Drobisz nepřipustil žádné drama

Boršice Sport 30 / 04 / 2015

Boršice - Provodov 4:0 (1:0)
V první půli zkušení hosté svého soupeře přehrávali. Hrozili hlavně ze standardních situací, když rohové kopy nebezpečně centroval Urbánek, ale zkušený Drobisz se nenechal překvapit. Jediná branka první půle padla ve 42. min. Po nenápadné akci domácích se na hranici šestnáctky uvolnil Dufek a přízemní střelou k tyči překonal Máčalu. V 54. min. se skóre měnilo podruhé, když Kaspřák nekompromisním volejem nedal Máčalovi žádnou šanci. Po hodině hry se hosté nadechli a chtěli průběh utkání zdramatizovat, ale Drobisz své spoluhráče podržel. Nápor hostí ustal v 80. min., kdy po křídle unikl Dufek a Brázdil míč poslal do provodovské svatyně. O dvě minuty později po křídle unikl Ohnutek a po jeho centru Dufek přidal další gól. Rozhodčí Žniva, 300 diváků.
Boršice: Drobisz - Vlček, Večeřa, Kaspřák, Ohnutek, Brzica, Kopčil, Dufek, Náplava, Klvaňa, Hromada. Střídali: Brázdil,

Kelč - Rožnov p/R. 0:2, Holešov - Morkovice 0:1 PK, Bystřice p/H. - Baťov 1930 1:0 (0:0), Vsetín - Chropyně 3:2 (1:1), Luhačovice - Vigantice 4:1 (2:1), Fryšták - Vizovice 2:0 (1:0). Dohrávka 16. kola: Vigantice - Kelč 3:0