Drama za tři body

Boršice Sport 29 / 10 / 2015

Krajský přebor

Boršice - Rožnov p/R. 3:2 (1:1)
Domácí po porážce ve Štítné se od začátku vrhli do útoku, ale již v 5. minutě mohli inkasovat. Presto první, kdo vstřelil gól, byl po samostatné akci agilní Filipský, který famózně lobem zakončil svou útočnou snahu. Domácí ožili a o 10 minut později byl dotírající Filipský ve vyložené šanci faulován gólmanem, který za zákrok uviděl ČK. Pokutový kop ale náhradní gólman (trenér Rožnova) vystihl a vyrazil. Aktivní hosté do poločasu ale vyrovnali. Do druhé půle domácí doslova vlétli a po tyčce a břevnu donutili hostující obranu chybovat vlastním gólem, a když Kaspřák přidal v 78. minutě třetí gól, tak se zdálo být rozhodnuto. Domácí nepochopitelně polevili a místo pojistky zbytečně inkasovali v 82. minutě na 3:2.
Branky: Filipský, Kaspřák, vlastní
Boršice: Remeš - Groulík, Kaspřák, Ohnutek (90. Brzica), Šustr, Filipský, Dufek, Vlček, Zach, Klvaňa, Hromada.
Výsledky: Baťov - Luhačovice 6:2, Morkovice - Fryšták 1:0, Napajedla - Štítná 1:2, Bystřice p/H - Holešov 1:2 PK. Slušovice - Vigantice 1:3, Provodov - Chropyně 6:1.

autor: sal, pg