Drama v Nivnici, rozhodovaly až penalty

Slovácko Sport 02 / 08 / 2012

V předkole poháru hejtmana Zlínského kraje se dvakrát rozhodovalo až ze značek pokutových kopů. Šťastnějšími týmy byly Nivnice a Březolupy.
Ostr. Lhota - Prakšice 3:1 (3:0) V první půli se domácím hra dařila a v první půlhodině se dvakrát prosadila posila z O. N. Vsi Jurásek, když ještě do přestávky Zalubil přidal třetí gól, bylo o osudu utkání rozhodnuto. Po přestávce se hosté zlepšili a Ondra dal kontaktní gól, ale další šance hostí zmařil výborný golman Šícha.
Nivnice - Strání 2:2 (1:1) V první půli byli lepší domácí, ale do vedení šli ve 23. minutě po chybě gólmana hosté. Nivnice po zásluze srovnala ve 23. minutě, kdy akci Bortla zakončil Boďa. Po přestávce se hosté zlepšili, ale do vedení šli tentokrát domácí, akci Veleckého zakončil Boďa. O čtyři minuty později hosté vyrovnali, kdy po chybě golmana a následné penaltě vyrovnával Adámek. V 89. minutě golmana Koktavého nahradil Hladiš, který byl autorem i rozhodující penalty, ve kterých domácí zvítězili 8:7.
Sušice - Březolupy 1:1 (1:1) Domácí dali rychlou branku Hejdou a o pár okamžiků později trefil Kaštánek břevno. Hosté srovnali ve 38. min. Kundrtem. Druhá půle byla už ve znamení trvalého tlaku hostí, kteří se ale střelecky neprosadili, i když v bráně nastoupil hráč z pole. Na penalty pak hosté zvítězili 1:4.
Zlechov - Baťov 1930 3:4 (3:2) Hosté se ujali vedení, ale domácí během půlhodiny otočili stav na 3:1 dvěma góly Kotka a jedné Kedry. Hosté v závěru půle snížili na rozdíl jediné branky a po přestávce stav dvěma brankami dokonale otočili. Branky vítězů Čonka, Vitásek 2, Slobodian.