncovku a v poločase prohrávaly 16:11. Druhou půli sice držely krok, ale na srovnání stavu to nestačilo a poklonily se 27:22.
Jako sedláci u Chlumce dopadly i Veselanky, které doma nestačily na Karvinou. Po vyrovnané první půli 10:10 se podlomily v závěru a kapitulovaly poměrem 19:25.

KUNOVICE: Omelková - Drštičková, Zelenková 2, Salčáková 1, Gálová 1, Beranová 2, Novotná 9, Černá 3, Žáková 4. VESELÍ: Nejezchlebová, Pauříková, Damborská - Doležalová 5, Šmahajová 3, Mikesková 3, Lukšíková 2, Větříšková 2, Petříková 1, Kolářová 1, Ivánková 1, Kožuchová 1.