FC Bohemians 1905 - 1.FC Slovácko 1:1 (0:0)
Rozhodčí: Jílek - Slavík, Handlíř (Jech)
Diváci: 2329

Bohemians 1905: Sňozík - Jindřišek, P. Lukáš, Nikl, Žižka - Moravec, Budinský (51. Šumský), Borek, Bartek (89. Růžička) - Škoda, Nešpor (72. Bálek). Trenér: Pavel Medynský.
1.FC Slovácko: Filipko - Reinberk, Trousil, Košút, Kubáň - Hlúpik (84. J. Lukáš), Kordula (80. Daníček), Valenta, Jeleček (59. Kerbr) - Došek, Pavelka. Trenér: Miroslav Soukup.

Slovácko se ani v reprezentační přestávce nezbavilo velké marodky. Naopak na ni ještě přibyl Ondřejka, který se zranil na tréninku. Přesto svěřenci trenéra Soukupa od začátku kontrolovali vývoj utkání. Favorizovaní klokani z toho byli zaskočeni, a tak první poločas příliš vzruchu v poloprázdném hledišti nepřinesl. Výjimkou byla Doškova tyč. To druhý poločas nabízel jiné kafe. Především domácí si hnáni kotlem svých fanoušků vytvářeli slibné příležitosti. Jednu z nich proměnil Bartek a vypadalo to, že domácí vítězná šňůra bude pokračovat. Zvláště když Došek předvedl, co všechno se dá spálit. Nakonec se přece jen ukázalo, že spravedlnost není slepá. Soukupův střídající trumf Lukáš připravil Doškovi gólovou hlavičku a hosté se radovali ze spravedlivého zisku bodu.
Jak šly minuty:
41. První poločas přinášel skoro celou dobu jenom hru mezi šestnáctkami. Až v jeho závěru se dostali do šance hosté. Pavelkovu koncovku domácí obrana zablokovala, míč se však dostal na Doškovu hlavu a od ní mířil na pravou tyč Sňozíkovy brány.
52. To druhá půle byla určitě zajímavější. Došek využil nedorozumění obránců s brankářem Sňozíkem, kterého lehkým lobem přehodil. Míč minul prázdnou bránu o necelý metr.
58. Další šance Slovácka. Po rohovém kopu se míč odrazil na zadní tyč, kde stál osamocený Reinberk, jenž nedokázal dostat hlavou míč mezi tři tyče.
72. Rohový kop Šumského skončil na kopačce Škody, který těsně minul hostující bránu.
73. Další roh Šumského tentokrát trefil Škodu v náběhu. Jeho hlavička jen prosvištěla vedle levé Filipkovy tyče.
77. Dotřetice se domácí už radovali. Moravcův centr proletěl vápnem hostí, našel zapomenutého Bártka, který akrobatickým způsobem prostřelil Filipkovy rukavice - 1:0.
79. Hned ale mohlo, či spíše mělo být vyrovnáno. Hlúpik si naběhl na nádherný, dlouhý pas za obranu. Od brankové čáry předložil míč Doškovi, který nedokázal z jednoho metru trefit prázdnou bránu. Míč se mu zamotal mezi nohama a skončil v zámezí.
85. Soukupovi se opět podařilo střídání. Tentokrát poslal na hřiště neznámého Lukáše, který po necelé minutě hry poslal nadýchaný a přesný centr na hlavičku Doška, který v pádu dokázal Sňozíka napotřetí překonat. - 1:1